Biotrue® ONEday for Presbyopia 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

29,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú jednodenné kontaktné šošovky ponúkané firmou Bausch & Lomb.

 
Technológia 3-Zone Progressive Design - šošovky vďaka použitiu inovatívnej optickej technológie zaručujú dokonalé videnie na akúkoľvek vzdialenosť. Túto skutočnosť oceňujú predovšetkým ľudia nad 40 rokov, ktorí bojujú s presbyopiou.
Materiál HyperGel - šošovky sú vyrobené z materiálu novej generácie, s vysokou priepustnosťou kyslíka a vysokou hydratáciou. Vďaka tomu si užívatelia Biotrue OneDay for Presbyopia môžu užívať najvyšší komfort používania a zdravie svojich očí.
Ochrana pred UV žiarením - so šošovkami Biotrue OneDay sú vaše oči aj správne chránené pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, a to vďaka moderným UVA/UVB filtrom.
Integrovaná slzná funkcia - materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, má schopnosť imitovať lipidovú vrstvu slzného filmu. To znamená, že s každým žmurknutím vaše oči dostanú ďalšiu dávku vlhkosti a zostanú vlhké a oddýchnuté aj na konci dňa.
30 kusov v balení - ideálne, ak chcete vyskúšať daný typ kontaktných šošoviek alebo si chcete vytvoriť mesačný set z dvoch balení rôznej dioptrií.
Jednodňový režim - Biotrue ONEday for Presbyopia
Jednodňový režim - každý deň nový a čerstvý pár šošoviek – je to vďaka jednodňovému režimu používania šošoviek. Ocenia ho najmä ľudia, ktorí vedú aktívny životný štýl a oceňujú predovšetkým tú najkvalitnejšiu očnú hygienu.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia:

 

Jednodňové kontaktné šošovky Biotrue ONEday for presbyopie sú vytvorené z najnovšieho materiálu HyperGel, ktorý:

  • zaručuje prístup takého množstva kyslíka k oku, aby bolo oko v poriadku- charakterizujú sa vysokým obsahom vody - rovnakým ako je v rohovke oka - vďaka tomu je ich nosenie tak komfortné,
  • napodobňuje lipidové (tukové) vrstvy slzného filmu,čo zabraňuje vysychaniu kontaktnej šošovky a zvyšuje komfort ich používania.


Technológia 3-Zone Progressive™ Design, použitá pri výrobe kontaktných šošoviek Biotrue® ONEday for presbyopia, podporujú ostré videnie na blízko, vďaka čomu sa osoby, ktoré ich používajú, môžu venovať všetkým svojim obľúbeným aktivitám.

 

Pre koho sú určené kontaktné šošovky Biotrue® ONEday for Presbyopia?

 

Biotrue ONEday for Presbyopia sa odporúčajú osobám po 40-ke, pre nich je najdôležitejšie dobré videnie na blízko i diaľku. Najmä sa odporúčajú veľmi aktívnym ľuďom, ktorí po celodennom nosení kontaktných šošoviek pociťujú únavu a podráždenie očí.

Navyše kontaktné šošovky Biotrue ONEday for presbyopie obsahujú ochranu očí pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.

 
Materiál: Nesofilcon A
Obsah vody: 78%
Dk/t: 42
Zakrivenia: 8.6 mm
Polomer: 14.2 mm
Rozsah dioptrií: -9.00D do +6.00D (co 0.25D)
Adícia: Low: do +1.50D
High +1,75D do +2,50D
Zabarvenie: bledomodré
Spôsob nosenia: denné
Filter UVA/UVB: áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biotrue® ONEday for Presbyopia 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia 30 kusov?

Šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú dostupné v balení obsahujúcom 30 kusov, čo zabezpečuje používateľovi pohodlie a dlhodobé zásobovanie. Môžu byť vybrané samostatne na základe parametrov produktu, ako aj s pomocou optometristu, ktorý pomôže prispôsobiť ich individuálnym zrakovým potrebám.

Sú šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia bezpečné?

Áno, šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú produktom renomovanej značky Biotrue, patriacej k uznávanej firme Bausch&Lomb. Sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu Nesofilcon A, čo zabezpečuje komfort používania a bezpečnosť pre oči.

Na akú vadu zraku je Biotrue ONEday for Presbyopia?

Šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú určené na korekciu presbyopie, čiže vekom súvisiaceho ochorenia zraku, ktoré sa prejavuje ťažkosťami pri videní objektov zblízka.

Ako si nasadiť šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia?

Nasadenie šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia je jednoduché a pohodlné. Je potrebné umyť a osušiť ruky, potom jemne umiestniť šošovku na konček prsta ukazováka a druhou rukou držať viečka. Po umiestnení šošovky na oko je potrebné skontrolovať, či je dobre umiestnená.

Ako si vybrať šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia?

Vybratie šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia je tiež ľahké. Stačí jemne stiahnuť dolné viečko dolu prostredníkom, a potom posunúť šošovku na bielko oka, kde ju možno ľahko odstrániť.