Biofinity Energys™ 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

16,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Šošovky Biofinity Energys™ sa vyznačujú vysokými štandardmi ako ostatné produkty rady šošoviek Biofinity® udržujú optimálnu rovnováhu medzi optikou a materiálu, z ktorých sú kontaktné šošovky vyrobené.

 
Zníženie únavy očí - šošovky majú unikátnu, inovatívnu optiku, vďaka ktorej výrazne znižujú riziko únavy a podráždenia očí spôsobené dlhou prácou pred obrazovkou počítača.
Vysoká hydratácia - dlhé hodiny práce pri počítači napomáha faktu, že šošovky vďaka technológii Aquaform priťahujú a zadržiavajú viac vody. Zaručujú tak stálu a vysokú úroveň hydratácie očí, čím eliminujú problém suchosti a podráždenia.
Dokonalé videnie - šošovky vďaka vylepšenej optike poskytujú dokonalé videnie vo vysokom rozlíšení, na akúkoľvek vzdialenosť. Okrem toho je presunutie zraku z blízkeho do vzdialeného bodu a naopak jednoduché a bez námahy.
Dokonalé priliehanie k oku - nevyhnutnou podmienkou korekcie zraku a udržanie zdravých očí je stabilita šošoviek a ich nasadenie. A to sú kontaktné šošovky Biofinity Energys. Perfektne priliehajú k očnej buľve, takže sa nevytáčajú, nevypadávajú a nespôsobujú zbytočné nepohodlie.
Žiadna dodatočná starostlivosť - šošovky sú určené na mesačné denné a nočné používanie. Tým sa zbavíte povinnosti kupovať si každý deň ďalší pár a každý večer sa o ne starať.
Znížený kontakt s očným viečkom - Biofinity Energys
Znížený kontakt s očným viečkom - jedným z prvkov, ktoré prispievajú k podráždeniu oka a infekcii, je trenie šošovky o viečko. Kontaktné šošovky Biofinity Energys tento problém eliminujú, pretože redukujú ich celkový kontakt s očným viečkom na minimum.
 

Vlastnosti šošoviek Biofinity Energys™:

 

Biofinity Energys™ sú kontaktné šošovky vyrobené z materiálu Comfilcon A s hydratáciou 48%. Majú jedinečnú optickú zónu Zone Digital Optics™, ktorá zvyšuje komfort nosenia a prispieva k zníženiu námahy očí spôsobené sledovaním obrazoviek digitálnych zariadení na krátku vzdialenosť. Ich konštrukcia podporuje optickú zónu šošoviek, čo umožňuje zaostrenie zraku medzi rôznymi zariadeniami, a tiež rýchle zaostrenie aj pri prechode medzi blízkymi a vzdialenejšími zornými polohami pohodlne a bez námahy. Kontaktné šošovky Biofinity Energys™ sú vedené ako monofokálne šošovky.

Šošovky Biofinity využívajú vo svojej štruktúre technológiu Aquaform®, ktorá priťahuje a zadržiava vodu vnútri šošovky, zachováva ich vysokú vlhkosť, to pomáha znižovať pocit sucha v oku. To je nesmierne dôležité, pretože pri pohľade na obrazovku sa znižuje klipkanie očí, čo má vplyv na pocit suchosti, pálenie a svrbenie očí.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky Biofinity Energys™ vhodné?

 

Tieto šošovky boli vytvorené najma pre činnosti týkajúce sa práce s digitálnymi zariadeniami. Odporúčame ich najmä ked sú vase oči vystavené dlhodobým pozeraním sa na obrazovku počítača, tabletu alebo smartfónu.

 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 

Šošovky Biofinity Energys™ sú určené pre mesačné denné i nočné nosenie bez nutnosti dennej starostlivosti. Ak sa ich rozhodnete nosiť len na deň, odporúčame ich na noc ukladať do sterilného roztoku aspoň na dobu niekoľkých hodín pred ich opätovným nasadením. Pre starostlivosť o kontaktné šošovky Biofinity vám odporúčame roztoky rady Clean Active alebo akékoľvek iné značky, ktorú ponúka náš obchod.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity Energys™:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Aquaform Comfort Science™, Digital Zone Optics™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity Energys™ 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity Energys™ 3 kusy?

Šošovky Biofinity Energys™ sú dostupné v baleniach obsahujúcich 3 kusy, čo zabezpečuje používateľom pohodlie a flexibilitu pri výbere počtu kusov. Môžete si šošovky vybrať sami, využitím parametrov produktu alebo sa poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže prispôsobiť šošovky vašim individuálnym potrebám.

Sú šošovky Biofinity Energys™ bezpečné?

Šošovky Biofinity Energys™ boli navrhnuté s cieľom zabezpečiť používateľom výnimočný komfort a bezpečnosť. Ich špeciálna technológia a materiál Comfilcon A zaručujú vysokú priepustnosť kyslíka, čo pomáha zachovať zdravie očí aj pri dlhodobom nosení, vrátane režimu nepretržitého nosenia.

Na akú vadu zraku sú určené šošovky Biofinity Energys™?

Šošovky Biofinity Energys™ sú určené na korekciu sférických vôd zraku, ako je krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Vďaka svojej univerzálnej konštrukcii sú vhodné pre ľudí s rôznymi typmi refrakčných vôd.

Ako si nasadiť šošovky Biofinity Energys™?

Nasadzovanie šošoviek Biofinity Energys™ je jednoduché a pohodlné. Pred umiestnením šošovky na oko je potrebné dôkladne si umyť a vysušiť ruky. Potom je potrebné šošovku jemne prevrátiť na konček prsta a umiestniť ju na oko, uistiac sa, že je dobre centrována.

Ako si vybrať šošovky Biofinity Energys™?

Aby ste bezpečne vybrali šošovky Biofinity Energys™, najprv si umyte a vysušte ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečku dole a šošovku jemne posuňte na bielu časť oka. Potom ju môžete ľahko vybrať z oka pomocou prsta a palca.