Boston Simplus 120 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,39 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Tvrdé kontaktné šošovky vyžadujú osobitnú starostlivosť. V dôsledku použitia nevhodného roztoku môže dôjsť k ich poškodeniu. Na účely starostlivosti a dezinfekcie by mal byť použitý roztok Boston Simplus určený pre tento typ šošoviek.

 
Produkt renomovaného výrobcu - ošetrujúci prípravok vyrobila jedna z najuznávanejších a najznámejších spoločností na svete v oblasti optických produktov - Bausch & Lomb.
Vylepšené zloženie - obsah ošetrujúcej tekutiny bol rozšírený o niekoľko čistiacich a hydratačných zložiek. Vďaka tomu má prípravok široké spektrum účinku a je ešte účinnejší v starostlivosti o šošovky.
Dodatočná hydratácia - ošetrujúci roztok zvyšuje komfort používania šošoviek vďaka doplnkovej funkcii zvlhčovania. Šošovky získajú svoju pôvodnú vlhkosť a udržia si ju až niekoľko hodín po aplikácii.
Komplexná dezinfekcia - šošovky ponorené v nádobe s tekutinou Bostom Simplus sa starostlivo dezinfikujú a vyčistia. Z ich povrchu miznú škodliviny životného prostredia – prach, organické škodliviny – tuky a bielkovinové usadeniny, ako aj nebezpečné baktérie a plesne. Šošovky sú bezchybne čisté a pripravené na bezpečné a pohodlné používanie.
Použiteľný až 6 mesiacov - čistiaca tekutina Boston Simplus sa môže po otvorení používať až pol roka. Tým sa zabráni plytvaniu čo i len niekoľkých mililitrov.
Čistenie bez trenia - Boston Simplus
Čistenie bez trenia - na odstránenie všetkých druhov nečistôt z povrchu šošoviek ich nemusíte dlho a silno trieť. Stačí ich umiestniť do nádoby naplnenej čistiacej tekutiny.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Boston Simplus:

 

Roztok na tvrdé kontaktné šošovky Boston Simplus v balení s objemom 120 ml bol vyrobený firmou Bausch & Lomb. Je charakterizovaný predovšetkým vysokou kvalitou. Roztok Boston Simplus má rad funkcií, ktoré zaisťujú riadnu starostlivosť. Vo svojej kompozícii obsahuje ako zvlhčovadlo, tak i čistiaci prostriedok - šošovky nevyžadujú mechanické čistenie trením. Produkt sa tiež používa na dezinfekciu a odstraňovanie depozitov proteínov, ktoré sa hromadia na povrchu šošovky. Denné oplachovanie šošoviek prípravkom Boston Simplus zaručuje dokonalé čistenie. Roztok má navyše zvlhčujúci a konzervačný účinok, takže jeho účinnosť je oveľa lepši než v prípade iných jednozložkových a dvojkomponentných prípravkov.

Po otvorení spotrebovať do 6-tich mesiacov.

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml7,83 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Boston Simplus 120 ml
Váš názor