Biofinity Multifocal 3 šošovky typ N

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

25,59 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Biofinity Multifocal typ N sú multifokálne mesačné kontaktné šošovky od poslečnosti Cooper Vision. Sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu a využívajú kombináciu kľúčových vlastností šošoviek a progresívne technológie.

 
Balanced Progressive Technology - moderná optická technológia vyvinutá tvorcami robí šošovky zárukou dokonalého videnia na všetky vzdialenosti, vrátane čítania, sledovania televízie a riadenia auta.
Dlhotrvajúca hydratácia - rovnako ako v prípade ostatných šošoviek Biofinity, aj tieto sa vyznačujú vysokým stupňom hydratácie a z toho vyplývajúcou dlhotrvajúcou hydratáciou - prospešnou pre oči. Nemusíte sa teda obávať vysušenia alebo podráždenia.
Tónovanie uľahčujúce aplikáciu - každá šošovka bola obohatená o svetlomodré tónovanie, ktoré výrazne uľahčuje manipuláciu a aplikáciu. Znižuje riziko nesprávneho nasadenia a tým aj straty šošoviek.
Účinná korekcia presbyopie - presbyopia postihuje väčšinu ľudí nad 40 rokov a prejavuje sa zhoršeným videním na rôzne vzdialenosti. Šošovky Biofinity úspešne korigujú túto poruchu zraku a zvyšujú komfort každodenného fungovania.
Režim deň-noc - Biofinity Multifocal
Režim deň-noc - šošovky sú určené na mesačné, celodenné používanie, nie je teda potrebné ich pred spaním vyberať. Odpadá tak potreba večernej starostlivosti o šošovky.
3 kusy v balení - nie veľa, ale len toľko, aby ste ich skombinovali so sadou šošoviek inej dioptrií a vytvorili tak sadu plne prispôsobenú vašim potrebám na celé tri mesiace používania.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity Multifocal:

 

Táto šošovka používa kombináciu kľúčových prvkov od Cooper Vision vyváženej progresívnej technológie a silikón-hydrogélového materiálu šošovky. Optická konštrukcia týchto šošoviek umožňuje vášmu oku inštinktívne nájsť zónu, ktorá poskytuje optimálne zaostrenie. Postupný prechod zóny vám umožní vidieť všetko jasne a bez námahy na akúkoľvek vzdialenosť.

Ak Vám váš optik určil jedno oko ako "dominantné" - to je zvyčajne označené "D", zatiaľ čo non-dominantné oko je označené "N". Prosím, vyberte si zodpovedajúci "Add" dioprie pre každé oko s uvedením, ktoré oko je dominantné.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity Multifocal:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Dominancia N - pre nedominantné oko
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 128 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Balanced Progressive™, Aquaform Comfort Science™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity Multifocal 3 šošovky typ N
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity® Multifocal 3 kusy typu N?

Na výber šošoviek Biofinity® Multifocal 3 kusy typu N môžete využiť pomoc optometristu alebo si ich vybrať sami na základe uvedených parametrov produktu. Balenie obsahuje 3 kusy šošoviek určených na korekciu prezbiopie pre nedominantné oko, čo umožňuje pohodlné nosenie počas celého mesiaca.

Sú šošovky Biofinity® Multifocal bezpečné?

Áno, šošovky Biofinity® Multifocal sú bezpečné na používanie. Sú vyrobené z materiálu Comfilcon A, ktorý zabezpečuje vysokú úroveň pohodlia a zdravia očí, dokonca aj pri dlhodobom nosení vďaka svojim dýchacím vlastnostiam. Okrem toho ich celodenný režim nosenia umožňuje užívať si jasné videnie počas celého dňa, zatiaľ čo si zachovávajú pohodlie a bezpečnosť očí.

Na akú vadu zraku sú Biofinity® Multifocal?

Šošovky Biofinity® Multifocal sú určené na korekciu vady zraku pre nedominantné oko, čo zahŕňa krátkozrakosť, ďalekozrakosť a prezbiopiu (starcovu zrakosť).

Ako si nasadiť šošovky Biofinity® Multifocal?

Pred nasadením šošoviek Biofinity® Multifocal sa odporúča dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom je potrebné skontrolovať, či nie je šošovka otočená naruby, a potom ju umiestniť na končeky prstov, aby ste ju mohli jemne aplikovať na očnú bulvu.

Ako si zložiť šošovky Biofinity® Multifocal?

Na zloženie šošoviek Biofinity® Multifocal sa odporúča použiť techniku pinch and slide. Znamená to jemné stlačenie šošovky medzi palcom a ukazovákom, a potom jej posunutie na bok očnej bulvy, aby sa ľahko odstránila.