Biofinity® Toric 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

35,19 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Biofinity Toric sú mesačné tórické kontaktné šošovky od svetového výrobca Cooper Vision. Pomocou unikátneho tvaru sa skvelo prispôsobí vášmu oku, a preto je zaistené komfortné nosenie spoločne s jasným a ostrým videním do rôznych vzdialeností. Tieto kontaktné šošovky sú vhodné pre korekciu očnej chyby astigmatizmus.

 
Šošovky najnovšej generácie - vyrobené na báze inovatívneho silikón-hydrogélového materiálu a vyznačujúce sa ultratenkou a flexibilnou štruktúrou.
Pre astigmatikov - šošovky sú určené na korekciu astigmatizmu. Navrhnuté špeciálne pre túto zrakovú vadu boli vylepšené o dodatočný stabilizačný systém a vyšší stupeň hydratácie.
Prídavný stabilizačný systém - vďaka nemu sa šošovky rýchlo prispôsobia tvaru a individuálnym parametrom oka a zostanú stabilné na jeho povrchu počas celej doby nosenia. Žiadne vlnenie ani vypadávanie.
Priaznivé oxidačné vlastnosti - obohatenie každej šošovky o silikónový monomér umožnilo získať mimoriadne prospešné oxidačné vlastnosti, vďaka ktorým má rohovka stály prístup ku kyslíku a oči sú ešte zdravšie a menej náchylné na infekcie.
Nepretržitý režim - jeden pár šošoviek môžete používať až celý mesiac bez toho, aby ste si ich pred spaním vybrali. Tým sa zbavíte povinnosti používať špecializované ošetrovacie tekutiny.
Materiál Aquaform Comfort Science - Biofinity Toric
Materiál Aquaform Comfort Science - vďaka nemu sa šošovky Biofinity Toric vyznačujú zamatovou hebkosťou, hladkosťou a ideálnym stupňom hydratácie. S tým zas priamo súvisí vysoký komfort ako pri aplikácii okuliarov, tak aj pri ich dlhodobom používaní.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity Toric:

 

Biofinity Toric sú mäkké tórické kontaktné šošovky, výrazne zvyšujúce kvalitu videnia pri astigmatizmu. Sú určené na denné nosenie s mesačnou výmenou. Zásluhou využitia exkluzívne technológie AQUAFORM a veľmi priedušných materiálov je dosiahnuté vysokej priepustnosti kyslíku cez šošovku, čo výrazne zlepšuje komfort pri ich nosení. Vaše oči budú pri používaní šošoviek Biofinity menej zaťažované a ich vzhľad bude vďaka účinným vlastnostiam moderných materiálov a technológií s prirodzene zvlhčujúcimi účinkami pôsobiť zdravo (čisto a bielo).

Kontaktné šošovky Biofinity Toric sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu Comfilcon A. Ten sa vyznačuje značnou priepustnosťou kyslíka skrz materiál šošoviek, ktoré sú pre ich nositeľa veľmi príjemné a pohodlné. Oči sú aj po celodennom nosení šošoviek viditeľne belšie a jasnejšie. Zároveň sú silikón-hydrogélové šošovky zdravšie alternatívou ku klasickým hydrogélovým kontaktným šošovkám. Ďalšou veľmi dôležitou vlastnosťou je zmáčavosť šošoviek. Vďaka technológii Aquaform sú Biofinity Toric prirodzene vlhké a po celý deň poskytujú vysoký komfort pri ich nosení.

Optimized Toric Lens Geometry™ je špeciálny dizajn, ktorý obstaráva stabilný usadenie šošovky v oku. Dokonalé prispôsobenie šošovky v oku poskytuje nielen maximálny komfort, ale aj jasné a ostré videnie na blízko, stredné vzdialenosti aj do diaľky.

Primárne sú kontaktné šošovky Biofinity Toric určené pre denné nosenie a príležitostnému prespávanie s mesačnou frekvenciou výmeny. Dokonca ich môžete nosiť aj kontinuálne, teda nepretržite po dobre 7 až 30 dní. Záleží na odporúčanie vášho očného špecialistu. Ak sa teda rozhodnete šošovky nosiť kontinuálne, vždy spoliehajte na odbornú konzultáciu.


Šošovka sa predáva aj pod názvom Switch Premier Toric, Oxygen Toric

 

Parametre kontaktných šošoviek Biofinity Toric:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biofinity
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Zavodnenie sklon 48%
Materiál Comfilcon A
Technológia Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biofinity® Toric 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biofinity® Toric 6 kusov?

Šošovky Biofinity® Toric sú určené pre ľudí s astigmatizmom. Môžu byť vybrané samostatne na základe parametrov produktu, ako sú sila, polomer zakrivenia a os. Alternatívne môže optometrista pomôcť s výberom vhodných šošoviek. Balenie obsahuje až 6 kusov, čo zabezpečuje pohodlie a dlhodobé používanie.

Sú šošovky Biofinity® Toric bezpečné?

Šošovky Biofinity® Toric nielenže zabezpečujú korekciu zraku, ale tiež vysoký komfort nosenia vďaka materiálu Comfilcon A, ktorý je priedušný a zabraňuje vysušovaniu oka. Ich celodenné nosenie umožňuje vyhnúť sa potrebe častého nasadzovania a sňatia, čo môže znížiť riziko infekcií.

Na akú vadu zraku sú šošovky Biofinity® Toric?

Biofinity® Toric sú určené pre ľudí s astigmatizmom, čiže nepravidelným tvarom rohovky. Vďaka ich torickej konštrukcii môžu efektívne korigovať toto ochorenie, zabezpečujúc jasné videnie.

Ako si nasadiť šošovky Biofinity® Toric?

Nasadenie šošoviek Biofinity® Toric je podobné ako nasadenie iných kontaktných šošoviek. Je potrebné umyť a osušiť ruky, a potom jemne umiestniť šošovku na koniec prsta ukazováka. Potom je potrebné široko otvoriť oko a jemne umiestniť šošovku na rohovku. Môžete sa poradiť s optometristom pre presné inštrukcie.

Ako si zložiť šošovky Biofinity® Toric?

Na zloženie šošoviek Biofinity® Toric je potrebné umyť a osušiť ruky. Potom jemne odhrnúť horné viečko a prstom druhej ruky jemne posunúť šošovku na bielko oka. Potom ju môžete ľahko vybrať. Môžete sa poradiť s optometristom pre presné inštrukcie.