Biofinity® 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 4 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

24,19 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
šošovky biofinity sú výborné, nosím ich celý deň, oči ma nerežú ani nepáli. Všetkým odporúčam, cena je taky vyborna.

Kontaktné šošovky Biofinity® sú mesačné silikón-hydrogélové šošovky od spoločnosti Cooper Vision. Ich materiál v sebe snúbi vysoký obsah vody a maximálnu priepustnosť kyslíka. Tieto vlastnosti umožňujú nosiť kontaktné šošovky Biofinity® tiež kontinuálne.

 
Čisto prírodný produkt - šošovky Biofinity neobsahujú žiadne umelé zvlhčujúce prísady, vďaka tomu sú vhodné pre alergikov, ľudí s extrémne citlivými očami a pokožkou okolo nich.
Technológia Aquaform Comfort Science - je zodpovedná za hodvábnu mäkkosť a primeranú úroveň vlhkosti v každej šošovke. Prejavuje sa to v ľahkej, príjemnej aplikácií a vo vysokom komforte používania aj po mnohých dňoch nosenia.
Perfektné videnie - moderná štruktúra šošoviek a vysoko kvalitný materiál, z ktorého bola vyrobená, sa premietajú do videnia s vysokou ostrosťou, bez najmenších odrazov.
Najvyššia kvalita okysličenia - vďaka použitiu inovatívneho materiálu Comfilcon A. Vďaka nemu má rohovka stály prístup k čerstvému kyslíku a oči sú zdravé, bez podráždenia a nevzhľadného začervenanie.
Ekonomické balenie - obsahuje šesť šošoviek, čo vám dáva slobodu od nakupovania po dobu troch mesiacov a šetrí vám peniaze.
Dokonca aj 30 dní s jedným párom. - Biofinity
Dokonca aj 30 dní s jedným párom. - šošovky Biofinity sú určené pre mesačné použitie. To znamená, že môžete použiť jeden pár až 30 dní bez prerušenia a bez nutnosti dodatočnej starostlivosti pomocou špeciálneho roztoku.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity:

 

Kontaktné šošovky Biofinity boli vyvinuté pomocou technológie AQUAFORM - prelomového silikón-hydrogélového materiálu patentovaného firmou Cooper Vision. Použitím silikónového monoméru, šošovky dokonale prepúšťajú kyslík a hydrofilné a silikónové komponenty prirodzene zvlhčujú materiál, ktorý rovnomerným spôsobom udržuje vodu v celej šošovke.

Biofinity ruší pravidlo o opačnej proporcionalite obsahu vody a priepustnosti kyslíka a predstavuje šošovky s vysokou priepustnosťou kyslíka a vysokým obsahom vody. Kontaktné šošovky Biofinity sú vyrobené z materiálu Comfilcon A a majú obsah vody 48%. Manipulácia s kontaktnými šošovkami uľahčuje svetlo modré zafarbenie.

Oproti hydrogélovým šošovkám, u ktorých priepustnosť kyslíka zaisťuje obsiahnutá voda, je u silikón-hydrogélových šošoviek Biofinity® zaistený prenos kyslíka mikroskopickými kanálikmi v materiáli šošovky. Spoločne s kyslíkom sa tak dostanú skrz šošovky tiež plynné metabolity. Silikón-hydrogelový materiál Comfilcon A neobsahuje ióny, teda elektricky nabité častice, a preto je veľmi odolný proti hromadeniu a usadzovaniu proteínových a lipidových nečistôt.

Kontaktné šošovky využívajú technológie Aquaform®. Tá vďaka novému silikónovému monoméru poskytuje efektívne priepustnosť kyslíka skrz materiál šošovky. Skvele prepája hydrofilné (vodu viažuci) a silikónové (vodu odpudzujúci) zložky, a preto vznikol ideálny prirodzene zmáčavý materiál. V celom objeme šošovky je potom obsah vody úplne vyvážený. Šošovky Biofinity® sú vyrobené k dennému noseniu. Vďaka ich vlastnostiam je však možné šošovky nosiť aj kontinuálne alebo v nich nepravidelne prespať. Veľkou mierou k týmto možnostiam prispieva vysoká priepustnosť kyslíka 160 Dk/t a hydratácie šošoviek. Kontinuálne nosenie kontaktných šošoviek vždy konzultujte so svojim očným špecialistom.

Šošovky poznáte aj pod obchodným menom Eyeoxy duality, Ultraflex Premier alebo iWear Oxygen.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Aquaform Comfort Science™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 4 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity® 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity® 6 kusov?

Šošovky Biofinity® sú dostupné v balení obsahujúcom 6 kusov, čo ich robí ideálnou voľbou pre ľudí hľadajúcich mesačné kontaktné šošovky. Je možné ich vybrať samostatne na základe parametrov produktu, alebo s pomocou optometristu, ktorý pomôže prispôsobiť šošovky individuálnym potrebám.

Sú šošovky Biofinity® bezpečné?

Áno, šošovky Biofinity® sú nielen pohodlné, ale tiež bezpečné pre zdravie očí. Sú vyrobené z materiálu Comfilcon A, ktorý zabezpečuje vysokú priepustnosť kyslíka, čo pomáha udržať oči zdravé aj pri nosení šošoviek počas celého dňa.

Na akú vadu zraku sú Biofinity®?

Šošovky Biofinity® sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, čo ich robí vhodnými pre ľudí s rôznymi vadami zraku.

Ako si nasadiť šošovky Biofinity®?

Pri nasadzovaní šošoviek Biofinity® sa odporúča dôkladne umyť a osušiť ruky, aby sa predišlo kontaminácii šošoviek. Potom umiestnite šošovku na konček ukazováka a jemne roztiahnite viečka, aby ste mohli šošovku umiestniť na oko. Po umiestnení šošovky zatvorte viečka a niekoľkokrát zblinkajte, aby sa šošovka usadila na mieste.

Ako si zložiť šošovky Biofinity®?

Na zloženie šošoviek Biofinity® je potrebné znova umyť a osušiť ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko smerom nadol, aby ste odhalili šošovku. Potom jemne stlačte šošovku medzi prstami a jemne ju zložte. Po zložení šošovku umiestnite do špeciálneho puzdra s roztokom na uchovávanie a dezinfekciu.