Biotrue ONEday for Presbyopia 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

82,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú jednodenné kontaktné šošovky ponúkané firmou Bausch & Lomb.

 
Technológia 3-Zone Progressive Design - šošovky vďaka použitiu inovatívnej optickej technológie zaručujú dokonalé videnie na akúkoľvek vzdialenosť. Túto skutočnosť oceňujú predovšetkým ľudia nad 40 rokov, ktorí bojujú s presbyopiou.
Materiál HyperGel - šošovky sú vyrobené z materiálu novej generácie, s vysokou priepustnosťou kyslíka a vysokou hydratáciou. Vďaka tomu si užívatelia Biotrue OneDay for Presbyopia môžu užívať najvyšší komfort používania a zdravie svojich očí.
Ochrana pred UV žiarením - so šošovkami Biotrue OneDay sú vaše oči aj správne chránené pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, a to vďaka moderným UVA/UVB filtrom.
Integrovaná slzná funkcia - materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, má schopnosť imitovať lipidovú vrstvu slzného filmu. To znamená, že s každým žmurknutím vaše oči dostanú ďalšiu dávku vlhkosti a zostanú vlhké a oddýchnuté aj na konci dňa.
Jednodňový režim - Biotrue ONEday for Presbyopia
Jednodňový režim - každý deň nový a čerstvý pár šošoviek – je to vďaka jednodňovému režimu používania šošoviek. Ocenia ho najmä ľudia, ktorí vedú aktívny životný štýl a oceňujú predovšetkým tú najkvalitnejšiu očnú hygienu.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia:

 

Jednodňové kontaktné šošovky Biotrue ONEday for presbyopie sú vytvorené z najnovšieho materiálu HyperGel, ktorý:

  • zaručuje prístup takého množstva kyslíka k oku, aby bolo oko v poriadku- charakterizujú sa vysokým obsahom vody - rovnakým ako je v rohovke oka - vďaka tomu je ich nosenie tak komfortné,
  • napodobňuje lipidové (tukové) vrstvy slzného filmu,čo zabraňuje vysychaniu kontaktnej šošovky a zvyšuje komfort ich používania.


Technológia 3-Zone Progressive™ Design, použitá pri výrobe kontaktných šošoviek Biotrue® ONEday for presbyopia, podporujú ostré videnie na blízko, vďaka čomu sa osoby, ktoré ich používajú, môžu venovať všetkým svojim obľúbeným aktivitám.

 

Pre koho sú určené kontaktné šošovky Biotrue® ONEday for Presbyopia?

 

Biotrue ONEday for Presbyopia sa odporúčajú osobám po 40-ke, pre nich je najdôležitejšie dobré videnie na blízko i diaľku. Najmä sa odporúčajú veľmi aktívnym ľuďom, ktorí po celodennom nosení kontaktných šošoviek pociťujú únavu a podráždenie očí.

Navyše kontaktné šošovky Biotrue ONEday for presbyopie obsahujú ochranu očí pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.

 
Materiál: Nesofilcon A
Obsah vody: 78%
Dk/t: 42
Zakrivenia: 8.6 mm
Polomer: 14.2 mm
Rozsah dioptrií: -9.00D do +6.00D (co 0.25D)
Adícia: Low: do +1.50D
High +1,75D do +2,50D
Zabarvenie: bledomodré
Spôsob nosenia: denné
Filter UVA/UVB: áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biotrue ONEday for Presbyopia 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia 90 kusov?

Šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú dostupné v balení obsahujúcom až 90 kusov, čo zabezpečuje používateľovi pohodlie a komfort na dlhý čas. Môžete si vybrať šošovky samostatne, využívajúc parametre uvedené na balení (BC, priemer, sila a adícia), alebo sa poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže prispôsobiť ich vašim individuálnym zrakovým potrebám.

Sú šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia bezpečné?

Áno, šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú bezpečné na používanie. Sú vyrábané renomovanou značkou Biotrue a produkované skúseným výrobcom Bausch&Lomb, čo zaručuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť pre vaše oči.

Na akú vadu zraku sú Biotrue ONEday for Presbyopia?

Šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú určené na korekciu presbyopie, čiže vekom spôsobeného zníženia zraku. Vďaka ich progresívnemu typu korekcie zabezpečujú ostré videnie na blízke aj ďaleké vzdialenosti a pomáhajú pri čítaní textu zblízka.

Ako si nasadiť šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia?

Nasadenie šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia je jednoduché a pohodlné. Pred umiestnením šošovky na oko sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom, používajúc techniku odporúčanú optometristom, umiestnite šošovku na ukazovák a jemne roztiahnite viečka druhou rukou, aby ste mohli ľahko vložiť šošovku na oko.

Ako si vybrať šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia?

Na vybratie šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia znovu umiestnite ruku nad zrkadlo, aby ste pohodlne videli vaše oči. Potom jemne stiahnite dolné viečko dole a horné viečko hore, aby ste odhalili šošovku. Následne jemne stlačte šošovku dvoma prstami a vyberte ju z oka.