SofLens® 38 - 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

15,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

POZOR – výrobca odporúča výmenu po mesiaci nosenia.

Spoločnosť Bausch & Lomb prináša na slovenský trh kontaktné šošovky SofLens 38. Tieto veľmi kvalitné tenké šošovky sú medzi nositeľmi kontaktných šošoviek veľmi obľúbené.

 
Profilovaný tvar šošoviek - vďaka nemu sa šošovky rýchlo a presne prispôsobia na oko. Znižuje sa aj trenie medzi šošovkou a očným viečkom, čo výrazne znižuje riziko podráždenia.
Odolnosť voči nečistotám - použitie veľmi odolného, ​​moderného materiálu Polymacon robí šošovky odolnými voči usadzovaniu proteínových usadenín vznikajúcich pri prirodzenej očnej hygiene. To zaručuje ešte jasnejšie videnie.
Vysoká úroveň hydratácie - vysoká hydratácia šošoviek sa premieta do ich správnej hydratácie, ktorá vydrží aj počas celého dňa. To zase znamená väčšie pohodlie pri používaní a žiadny efekt suchého oka.
Tónovanie pre jednoduchú aplikáciu - SofLens 38

 
Tónovanie pre jednoduchú aplikáciu - aplikácia šošoviek nebola nikdy taká jednoduchá. Vďaka jemnému zafarbeniu viete, ktorou stranou si šošovky na oko nasadiť a neurobíte chybu, ani keď šošovky nosíte prvýkrát v živote.
Výhodný pomer kvality a ceny - nemusíte míňať majland za šošovky, ktoré sú pohodlné a efektívne pri korekcii zraku. SofLens 38 sú toho dokonalým príkladom.
Vysoká priepustnosť kyslíka - šošovky SofLens 38 zaručujú rohovke neustály prístup kyslíku, čo rozhoduje nielen o komforte nosenia, ale aj o zdravom vzhľade očí.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek SofLens® 38:

 

Zaručujú vysoký komfort užívania a dokonalú ostrosť zraku. Skvele sa usadzujú na oku a zaisťujú veľkú priepustnosť kyslíka. Vyrábajú sa v 3 zakriveniach. Optimalizácia chemického zloženia umožnila vedcom z firmy Bausch & Lomb vytvoriť cenovo dostupnú šošovku s obsahom vody 38,6 %. Výnimočná jednoduchosť používania šošoviek a dlhá životnosť spôsobujú, že patria do spoločnosti najlepších šošoviek pre plánovanú výmenu. Šošovky SofLens 38 sú vyrobené z materiálu Polymacon, pomocou procesu lisovania a Reverse Process III spojením metódy rotačného odliatku a spracovania krájaním. SofLens 38 je výhodný ekonomický výber s pocitom komfortného nosenia.

U kontaktných šošoviek SofLens 38 nájdete klasické vlastnosti ako je komfortné nosenie a skvelá znášanlivosť u rady nositeľov alebo kvalitná optika. K tomu všetkému majú šošovky SofLens 38 vysoký obsah vody, a preto poskytujú svojmu majiteľovi celodennú hydratáciu. Hydratácia a ultratenký dizajn sú hlavnými dôvodmi, prečo sú šošovky SofLens 38 tak pohodlné.

Výrobca uvádza trochu širšie rozptyl nosenia od 2 týždni až po 3 mesiace. Veľké množstvo pacientov je nosia štandardne dĺžka nosenie po dobu jedného mesiaca. Váš očný lekár alebo kontaktológ môže určiť aj dlhší frekvenciu výmeny a to až na dobu 3 mesiacov. U každého pacienta je zohľadnená celý rad faktorov, preto nie pre každého je dlhšia frekvencia výmeny vhodná.

Aby bola manipulácia so šošovkami naozaj jednoduchá, majú šošovky jemne modré manipulačné zafarbenie. Toto zafarbenie nie je po nasadení šošoviek viditeľné. Pre začínajúcich užívateľov je tiež príjemné označenie rub a líc, ktorý pomáha s identifikáciou správnej strany pri nasadzovaní šošoviek. Aktuálne došlo k ukončeniu výroby šošoviek s plusovými dioptriami. K dostaniu sú teda iba v mínusových dioptriách.

 

Parametre kontaktných šošoviek SofLens® 38:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky SofLens
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -9,00 až -5,00 D (každých 0,50 D)
-5,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,4; 8,7; 9,0
Priemer 14,0
Dk/t 24 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Polymacon
Technológia Reverse Process III
 

Zásielka do 24 hod. sa týka šošoviek zápornej hodnoty BC 8,7.
Šošovky s inou hodnotou posielame cca do 15 pracovných dní.

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:SofLens® 38 - 6 šošoviek
Váš názor