Biofinity® XR 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

15,29 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity XR:

 

Biofinity XR sú mesačné silikón - hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré sú vyrobené z materiálu Comfilcon A. Na tento materiál sa nadväzujú čiastočky vody a to spôsobuje, že šošovka aj rohovka je plne hydratovaná po celú dobu nosenia týchto šošoviek. Kontaktné šošovky Biofinity XR (rovnako ako všetky šošovky tejto značky Biofinity) majú vysokú priepustnosť kyslíka (Dk/t=128), ktorá má veľký vplyv na pohodlie pri nosení týchto šošoviek. Vďaka tejto kombinácií okysličenia a vysokej hydratácia sú šošovky pre oči veľmi vhodné a nespôsobujú sčervenanie ani podráždenie. Všetky šošovky sú tiež konštruované tak, že sa na nich neusadzujú bielkovinové usadeniny.

Veľký prínos pre nosenie zohráva tiež konštrukcia šošovky, ktorá je hladká a má zaoblené ukončenie, ktoré minimalizuje kontakt s viečkami. Šošovky Biofinity XR sú vybavené špeciálnym systémom neutralizácie aberácie. Zlepšujú ostrosť videnia tým, že minimalizujú sférické aberácie, ktoré sú zaťažené ako s kontaktnou šošovkou, tak s okom.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky Biofinity XR určené?

 

Tieto kontaktné šošovky sú určené na korekciu vysokých dioptrií ako plusových, tak mínusových. Biofinity XR sa vyrábajú v rozsahu mínus (pre korekciu krátkozrakosti) -20,00 až -12,5 dioptrií a v plusových (pre korekciu ďalekozrakosti) +8,50 až +15,00. Tieto šošovky vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam sú odporúčané pre osoby, ktorým nevyhovovali iné značky kontaktných šošoviek.

 

Starostlivosť o kontaktné šošovky Biofinity XR:

 

Kontaktné šošovky Biofinity XR sú kontaktné šošovky s mesačnou výmenou, preto je nutné sa o ne starať. K ich dezinfekciu a čistenie odporúčame roztok Clean Active Premium XXL 600 ml alebo mnoho ďalších s našej bohatej ponuky.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity XR:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -20,00 až -12,50 D (každých 0,50 D)
+8,00 až +15,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Aquaform Comfort Science™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity® XR 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity® XR 3 kusy?

Môžete si vybrať šošovky Biofinity® XR 3 kusy sami, využitím parametrov produktu, ako sú sila, zakrivenie a priemer. Alternatívne, môžete sa poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže prispôsobiť šošovky vašim zrakovým potrebám. Balenie obsahuje 3 kusy šošoviek, zabezpečujúc vám pohodlie na dlhšie obdobie.

Sú šošovky Biofinity® XR bezpečné?

Áno, šošovky Biofinity® XR sú bezpečné vďaka svojim inovatívnym vlastnostiam. Sú vyrobené z materiálu Comfilcon A, ktorý zabezpečuje vysokú úroveň kyslíka pre oči, umožňujúc ich používanie po celý deň. Vďaka tomu sú pohodlné a zdravé pre vaše oči, aj pri dlhodobom nosení.

Na akú vadu zraku sú Biofinity® XR?

Šošovky Biofinity® XR sú určené na korekciu veľkých vad zraku, ako je vysoká krátkozrakosť alebo vysoká ďalekozrakosť. Vďaka svojmu sférickému typu korekcie zabezpečujú jasné videnie a pohodlie počas celého dňa.

Ako si nasadiť šošovky Biofinity® XR?

Na nasadenie šošoviek Biofinity® XR by ste mali najprv umyť a vysušiť ruky. Potom umiestnite šošovku na koniec ukazováka, skontrolujte, či nie je otočená naruby. Držiac viečka otvorené dvoma prstami, umiestnite šošovku na oko a jemne stiahnite dolné viečko, aby ste ju nastavili.

Ako si zložiť šošovky Biofinity® XR?

Na zloženie šošoviek Biofinity® XR by ste mali najprv umyť a vysušiť ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko, aby ste odhalili šošovku. Pomocou palca a ukazováka jemne chyťte šošovku a opatrne ju vyberte. Po zložení by ste mali šošovku umiestniť do príslušného puzdra s roztokom na uchovávanie.