Biofinity® Toric 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

17,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Biofinity Toric sú mesačné tórické kontaktné šošovky od svetového výrobca Cooper Vision. Pomocou unikátneho tvaru sa skvelo prispôsobí vášmu oku, a preto je zaistené komfortné nosenie spoločne s jasným a ostrým videním do rôznych vzdialeností. Tieto kontaktné šošovky sú vhodné pre korekciu očnej chyby astigmatizmus.

 
Šošovky najnovšej generácie - vyrobené na báze inovatívneho silikón-hydrogélového materiálu a vyznačujúce sa ultratenkou a flexibilnou štruktúrou.
Pre astigmatikov - šošovky sú určené na korekciu astigmatizmu. Navrhnuté špeciálne pre túto zrakovú vadu boli vylepšené o dodatočný stabilizačný systém a vyšší stupeň hydratácie.
Prídavný stabilizačný systém - vďaka nemu sa šošovky rýchlo prispôsobia tvaru a individuálnym parametrom oka a zostanú stabilné na jeho povrchu počas celej doby nosenia. Žiadne vlnenie ani vypadávanie.
Priaznivé oxidačné vlastnosti - obohatenie každej šošovky o silikónový monomér umožnilo získať mimoriadne prospešné oxidačné vlastnosti, vďaka ktorým má rohovka stály prístup ku kyslíku a oči sú ešte zdravšie a menej náchylné na infekcie.
Nepretržitý režim - jeden pár šošoviek môžete používať až celý mesiac bez toho, aby ste si ich pred spaním vybrali. Tým sa zbavíte povinnosti používať špecializované ošetrovacie tekutiny.
Materiál Aquaform Comfort Science - Biofinity Toric
Materiál Aquaform Comfort Science - vďaka nemu sa šošovky Biofinity Toric vyznačujú zamatovou hebkosťou, hladkosťou a ideálnym stupňom hydratácie. S tým zas priamo súvisí vysoký komfort ako pri aplikácii okuliarov, tak aj pri ich dlhodobom používaní.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity Toric:

 

Biofinity Toric sú mäkké tórické kontaktné šošovky, výrazne zvyšujúce kvalitu videnia pri astigmatizmu. Sú určené na denné nosenie s mesačnou výmenou. Zásluhou využitia exkluzívne technológie AQUAFORM a veľmi priedušných materiálov je dosiahnuté vysokej priepustnosti kyslíku cez šošovku, čo výrazne zlepšuje komfort pri ich nosení. Vaše oči budú pri používaní šošoviek Biofinity menej zaťažované a ich vzhľad bude vďaka účinným vlastnostiam moderných materiálov a technológií s prirodzene zvlhčujúcimi účinkami pôsobiť zdravo (čisto a bielo).

Kontaktné šošovky Biofinity Toric sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu Comfilcon A. Ten sa vyznačuje značnou priepustnosťou kyslíka skrz materiál šošoviek, ktoré sú pre ich nositeľa veľmi príjemné a pohodlné. Oči sú aj po celodennom nosení šošoviek viditeľne belšie a jasnejšie. Zároveň sú silikón-hydrogélové šošovky zdravšie alternatívou ku klasickým hydrogélovým kontaktným šošovkám. Ďalšou veľmi dôležitou vlastnosťou je zmáčavosť šošoviek. Vďaka technológii Aquaform sú Biofinity Toric prirodzene vlhké a po celý deň poskytujú vysoký komfort pri ich nosení.

Optimized Toric Lens Geometry™ je špeciálny dizajn, ktorý obstaráva stabilný usadenie šošovky v oku. Dokonalé prispôsobenie šošovky v oku poskytuje nielen maximálny komfort, ale aj jasné a ostré videnie na blízko, stredné vzdialenosti aj do diaľky.

Primárne sú kontaktné šošovky Biofinity Toric určené pre denné nosenie a príležitostnému prespávanie s mesačnou frekvenciou výmeny. Dokonca ich môžete nosiť aj kontinuálne, teda nepretržite po dobre 7 až 30 dní. Záleží na odporúčanie vášho očného špecialistu. Ak sa teda rozhodnete šošovky nosiť kontinuálne, vždy spoliehajte na odbornú konzultáciu.


Šošovka sa predáva aj pod názvom Switch Premier Toric, Oxygen Toric

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity Toric:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity® Toric 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity® Toric 3 kusy?

Šošovky Biofinity® Toric sú dostupné v baleniach obsahujúcich 3 kusy. Môžete si ich vybrať samostatne, využitím parametrov produktu, ako sú sila, zakrivenie, cylindrická hodnota a os, alebo sa môžete poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže vybrať vhodné šošovky.

Sú šošovky Biofinity® Toric bezpečné?

Áno, šošovky Biofinity® Toric sú bezpečné na používanie. Sú vyrobené z moderného materiálu Comfilcon A, ktorý zabezpečuje vysokú úroveň komfortu a zdravia očí, dokonca aj pri dlhodobom nosení, vďaka svojej vysokej priepustnosti pre kyslík.

Na akú vadu zraku sú šošovky Biofinity® Toric?

Šošovky Biofinity® Toric sú určené na korekciu astigmatizmu, ktorý je dôsledkom nesprávneho zakrivenia rohovky. Vďaka svojej špeciálnej konštrukcii umožňujú stabilizáciu videnia a eliminujú efekt rozmazaného obrazu, charakteristický pre astigmatizmus.

Ako si nasadiť šošovky Biofinity® Toric?

Pred nasadením šošoviek Biofinity® Toric je potrebné dôkladne si umyť a osušiť ruky. Potom je potrebné skontrolovať, či je šošovka správne otočená podľa označenia ""hore"" na balení. Po umiestnení šošovky na konček prsta, pri otvorených viečkach, jemne vsunúť šošovku na očnú bulvu.

Ako si zložiť šošovky Biofinity® Toric?

Pred zložením šošoviek Biofinity® Toric je potrebné si dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko a hľadiac nahor, pomocou ukazováka a palca jemne chyťte šošovku a opatrne ju vyberte.