Biotrue® ONEday 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

13,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.
 

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday sú určené na jednodenné nosenie. Sú vyrábané firmou Bausch & Lomb.

 
Obľúbené a užívateľmi oceňované - šošovky Biotrue ONEday sú mimoriadne obľúbené, čo je dôkazom, že sú vyrobené s ohľadom na najvyšší komfort používania a zdravie.
Pocit komfortu po celý deň - vďaka veľmi vysokej hydratácii šošoviek, až 78 %. To sa premieta do konštantnej úrovne hydratácie a odstraňuje problém unavených a podráždených očí.
Materiál novej generácie - šošovky boli vytvorené na základe ultramoderného materiálu s názvom HyperGel, inšpirovaného biologickým fungovaním oka. Svojím zložením veľmi pripomína ľudskú slzu, čím účinne zabraňuje vysušovaniu a podráždeniu.
Denný režim - Biotrue ONEday
Denný režim - šošovky sú vynikajúcim produktom pre tých zákazníkov, ktorí si cenia pohodlie pri každodennom nasadzovaní nových a čerstvých šošoviek. Keďže nevyžadujú ďalšiu starostlivosť, sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí vedú dynamický životný štýl.
Vysoká priepustnosť kyslíka - šošovky poskytujú rohovke množstvo vzduchu, ktoré potrebuje pre zdravé fungovanie. To zaručuje komfort nosenia a najvyššiu kvalitu videnia.
Výhodné balenie s 30timi šošovkami - chcete si šošovky vyskúšať na vlastné oči a zistiť, či sú to, čo potrebujete? Potom je pre vás 30-kusové balenie ideálne. Vystačí na niekoľko dní pravidelného používania.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biotrue® ONEday:

 

Jednodenné kontaktné šošovky Biotrue ONEday boli vytvorené z materiálu novej generácie HyperGel, inšpirovaného biológiou ľudského oka. Biotrue ONEday sú vyrobené z materiálu pripomínajúceho ľudské oko, ktorý zabraňuje vysúšaniu kontaktných šošoviek. Veľmi vysoký stupeň hydratácie až 78% zaručuje pohodlie pre užívateľa počas celého dňa.

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday prepúšťajú kyslík k oku, v takej miere, že skoro nie je poznať, že máte šošovky v oku. To všetko spôsobuje, že kontaktné šošovky spĺňajú požiadavky pre náročných užívateľov.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky Biotrue® ONEday určené?

 

Tieto kontaktné šošovky sú určené pre užívateľov, ktorí dávajú prednosť jednodennému použitiu. O šošovky Biotrue ONEday sa už dodatočne nemusíte starať a preto sú odporúčané aktívnym ľuďom, na šport alebo pre osoby, ktoré:

  • trávia veľa hodín pred obrazovkou počítača,
  • trpia pocitom suchého oka,
  • majú vysoké nároky na nosenie kontaktných šošoviek,
  • majú problémy so sezónnymi alergiami.

 
Upozornenie-čas odoslania kontaktných šošoviek v plusových dioptriách je až 7 dní
 

Parametre kontaktných šošoviek Biotrue® ONEday:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biotrue
Výrobca BAUSCH & LOMB
Sférická dioptria sila -9,00 až -6,50 D (každých 0,50 D)
-6,50 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 42 x 10-9
Obsah vody 78%
Materiál HyperGel (Nesofilcon A)
Technológia High Definition™ Optics
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biotrue® ONEday 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biotrue ONEday 30 kusov?

Šošovky Biotrue ONEday sú dostupné v balení obsahujúcom 30 kusov, čo zabezpečuje pohodlie a dlhodobé používanie pre používateľa. Môžete si ich vybrať sami, využitím poskytnutých parametrov produktu, alebo využiť pomoc optometristu, ktorý vám pomôže ich dokonale prispôsobiť vašim potrebám.

Sú šošovky Biotrue ONEday bezpečné?

Áno, šošovky Biotrue ONEday sú bezpečné pre oči. Vyrábané renomovanou spoločnosťou Bausch&Lomb, zabezpečujú nielen vynikajúcu ostrosť videnia, ale sú tiež vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Nesofilcon A, ktorý minimalizuje riziko podráždenia a alergií.

Na akú vadu zraku sú Biotrue ONEday?

Šošovky Biotrue ONEday sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Vďaka ich sférickej korekcii zabezpečujú jasné videnie a pohodlie počas celého dňa.

Ako si nasadiť šošovky Biotrue ONEday?

Nasadenie šošoviek Biotrue ONEday je jednoduché a rýchle. Pred nasadením šošovky sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom jemne umiestnite šošovku na koniec prsta ukazováka a držte ju, pričom druhou rukou zdvihnite horné viečko. Opatrne umiestnite šošovku na očnú bulvu a uvoľnite viečko. Skontrolujte, či je šošovka správne umiestnená.

Ako si vybrať šošovky Biotrue ONEday?

Vyberanie šošoviek Biotrue ONEday je tiež jednoduché. Pred odstránením šošovky sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Jemne stiahnite dolné viečko dolu prostredníkom jednej ruky, druhou rukou jemne posuňte šošovku na bielko oka. Potom uchopte šošovku palcom a ukazovákom a jemne ju vyberte.