Clean Active Premium 100 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

4,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Viacúčelový roztok Clean Active Premium s hyaluronátem sodným.

 
Vylepšené zloženie - Clean Active Premium roztok poskytuje ešte lepšiu starostlivosť o šošovky, vďaka zloženiu ktorý je obohatený napríklad o hyaluronát sodný a polyquaternium.
Silné hydratačné vlastnosti - jednou z funkcií opísanej ošetrujúcej tekutiny je intenzívne zvlhčovanie šošoviek. Vďaka tomu ešte lepšie udržia vlhkosť v očiach a zabránia ich nepríjemnému vysušovaniu.
Rýchle hojenie - šošovky ponorené do opísanej ošetrujúcej tekutiny a následne aplikované, urýchľujú proces regenerácie a hojenia mikroúrazov. Už žiadne podráždené a červené oči!
Dôkladná dezinfekcia - pravidelné používanie ošetrujúcej tekutiny umožňuje dôkladne vyčistiť šošovky – nielen od nečistôt ako špina a prach, ale aj od nebezpečných mikroorganizmov a tukov. Po niekoľkých hodinách sú šošovky dokonale čisté a pripravené na opätovné použitie.
Predĺžená životnosť šošoviek - Clean Active Premium
Predĺžená životnosť šošoviek - hydratácia a dezinfekcia zabezpečená ošetrujúcou tekutinou sa premieta do predĺženia životnosti šošoviek. Ak sa teda rozhodnete používať mesačné šošovky, môžete si byť istí, že vám tak dlho vydržia.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Clean Active Premium:

 

Tento produkt je viacúčelový roztok, ktorý udržuje kontaktné šošovky čisté a pohodlné na nosenie, vďaka svojmu zloženiu, ktoré obsahuje poloxamér a hyaluronát sodný. Pravidelné použitie roztoku, eliminuje ukladanie bielkovinových nečistôt, ktoré sa na kontaktných šošovkách usadzujú. Tento produkt je možné použiť pre akýkoľvek typ mäkkých kontaktných šošoviek (jednodňové, dvojtýždňové, mesačné...)

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaDISOP
ZnačkaClean Active
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml4,99 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Clean Active Premium 100 ml
Váš názor