ULTRA® for Astigmatism 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

počas 14 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

23,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

ULTRA® for Astigmatism mesačné torické šošovky pre astigmatizmus je produkt vytvorený pre astigmatikov, ktorí hľadajú šošovky najvyššej kvality. Tie, ktoré zaisťujú dokonalú kvalitu zraku, ale tiež dokonalý komfort pri používaní - bez suchých a podráždených očí.

Dlhotrvajúci hydratácia - tieto šošovky majú schopnosť udržať 95% svojej hydratácie až 16 hodín od aplikácie! To zaručuje vlhké oči, odolné voči vysychaniu a štiepaniu.
Navrhnuté pre astigmatikov - torické šošovky ULTRA for Astigmatism, vyrobené na základe vysoko kvalitného materiálu a charakteristické mnohými priaznivými parametrami, sú plne prispôsobené vizuálnym potrebám astigmatikov. Aj pre ktorí trávia väčšinu dňa pred obrazovkou monitora.
Dodatočný stabilizačný systém - nazývaný OpticAlign™ Design. Vďaka tomu zostávajú šošovky vo východiskovej polohe - bez toho aby sa stočili alebo vypadli. Sú preto nepostrehnuteľné a zaručujú účinnú korekciu astigmatizmu.
Priaznivá priepustnosť pre kyslík - vďaka tomu netvoria šošovky nepriepustnú bariéru medzi očami a prostredím. Práve naopak - dávajú rohovke stály a voľný prístup k kyslíka, vďaka čomu sú oči odpočinuté a oodolné voči rôznym typom infekcií.
Jeden pár za mesiac - ULTRA for Astigmatism
Jeden pár za mesiac - šošovky sú určené pre mesačné použitie. To znamená, že ak nezabudnete na každodennú starostlivosť, môže vám jeden pár slúžiť až 30 dní.
   

Charakteristika ULTRA® for Astigmatism šošovky:

 

Kontaktné šošovky ULTRA® for Astigmatism sú výsledkom práce najväčších špecialistov v optickom priemysle, označených logom značky celosvetovo známe - Bausch & Lomb. Na základe inovatívneho materiálu sa vyznačujú vysokým stupňom hydratácie, vďaka čomu zaručujú dlhodobú hydratáciu a chráni oči pred vysychaním. Vysoký koeficient priepustnosti kyslíka znamená, že šošovky nevytvárajú bariéru medzi očami a okolím, naopak - poskytujú očiam voľný prístup kyslíka, vďaka čomu je udržujú v dobrom stave, chráni pred predčasnou únavou a infekciami.

Osobitnú pozornosť si zaslúži v prípade šošoviek ULTRA® for Astigmatism iste stabilizačný systém OpticAlign™ Design, ktorý je zodpovedný za perfektný nasadenie šošoviek do očí a ich udržanie v jednej počiatočnej polohe. Bez vypadnutiu a zrolovaniu. Relatívne široký rozsah korekčného výkonu a valca je zárukou, že určite rýchlo a ľahko nájdete šošovky plne prispôsobené vašim potrebám.

 

Výhody šošoviek ULTRA® for Astigmatism:

  • vysoký stupeň hydratácie, zaisťujúce dlhodobú hydratáciu očí;
  • priaznivý parameter priepustnosti kyslíka;
  • vysoká flexibilita;
  • prídavný stabilizačný systém;
  • široký rozsah korekčného výkonu a valce;
  • mesačný režim aplikácie.
 

Pre koho ULTRA® for Astigmatism šošovky?

 

Kontaktné šošovky ULTRA® for Astigmatism je produkt plne prispôsobený potrebám astigmatikov, a to ako krátkozrakých, tak i ďalekozrakých. Mesačný spôsob použitia vyžaduje denné čistenie šošoviek pomocou kvapaliny, takže sú vhodné pre ľudí, ktorí nemajú problém si pamätať činnosti, ktoré je potrebné pravidelne vykonávať. Pretože jeden pár možno použiť po celý mesiac, šošovky vyhovujú potrebám užívateľov, ktorí nechcú venovať osobitnú péču na ukladanie svojich obľúbených tórických šošoviek.

 

Parametre kontaktných šošoviek ULTRA® for Astigmatism:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ULTRA
Výrobca BAUSCH & LOMB
Sférická dioptria sila -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,5
Dk/t 114 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technológia OpticAlign™ Design, MoistureSeal®
 

Šošovky sú k dispozícii aj vo väčšom balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťpočas 14 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ULTRA® for Astigmatism 3 šošovky
Váš názor

Ako vybrať šošovky ULTRA® for Astigmatism s 3 kusmi?

Šošovky ULTRA® for Astigmatism si môžete vybrať sami na základe uvedených parametrov produktu alebo využiť pomoc optometristu. Sú dostupné v balení obsahujúcom 3 kusy, čo zabezpečuje pohodlnú dostupnosť a zásobu. Vďaka vysokému zvlhčeniu a priepustnosti kyslíka, ako aj inovatívnemu dizajnu OpticAlign™, poskytujú komfortné nosenie počas celého mesiaca používania.

Sú šošovky ULTRA® for Astigmatism bezpečné?

Áno, šošovky ULTRA® for Astigmatism sú bezpečné pri používaní, keď sú správne ošetrované a používané podľa odporúčaní výrobcu. Vďaka vysokokvalitnému materiálu Samfilcon A a správnej starostlivosti sú kompatibilné s očami, minimalizujúc riziko podráždenia a infekcií.

Na akú zrakovú vadu sú ULTRA® for Astigmatism?

Šošovky ULTRA® for Astigmatism sú určené na korekciu astigmatizmu, teda nepravidelného tvaru rohovky, ktorý spôsobuje rozmazané a neostre videnie. Vďaka špeciálnemu torickému dizajnu poskytujú jasné a ostré videnie aj pri tejto zrakovej vade.

Ako si nasadiť šošovky ULTRA® for Astigmatism?

Pred nasadením šošoviek ULTRA® for Astigmatism je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom umiestnite šošovku na končeky prstov, skontrolujte, či nie je obrátená, a jemne ju umiestnite na očnú guľu, hľadiac nahor. Po umiestnení šošovky na oko jemne spustite viečka a skontrolujte, či je šošovka na správnej pozícii.

Ako si vybrať šošovky ULTRA® for Astigmatism?

Pred vybratím šošoviek ULTRA® for Astigmatism znova dôkladne umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko dole a hľadiac nahor, vystavte šošovku. Potom jemne stlačte šošovku medzi končekmi prstov a jemne ju vyberte. Po vybratí šošovku dôkladne vyčistite a uložte do vhodného roztoku.