Proclear Multifocal Toric 3 šošovky typ D

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 30 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

46,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal Toric od výrobca CooperVision, sú multifokálne a vhodné pre korekciu kombinované očnej vady presbyopie (stareckej ďalekozrakosti) a astigmatizmu. Tieto kontaktné šošovky majú k dispozícii sférickú dioptriu, cylinder, os a adíciu. Proclear Multifocal Toric majú širokú stupnicu zostáv pre jednoduchší život bez kompromisov. Očný lekár vám pomôže s určením dominantného a nondominantního oka. Dominantné oko sa označuje písmenom "D" naopak nondominantní je ozančeno "N".

 
PC Technology - šošovky majú vďaka svojmu použitiu schopnosť priťahovať a viazať v sebe molekuly vody. Zaručujú celodennú hydratáciu očí a odolnosť voči syndrómu suchého oka.
Vysoký prísun kyslíka - ľudské oko potrebuje neustály a voľný prístup kyslíku, aby bolo zdravé a fungovalo v dobrej kondícii. Výrobcovia šošoviek to vedia, a preto vylepšili materiál, čím výrazne zvýšili ich priepustnosť pre kyslík.
Ostré videnie - už žiadne rozmazané a skreslené obrázky. Multifokálne tórické šošovky zaručujú kvalitné videnie na všetky vzdialenosti – do blízka aj do diaľky.
Kompatibilita s okom - vďaka tomu, že šošovky dokonale priliehajú k očnej buľve a prispôsobujú sa jej individuálnemu tvaru, sú plne kompatibilné s fungovaním oka, takže sú nepostrehnuteľné aj pri celodennom používaní.
Široký výber dioptrií - aj keď máte veľmi vysokú poruchu zraku, môžete si ľahko zvoliť dioptriu šošoviek, pretože rozsah je naozaj veľký: od -20,00 do +20,00 D.
Pre astigmatikov a starších ľudí - Proclear Multifocal Toric typ D
Pre astigmatikov a starších ľudí - šošovky vďaka kombinácií modernej technológie a vylepšeného materiálu spĺňajú optické požiadavky ako astigmatikov, tak aj ľudí bojujúcich s presbyopiou.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Proclear Multifocal Toric:

 

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal Toric sú jediné mesačné kontaktné šošovky, ktoré korigujú ako astigmatizmus, tak aj presbyopiu. V šošovkách Proclear Multifocal Toric je použitá technológia Balanced Progressive™ firmy Cooper Vision - dve rôzne konštrukcie s cieľom zabezpečiť kvalitné videnie- na blízko, na diaľku aj na stredné vzdialenosti. Kontaktné šošovky Proclear Multifocal Toric sú dostupné v širokej škále diptrií a zakrivenie, aby uspokojili väčšinu zákazníkov.

CooperVision pri výrobe zvolil vylepšený hydrogélový materiál Omafilcon B, ktorý je zdokonalenou verziou hydrogélu Omafilcon A. Zdokonalený Omafilcon B obsahuje vyššie percento vody, konkrétne 62%. Oproti svojmu predchodcovi lepšie prepúšťa vzduch k vašim očiam. Obe tieto vlastnosti napomáhajú pri hydratácii šošovky a znižujú jej dehydratácii. Hydratáciu zaisťuje hydrofilné látka fosforylcholín. Pomocou tejto látky dochádza k nadviazaniu vody na povrch kontaktných šošoviek, kde vytvára ochranný film, ktorý šošovku chráni pred dehydratáciou a minimalizuje usadzovaniu nečistôt a depozit.

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal Toric sú určené k dennému noseniu, preto v šošovkách nespite, ani príležitostne. Po mesiaci používania kontaktných šošoviek vymeňte starý pár za nový. Vždy sa o šošovky riadne starajte, podľa rád vášho kontaktológa.

 

Vlastnosti:

  • prirodzená odolnosť proti vysychaniu
  • biokompatibilita s okom
  • snaha o zlepšenie binokulárneho videnia všetkými smermi
  • široký rozsah dioptrií
 

Výhody:

  • korigujú astigmatizmus aj presbyopiu
  • aj po 12 hodinovom nosení zaručujú až 96% stupeň hydratácie 
  • napomáhaju proti vysychaniu očí v priebehu ich nosenia
 

Parametre kontaktných šošoviek Proclear Multifocal Toric:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Torické progresívne šošovky
Značka Kontaktné šošovky Proclear
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -20,00 až -6,50 D (každých 0,50 D)
-6,50 až +6,50 D (každých 0,25 D)
+6,50 až +20,00 D (každých 0,50 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75; -3,25; -3,75; -4,25; -4,75; -5,25, -5,75
Os 5° až 180° (každých 5°)
Addicia +1,0; +1,5; +2,0; +2,5; +3,0; +3,5; +4,0
Dominancia D - pre dominantné oko
Zakrivenie 8,4; 8,8
Priemer 14,4
Dk/t 38,6 x 10-9
Obsah vody 62%
Materiál Omafilcon B
Technológia Balanced Progressive, PC Technology™
Režim nosenia Denné
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 30 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Proclear Multifocal Toric 3 šošovky typ D
Váš názor