SofLens® Daily Disposable™ 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

13,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.
 

Jednodenné šošovky SofLens Daily Disposable - výrobok firmy Bausch&Lomb je vytvorený pre osoby, ktoré si cenia komfort používania.

 
Asférická optika - premieta sa do ešte lepšej kvality videnia aj po celodennom nosení šošoviek a tiež v prípade nedostatočného osvetlenia. Žiadny šum, odrazy ani halo efekt.
Celodenný komfort používania - šošovky sa vďaka použitiu pokrokovej technológie veľmi pohodlne používajú počas celého dňa aj v náročných podmienkach, akými sú dlhé hodiny práce pri počítači.
Dokonalá úroveň hydratácie - 59% a zaručuje stálu úroveň vlhkosti na povrchu oka, čím sa eliminuje riziko efektu suchého oka a podráždenia.
Extrémne tenká konštrukcia - vďaka nej je šošovka na oku takmer nepostrehnuteľná a veľmi ľahko sa nanáša aj pre ľudí, ktorí používajú takúto formu korekciu videnia prvýkrát. Vyznačuje sa tiež hodvábnou jemnosťou.
Jednodňové použitie - ideálne pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl a pre tých, ktorí si cenia pohodlie nového, čerstvého páru šošoviek každý deň.
Odolnosť proti proteínovým usadeninám - SofLens Daily Disposable
Odolnosť proti proteínovým usadeninám - vďaka použitiu inovatívneho materiálu Comfort Moist sú šošovky odolné voči všetkým druhom nečistôt a proteínovým usadeninám, ktoré vznikajú prirodzeným procesom tvorby sĺz. Takže videnie je ostré a jasné.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek SofLens® Daily Disposable:

 

Pokročilá technológia použitá pri výrobe šošoviek zaisťuje užívateľom komfort nosenia po celý deň a ideálne navlhčovanie. Vďaka asférickej optike šošovky, zaisťujú dokonalé videnie aj v podmienkach so slabým osvetlením. Dokonalá ostrosť videnia – asférická optika a moderné riešenie použité pri výrobe SofLens Daily Disposable umožňujú dokonalé ostré videnie, bez ohľadu na dennú dobu a intenzitu svetla. Neobvyklý komfort nosenia - materiál použitý na výrobu šošoviek a ich moderná konštrukcia zaisťuje efekt dlhodobého navlhčovania a preto, ku koncu dňa zaisťujú optimálne navlhčovanie oka.

Pohodlnosť pri používaní - okrem komfortu nosenia zaručujú SofLens Daily Disposable pohodlie používania, tak charakteristické pre šošovky na jedno použitie. Každú šošovku použijete len raz, to eliminuje nutnosť čistenia a uchovávania šošoviek. Sú to ideálne kontaktné šošovky na nosenie cez deň, večer alebo na zvláštne príležitosti. Kontaktné šošovky SofLens daily disposable sú určené na jednodňové použitie a po ich vybratí z očí, by ste ich mali zahodiť. Ďalšie ich použitie, bez očistenia a dezinfekcie, môže spôsobiť infekciu alebo inak poškodiť oči.

 

Parametre kontaktných šošoviek SofLens® Daily Disposable:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky SofLens
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -9,00 až -6,50 D (každých 0,50 D)
-6,50 až +6,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 24 x 10-9
Zavodnenie sklon 59%
Materiál Hilafilcon B
Technológia High Definition Optics, ComfortMoist
 


Pozor – zásielka do 24 hod. sa vzťahuje na záporné hodnoty šošoviek.
Pri šošovkách s inými hodnotami je realizačná doba do 3 pracovných dní.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:SofLens® Daily Disposable™ 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky SofLens® Daily Disposable 30 kusov?

Šošovky SofLens® Daily Disposable sú dostupné v baleniach obsahujúcich 30 kusov, čo zaisťuje pohodlie a dlhodobé používanie produktu. Môžu byť zvolené samostatne na základe parametrov produktu, alebo s pomocou optometristu, ktorý pomôže vybrať správnu dioptriu a zakrivenie šošovky. Navyše, tieto šošovky sa vyznačujú vysokou úrovňou hydratácie, 59%, čo zabezpečuje pohodlné nosenie po celý deň.

Sú šošovky SofLens® Daily Disposable bezpečné?

Áno, šošovky SofLens® Daily Disposable sú bezpečné na používanie, najmä vďaka ich režimu výmeny, ktorý predpokladá dennú výmenu za nové šošovky. Tým sa minimalizuje riziko infekcií a podráždení, čo ich robí vhodnými aj pre ľudí s citlivými očami.

Na akú zrakovú vadu sú šošovky SofLens® Daily Disposable?

Šošovky SofLens® Daily Disposable sú určené na korekciu zrakových vad, ako sú krátkozrakosť a ďalekozrakosť, vďaka ich sférickému typu korekcie.

Ako aplikovať šošovky SofLens® Daily Disposable?

Aplikácia šošoviek SofLens® Daily Disposable je jednoduchá a rýchla. Je potrebné umyť a osušiť ruky, potom jemne umiestniť šošovku na končeky prstov ukazováka a prostredníka, potom pridržať viečka a jemne umiestniť šošovku na oko.

Ako odstrániť šošovky SofLens® Daily Disposable?

Odstránenie šošoviek SofLens® Daily Disposable je tiež jednoduché a bezpečné. Po umytí a osušení rúk jemne stiahnite dolné viečko nadol a šošovku jemne vyberte pomocou prostredníka a ukazováka.