Biofinity® 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

14,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Biofinity sú mesačné šošovky ponúkané jedným z na svete najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek na svete - firmou Cooper Vision.

 
Čisto prírodný produkt - šošovky Biofinity neobsahujú žiadne umelé zvlhčujúce prísady, vďaka tomu sú vhodné pre alergikov, ľudí s extrémne citlivými očami a pokožkou okolo nich.
Technológia Aquaform Comfort Science - je zodpovedná za hodvábnu mäkkosť a primeranú úroveň vlhkosti v každej šošovke. Prejavuje sa to v ľahkej, príjemnej aplikácií a vo vysokom komforte používania aj po mnohých dňoch nosenia.
Perfektné videnie - moderná štruktúra šošoviek a vysoko kvalitný materiál, z ktorého bola vyrobená, sa premietajú do videnia s vysokou ostrosťou, bez najmenších odrazov.
Najvyššia kvalita okysličenia - vďaka použitiu inovatívneho materiálu Comfilcon A. Vďaka nemu má rohovka stály prístup k čerstvému kyslíku a oči sú zdravé, bez podráždenia a nevzhľadného začervenanie.
Dokonca aj 30 dní s jedným párom. - Biofinity
Dokonca aj 30 dní s jedným párom. - šošovky Biofinity sú určené pre mesačné použitie. To znamená, že môžete použiť jeden pár až 30 dní bez prerušenia a bez nutnosti dodatočnej starostlivosti pomocou špeciálneho roztoku.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity:

 

Sú to šošovky vyrobené zo silikónovo - hydrogélového materiálu Comfilcon A. Pri ich výrobe bola využitá materiálová technológia Aquaform Comfort Science, ktorá spôsobuje, že je šošovka mäkká, hodvábna a ideálne hydratovaná. Vďaka použitiu monoméru silikónu šošovky dokonale prepúšťa kyslík, zatiaľ čo použitie hydrofilných a silikónových komponentov dáva materiálu prirodzenú hydratáciu, čo umožňuje udržiavať vodu rovnomerne v celej šošovke.

Kontaktné šošovky Biofinity sú zhotovené čo najprirodzenejším spôsobom - bez akýchkoľvek prídavkov, povlakov a zvlhčujúcich prostriedkov, bez povrchovej úpravy. Je na mieste uviesť, že Biofinity ruší pravidlo negatívny proporcionality hydratácie k priepustnosti kyslíka. Znamená to, že súčasne s rastom stupňa hydratácie šošovky sa neznižuje stupeň priepustnosti kyslíka, čoho nešlo do teraz dosiahnuť.

Je bežné, že kontaktné šošovky Biofinity sú prezentované tiež pod obchodnými názvami Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, IWear XR Supreme, Medivue Premier alebo iLoox Contact Monthly.

Kontaktné šošovky Biofinity sú určené pre kontinuálne nosenie s mesačným intervalom výmeny, bez nutnosti ich vyberaní na noc.

 

Komu sú určené kontaktné šošovky Biofinity?

 

Sú to šošovky stvorené pre osoby, ktoré chcú nosiť šošovky bez nutnosti ich vyberania. Šošovky Biofinity je možné jeden deň nasadiť, a vybrať ich až za mesiac, bez rizika poškodenia oka, alebo vystavenia sa infekcii.Odporúča sa tiež osobám, ktorí:

  • sa stretávajú s poruchami slzného filmu, pretože šošovky sú charakteristické zvýšenou odolnosťou proti vysychaniu,
  • vyžadujú po šošovkách čo najvyšší užívateľský komfort pri zachovaní maximálne vysokej ostrosti videnia.

 

Ošetrovanie šošoviek:

 

Kontaktné šošovky Biofinity je možné nosiť nepretržite / neustále vtedy sa nevyžaduje žiadne ošetrovanie. Ak ich však nosíte iba cez deň a večer si ich vyberiete, na konci dňa ich musíte vyčistiť pomocou špecialného roztoku na kontaktné šošovky a následne ich nechať v púzdre naplnenom roztokom na minimálne niekoľko hodín pred opätovným použitím. Pre ošetrovanie kontaktných šošoviek Biofinity odporúčame roztoky z radu Clean Active, alebo akýkoľvek iný roztok na šošovky z ponuky nášho obchodu.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Aquaform Comfort Science™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity® 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity® 3 kusy?

Šošovky Biofinity® sú dostupné v baleniach obsahujúcich 3 kusy, čo umožňuje pohodlné mať náhradné páry. Môžete si vybrať šošovky vlastnoručne, využitím informácií o parametroch produktu, ako sú sila (dioptrie), zakrivenie (BC) a priemer (DIA). Môžete tiež využiť pomoc optometristu, ktorý pomôže prispôsobiť šošovky ideálne individuálnym potrebám zraku.

Sú šošovky Biofinity® bezpečné?

Áno, šošovky Biofinity® sú bezpečné, čo potvrdzuje ich celodenné nosenie. Vykonané z moderného materiálu Comfilcon A, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť aj počas dlhodobého nosenia. Tento materiál tiež podporuje prietok kyslíka, čo je dôležité pre zdravie očí.

Na akú vadu zraku sú Biofinity®?

Šošovky Biofinity® sú určené na korekciu zrakových vád, ako sú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Vďaka ich asférickému typu korekcie, možno účinne zlepšiť videnie na blízke aj ďaleké vzdialenosti (v závislosti od optických síl).

Ako si nasadiť šošovky Biofinity®?

Pred nasadením šošoviek Biofinity® sa odporúča dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom šošovky jemne vyberte z balenia a umiestnite na končeky prstov ukazovákov. Po umiestnení šošovky na oko, skontrolujte, či dobre prilieha a či nie je pocit nepohodlia.

Ako si zložiť šošovky Biofinity®?

Aby ste zložili šošovky Biofinity®, opäť si umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečko oka a hľadiac nahor, jemne chyťte šošovku palcom a ukazovákom. Potom ju jemne zložte.