SofLens® 59 - 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

10,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Kontaktné šošovky SofLens 59 (občas sa tiež predávajú pod názvom SofLens Comfort) sú mäkké, mesačné šošovky z ponuky firmy Bausch & Lomb.

Materiál Hilafilcon B - zaisťuje vysokú úroveň hydratácie šošovky, takže oči sú neustále zvlhčované a tým oveľa odolnejšie voči vysychaniu, podráždeniu a výslednému nevzhľadnému začervenaniu.
Najvyššia kvalita oxidačných vlastností - šošovky sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka pre rohovku, čo sa premieta do ešte zdravších očí a vyššieho pohodlia pri každodennom používaní.
Presné a okamžité prispôsobenie oku - SofLens 59
Presné a okamžité prispôsobenie oku - šošovky sú schopné sa veľmi rýchlo a presne prispôsobiť individuálnemu tvaru a veľkosti oka, čo robí aplikáciu účinnú a jednoduchú, a nosenie šošoviek ešte pohodlnejšie.
Odolnosť voči usadeninám - moderné materiálové riešenia používaná v šošovkách ich robí extrémne odolnými proti tvorbe bielkovinovo-tukových usadenín. Nemáte teda nepríjemný pocit neustálej prítomnosti cudzieho tela v oku.
Rovnomerne rozložená hmota - vďaka tomuto parametru očné viečka mierne a jemne kĺžu po šošovke, bez toho, aby spôsobovali predčasnú únavu a podráždenie očí.
Jeden pár na mesiac - môžete použiť jeden pár šošoviek na celý mesiac. Je však dôležité, aby ste ich každý večer dali do špeciálneho roztoku určeného pre ich starostlivosť.
 
 

Charakteristika kontaktných šošoviek SofLens® 59:

 

Tieto kontaktné šošovky sú ako pre osoby krátkozraké, tak aj ďalekozraké. Materiál, z ktorého sú kontaktné šošovky vyrobené sa volá Hilafilcon B, ktorý v spojení s vysokým stupňom hydratácie šošovky (na úrovni 59%) dovoľuje dosiahnuť najvyšší komfort nosenia kontaktných šošoviek.

Špeciálna stavba šošovky SofLens 59 zaručuje dokonalé ostré videnia a súčasne zmenšuje interakcie medzi kontaktnou šošovkou a viečkom počas žmurkania. Je tu použitá inovačná technológa UniFit, umožňuje rovnomerné rozloženie hmoty šošovky a súčasne príjemné a komfortné presúvanie sa šošovky po rohovke a pod viečkami.

Vďaka inovačnej technológii sa kontaktné šošovky veľmi rýchlo a ideálne prispôsobujú tvaru oka. SofLens 59 sú šošovky veľmi odolné proti vzniku bielkovinových usadenín, dokonca aj na konci doby ich použiteľnosti.

 

Pre koho sú určené kontaktné šošovky SofLens® 59?

 

Odberateľmi týchto šošoviek sú všetci, ktorí bojujú s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou. Určite by ich mali vyskúšať tí, ktorí majú problémy s výberom šošoviek, pretože trpia syndrómom suchého oka. Okrem toho, je to dokonalá ponuka pre tých, ktorí hľadajú veľmi kvalitné kontaktné šošovky za prijateľnú cenu.

 

Starostlivosť o šošovky:

 

Kontaktné šošovky SofLens 59 sú mesačné šošovky na denné nosenie, takže je potrebné večer ich vyčistiť a uložiť do púzdra naplneného roztokom na kontaktné šošovky. Na čistenie kontaktných šošoviek SofLens 59 odporúčame roztok z radu Clean Active alebo veľa iných roztokov z našej ponuky.

 

Parametre kontaktných šošoviek SofLens® 59:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky SofLens
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnenie sklon 59%
Materiál Hilafilcon B
Technológia UniFit™

 

Odosielanie do 24 hodín sa týka iba záporných dioptrií.

 

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:SofLens® 59 - 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky SofLens® 59 - 6 kusov?

Kontaktné šošovky SofLens® 59 sú dostupné v balení obsahujúcom 6 kusov, čo zabezpečuje dlhodobé používanie. Môžete si ich vybrať sami na základe parametrov produktu, ako sú dioptrie, zakrivenie a priemer, alebo môžete využiť pomoc optometristu, ktorý vám pomôže vybrať správne šošovky prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Navyše, šošovky s 59% hydratáciou zabezpečujú pohodlie pri nosení počas celého dňa.

Sú kontaktné šošovky SofLens® 59 bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky SofLens® 59 sú bezpečné na používanie, ak sa používajú podľa odporúčaní špecialistov a inštrukcií výrobcu. Vyrobené z materiálu Hilafilcon B, zabezpečujú vysokú kvalitu a pohodlie pri nosení, minimalizujúc riziko podráždení a alergií.

Na akú vadu zraku sú určené kontaktné šošovky SofLens® 59?

Kontaktné šošovky SofLens® 59 sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti vďaka ich sférickej korekcii. Výborne zlepšujú videnie ľudí s týmito vadami zraku, zabezpečujúc im jasný obraz a pohodlie počas celého dňa.

Ako nasadiť kontaktné šošovky SofLens® 59?

Nasadenie kontaktných šošoviek SofLens® 59 je jednoduché a pohodlné. Pred aplikáciou šošovky si umyte a osušte ruky. Potom vyberte šošovku z balenia a umiestnite ju na špičku ukazováka. Pomocou palca druhej ruky jemne roztiahnite viečka a šetrne umiestnite šošovku na očnú bulvu, pričom sa pozerajte priamo pred seba.

Ako vybrať kontaktné šošovky SofLens® 59?

Na vybratie kontaktných šošoviek SofLens® 59 si najprv umyte a osušte ruky, aby ste zabránili prenosu baktérií na šošovky a oči. Potom uchopťe viečka prstami jednej ruky a jemne posuňte šošovku na bielku oka prstom druhej ruky. Potom šošovku chyťte palcom a ukazovákom a šetrne ju vyberte.