Biofinity® Toric Multifocal 3 šošovky typ N

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 35 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

55,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Biofinity® Toric Multifocal sú inovatívnym produktom renomovanej značky CooperVision. V tomto prípade je kľúčové súčasne zohľadňovať potreby astigmatikov a ľudí s presbyopiou.

 
Určené pre astigmatikov a seniorov - riešenie pre osoby trpiace problémami súvisiacimi s presbyopiou, ktoré postihujú osoby staršie ako 40 rokov.
Pohodlný režim mesačnej výmeny - často považovaný za najoptimálnejší, najmä pre ľudí, ktorí preferujú aktívny životný štýl a používajú kontaktné šošovky denne.
Technologie Optimized Toric Lens Geometry® - sa veľmi ľahko nasadzujú, čo vás navyše nabáda k výberu tejto metódy korekcie zraku.
Technologie Balanced Progressive™ - zohľadňuje mnoho zón korekcie zraku, čo zaručuje jasné videnie na akúkoľvek vzdialenosť, podľa individuálnych predispozícií užívateľa šošovky.
Technologie Aquaform® - Biofinity Toric Multifocal
Technologie Aquaform® - zodpovedá za správnu úroveň hydratácie a zároveň zaisťuje veľmi dobrú priepustnosť kyslíka.
Široký diotrický rozsah - od -10,00 D do +10,00 D je odpoveďou výrobcu na rôznorodé potreby ľudí, ktorí volia kontaktné šošovky ako základnú metódu korekcie zraku.
 

Vlastnosti progresívnych torických šošoviek Biofinity® Toric Multifocal:

 

Vďaka použitiu torických multifokálnych šošoviek Biofinity® je obraz na blízko aj na diaľku rovnako čistý. Tieto vlastnosti kontaktných šošoviek zabraňujú únave očí a prispievajú tak k väčšej spokojnosti pri rôznych aktivitách podnikaných počas dňa. Rýchlo zistíte, že tento typ úrovne pohodlia má pozitívny vplyv na všetky oblasti každodenného fungovania.

Technológia Optimized Toric Lens Geometry® je riešenie vytvorené špeciálne pre astigmatikov – špeciálny dizajn torických multifokálnych šošoviek Biofinity® zaisťuje bezproblémové a stabilné nasadenie na každé oko. Dokonale navrhnutá geometria torickej šošovky je prispôsobená nepravidelnej stavbe oka astigmatikov, čo vám umožňuje plne si vychutnať jasné videnie bez ohľadu na okolnosti. Jedinečné zakrivenie zadnej plochy šošovky taktiež zaisťuje maximálny komfort pri žmurkaní.

Viaczónový dizajn s názvom Balanced Progressive™ technológia umožňuje hladký prechod od videnia na blízko, cez stredne pokročilé videnie až po videnie na diaľku. V tomto ohľade majú multifokálne šošovky jasnú výhodu oproti štandardným bifokálnym šošovkám používaným v okuliaroch, kde je jasne vyznačená hranica medzi blízko a do diaľky.

Biofinity® Toric Multifokálne šošovky sú veľmi dobrou voľbou pre osoby vystavené neduhom súvisiacim so suchými očami - vďaka technológii Aquaform® sú oči vždy veľmi dobre zvlhčené, čo zaisťuje vysoký komfort používania a zdravý vzhľad očí. Vďaka týmto parametrom šošovky zaisťujú nielen okamžitú aplikáciu, ale sú tiež pre oči nepostrehnuteľné, čo zaručuje vysoký komfort aj pri celodennom používaní.

 

Pre koho sú torické multifokálne šošovky Biofinity® vhodné?

 

Progresívne šošovky CooperVision sú určené ľuďom, ktorí neprijímajú kompromisy a hľadajú tie najlepšie riešenia – také, ktoré zaistia pohodlie a vynikajúcu kvalitu videnia v každej situácii. S istotou možno povedať, že sa výrobcovi podarilo naplniť očakávania náročných užívateľov. Biofinity Toric Multifocal sú určené pre osoby s astigmatizmom a presbyopiou, sú dostupné v širokom rozsahu sférickej mohutnosti: od -10,00 do +10,00 D a cylindrickej mohutnosti: od -0,75 do -5,75 D. Mesačný režim výmeny je pre mnoho ľudí najpohodlnejšie riešenie, a to aj vzhľadom k priaznivejšej cene šošoviek. Stačí si pamätať základné hygienické pravidlá a používanie ošetrujúceho roztoku, aby ste mohli denne využívať všetky výhody a vlastnosti kontaktných šošoviek.

V ponuke výrobcu nechýbajú ani šošovky Proclear Multifocal Toric, ktoré sú alternatívou k Biofinity® Toric Multifocal - oba typy šošoviek boli navrhnuté s ohľadom na špecifické potreby astigmatikov a ľudí s presbyopiou.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity® Toric Multifocal:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Torické progresívne šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +10,00 D (každých 0,50 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75; -3,25; -3,75; -4,25; -4,75; -5,25, -5,75
Os 5° až 180° (každých 5°)
Addicia +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Dominancia N - pre nedominantné oko
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Obsah vody 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Optimized Toric Lens Geometry, Balanced Progressive Technology, Aquaform Comfort Science™
 

Pozri tiež Biofinity® Toric Multifocal šošovky pre dominantné oči:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 35 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity® Toric Multifocal 3 šošovky typ N
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity® Toric Multifocal 3 kusy typ N?

Šošovky Biofinity® Toric Multifocal 3 kusy typ N sú určené pre osoby s astigmatizmom a presbyopiou, teda ťažkosťami s ostrovidením na blízko aj na diaľku. Vďaka ich špeciálnej konštrukcii umožňujú korekciu pre nedominantné oko. Ide o mesačné šošovky, čo znamená, že vyžadujú výmenu každý mesiac. Balenie obsahuje 3 kusy šošoviek.

Sú šošovky Biofinity® Toric Multifocal bezpečné?

Áno, šošovky Biofinity® Toric Multifocal sú bezpečné na používanie. Sú vyrobené renomovaným výrobcom - CooperVision. Ich materiál, Comfilcon A, je vhodný pre väčšinu ľudí, zabezpečujúci pohodlie pri nosení po celý deň.

Na akú vadu zraku sú šošovky Biofinity® Toric Multifocal?

Šošovky Biofinity® Toric Multifocal sú určené na korekciu astigmatizmu a presbyopie, teda problémov s ostrosťou videnia na rôzne vzdialenosti. Vďaka špeciálnemu dizajnu môžu byť použité aj osobami trpiacimi súčasne astigmatizmom a presbyopiou.

Ako si nasadiť šošovky Biofinity® Toric Multifocal?

Pred nasadením šošoviek Biofinity® Toric Multifocal je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom vyberte šošovku z balenia a umiestnite ju na koniec ukazováka. Otvorte oko široko a potom šetrne umiestnite šošovku na očnú gulu. Po umiestnení šošovky zatvorte oko a niekoľkokrát mrknite, aby sa šošovka stabilizovala.

Ako si zložiť šošovky Biofinity® Toric Multifocal?

Na zloženie šošoviek Biofinity® Toric Multifocal je potrebné znovu umyť a osušiť ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečko smerom dolu, aby ste odhalili bielko oka. Potom šošovku jemne posuňte dole na očnej guli, aby sa uvoľnila. Šošovka by sa mala ľahko odlepiť. Po zložení šošovky ju umiestnite do špeciálneho puzdra s roztokom na uchovávanie.