Clean Active Premium XXL 600 ml

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Tímea
5.0000
Skúšala som aj drahšie roztoky, iné značky, ale u mňa sa táto napodiv overila, som spokojná :).

Clean Active Premium XXL 600 ml - viacúčelový roztok, ktorý udržuje kontaktné šošovky čisté a pohodlné na nosenie vďaka svojmu zloženiu.

 
Vylepšené zloženie - Clean Active Premium roztok poskytuje ešte lepšiu starostlivosť o šošovky, vďaka zloženiu ktorý je obohatený napríklad o hyaluronát sodný a polyquaternium.
Silné hydratačné vlastnosti - jednou z funkcií opísanej ošetrujúcej tekutiny je intenzívne zvlhčovanie šošoviek. Vďaka tomu ešte lepšie udržia vlhkosť v očiach a zabránia ich nepríjemnému vysušovaniu.
Rýchle hojenie - šošovky ponorené do opísanej ošetrujúcej tekutiny a následne aplikované, urýchľujú proces regenerácie a hojenia mikroúrazov. Už žiadne podráždené a červené oči!
Dôkladná dezinfekcia - pravidelné používanie ošetrujúcej tekutiny umožňuje dôkladne vyčistiť šošovky – nielen od nečistôt ako špina a prach, ale aj od nebezpečných mikroorganizmov a tukov. Po niekoľkých hodinách sú šošovky dokonale čisté a pripravené na opätovné použitie.
Ekonomické balenie - ošetrujúca tekutina je teraz dostupná vo väčšom XXL balení, s objemom až 600 ml. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí pravidelne používajú šošovky a potrebujú neustály prístup k dezinfekčnému prostriedku.
Predĺžená životnosť šošoviek - Clean Active Premium
Predĺžená životnosť šošoviek - hydratácia a dezinfekcia zabezpečená ošetrujúcou tekutinou sa premieta do predĺženia životnosti šošoviek. Ak sa teda rozhodnete používať mesačné šošovky, môžete si byť istí, že vám tak dlho vydržia.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Clean Active Premium:

 

Roztok obsahuje poloxamér a hyaluronát sodný. Pravidelné použitie roztoku, eliminuje ukladanie bielkovinových nečistôt, ktoré sa na šošovkách usadzujú. Roztok je možné použiť pre akýkoľvek typ kontaktných šošoviek (klasické, s častou výmenou, jednorazové, atď).

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaDISOP
ZnačkaClean Active
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml1,67 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Clean Active Premium XXL 600 ml
Váš názor