Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

25,59 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal sú jednodenné kontaktné šošovky vyvinuté vo firme Alcon.

 
Vylepšený materiál Nelfilcon A - proces tvorby šošoviek je založený na inovatívnom materiáli, ktorý sa vyznačuje vysokým stupňom hydratácie a priaznivou priepustnosťou kyslíka.
Žmurkaním aktivovaný hydratačný systém - hydratačné zlúčeniny sa aktivujú pri každom žmurknutí, takže šošovky poskytujú hydratáciu očí najvyššej kvality, ktorá trvá celý deň – od momentu aplikácie až po moment vybratia šošoviek.
Jedinečný dizajn - vylepšená bola aj štruktúra šošoviek, ktorá je založená na inovatívnom Precision Profile Designe . Vďaka tomu ponúkajú kontaktné šošovky najvyšší komfort používania a dokonalé videnie do blízka aj do diaľky.
Oslobodenie od usadenín a nečistôt - udržiavanie šošoviek vlhké po mnoho hodín sa premieta do oveľa väčšej odolnosti voči hromadeniu usadenín a rôznych druhov nečistôt, takže oči sú ešte lepšie chránené pred infekciami a podráždením.
Jednodňový režim - šošovky sú určené na dennú výmenu. Nevyžadujú si preto ďalšiu starostlivosť, pretože každé ráno siahnete po novom a sviežom páre.
Odtieň, ktorý uľahčuje aplikáciu - Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Odtieň, ktorý uľahčuje aplikáciu - šošovky spĺňajú očakávania začínajúcich používateľov, pretože vďaka svetlomodrému odtieňu sa nasadzujú ešte jednoduchšie a intuitívne.
 

Charakteristika šošoviek Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal:

 

Jedná sa o multifokálné kontaktné šošovky, ktoré korigujú prebiopsyiu. Sú vyrobené z materiálu Nelfilcon A, ktorý spôsobuje vysoké hydratovanie až 69%. Kontaktné šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal sú vybavené systémom zvlhčovania, ktorý sa aktivuje žmurkaním. Tento systém zvlhčovania pomocou žmurkania zaisťuje vysoký komfort nosenia po celý deň. Vďaka tomu sú oči dokonale navlhčené a šošovky sú chránené aj odolné proti tvoreniu povrchových nečistôt.

Šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal vďaka unikaniu konštrukcii Precision Profile Design v sebe kombinujú dva najdôležitejšie aspekty - výhody:

  • komfort,
  • nezvyčajne ostré videnia do diaľky, tak i do blízka.

Šošovky obsahujú svetlomodré zafarbenie Visitint, ktoré uľahčujú manipuláciu s šošovkami.

 

Pre koho sú šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal?

 

Sú to šošovky určené pre osoby po štyridsiatke, ktorí majú problémy s jasným videním zároveň do diaľky aj do blízka. Používaním týchto šošoviek sa zbavíte problémov spojených so striedaním okuliarov na diaľku a do blízka, podľa toho, či si chcete čítať, alebo ísť na prechádzku. Jedná sa o jednodňové kontaktné šošovky sa odporúča najmä osobám, ktoré u kontaktných šošoviek oceňujú komfort nosenia jedného páru šošoviek bez nutnosti čistenia.

 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LO (až +1.25), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Obsah vody 69%
Materiál Nelfilcon A
Technológia Precision Profile Design, Lightstream Technology™
Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal 30 kusov?

Môžete si vybrať kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal 30 kusov sami, využitím uvedených parametrov produktu, ako sú dioptrie, zakrivenie, priemer a prídavná hodnota, alebo využiť pomoc optometristu. Veľkosť balenia 30 kusov zabezpečuje pohodlie používania na dlhšie obdobie. Navyše, presná konštrukcia Precision Profile Design zaručuje výnimočný komfort nosenia a vynikajúcu ostrosť videnia.

Sú kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal sú bezpečné na používanie. Sú vyrábané renomovaným výrobcom Alcon, ktorý dbá o najvyššiu kvalitu svojich produktov. Navyše, ako jednodenné kontaktné šošovky, zabezpečujú čerstvosť a čistotu každý deň, minimalizujúc riziko infekcií.

Na akú vadu zraku sú DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal?

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal sú určené na korekciu vady zraku spojenej s presbyopiou, teda ťažkosťou vidieť na blízko a ďaleko súčasne. Ich progresívne vlastnosti zabezpečujú ostrosť videnia na rôzne vzdialenosti, eliminujúc potrebu nosiť korekčné okuliare.

Ako si nasadiť šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal?

Nasadenie kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal je jednoduché a pohodlné. Pred umiestnením šošovky na oko sa uistite, že ruky sú čisté a suché. Potom jemne umiestnite šošovku na konček prsta ukazováka, otvorte viečka a opatrne umiestnite šošovku na očnú gule.

Ako si vybrať šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal?

Na vybratie kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal vždy najprv umyte a osušte ruky. Potom opatrne potiahnite dolné viečko prstom ukazováka, aby ste odhalili okraj šošovky. Jemne stlačte šošovku prstom ukazováka a palcom a potom ju vyberte.