Dailies® AquaComfort Plus® Toric 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

22,09 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Toric sú jednodenné astigmatické kontaktné šošovky vyrábané firmou Alcon.

 
Vysoká stabilita šošovky - mimoriadne dôležitá v prípade astigmatizmu. Zabraňuje neočakávanému skladaniu a vypadávaniu šošoviek. Odstráni problém s pocitom cudzieho telesa v oku.
Zvlhčovací systém aktivovaný žmurkaním - umožňuje vychutnať si vlhké a oddýchnuté oči aj niekoľko hodín po nasadení šošoviek. Odstraňuje problém suchosti, podráždenia a začervenania.
Ostré a jasné videnie - vylepšený dizajn šošovky má za následok ešte jasnejšie videnie. Teraz môžete vidieť vzdialené aj blízke objekty vo vysokom rozlíšení – bez hmly, odrazov a haló.
Označenie strán uľahčuje aplikáciu - dodatočný svetlomodrý odtieň šošoviek uľahčuje manipuláciu a nasadenie. Túto vlastnosť ocenia najmä začínajúci používatelia kontaktných šošoviek.
Jednodňový režim - Dailies AquaComfort Plus Toric
Jednodňový režim - jeden pár šošoviek môžete používať jeden deň. Zbavíte sa tak večernej starostlivosti o šošovky a získate pohodlie, keď každý deň siahnete po novom a sviežom páre.
Malé balenie - obsahuje 30 kusov šošoviek, čo dáva dokopy 15 dní pravidelného používania. Práve ten správny čas na vyskúšanie daného typu šošoviek a vytvorenie si sady na mieru podľa vašich potrieb – so šošovkami rôznych dioptrií.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Dailies® AquaComfort Plus® Toric:

Sú to kontaktné šošovky na jedno použitie vytvorené pre osoby, ktoré trpia astigmatizmom. Sú vyrobené z materiálu Nelficon A, ktorý spôsobuje vysokú hydratáciu 69%. Vďaka tomu je kontaktná šošovka po celý deň dostatočne hydratovaná a ich nosenie je veľmi pohodlné. Šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Toric majú systém zvlhčovania, ktorý sa aktivuje s každým žmurknutím oka, čo v praxi znamená, že sa šošovka hydratuje pri každom žmurknutí. Pre astigmatické kontaktné šošovky je veľmi dôležité ich vycentrovanie na oku, ktoré zaisťuje ostré videnie.

 

Vďaka konštrukcii Precision Curve Design šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Toric garantujú ostré a jasné videnie. Šošovky obsahujú označenie pre správne a pohodlné použitie. Navyše obsahujú svetlo modré zafarbenie, ktoré uľahčuje manipuláciu so šošovkami.

 

Pre koho sú šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Toric určené?

Sú to šošovky určené pre osoby s astigmatizmom. Pretože sa jedná o jednodňové jednorazové kontaktné šošovky, tak sú odporúčané najmä astigmatikom, ktorí oceňujú komfort aplikovania nového páru šošoviek každý deň, pretože nemusia myslieť na ich každodenné čistenie.

 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® Toric:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 170°, 180°
Zakrivenie 8,8
Priemer 14,4
Dk/t 26 x 10-9
Obsah vody 69%
Materiál Nelfilcon A
Technológia Dual Thin Zone, Lightstream Technology™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies® AquaComfort Plus® Toric 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 30 kusov?

Môžete si vybrať kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 30 kusov sami na základe vašich zrakových parametrov alebo využiť pomoc optometristu. Sú dostupné v baleniach po 30 kusov, čo zabezpečuje pohodlie používania počas celého mesiaca. Navyše, disponujú technológiou Dual Thin Zone, ktorá zabezpečuje pohodlie pri nosení a stabilizáciu šošovky na oku.

Sú šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric bezpečné?

Áno, šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric sú bezpečné. Sú vyrábané renomovaným výrobcom Alcon, čo zabezpečuje vysokú kvalitu a bezpečnosť používania. Navyše, ako jednodenné kontaktné šošovky, minimalizujú riziko očných infekcií a alergií.

Na akú vadu zraku sú DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric sú určené na korekciu astigmatizmu, sú teda torické kontaktné šošovky. Vďaka špeciálnej konštrukcii efektívne korigujú nerovnosti povrchu oka, eliminujúc problém s nevidením detailov a rozmazaním obrazu.

Ako si nasadiť šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Nasadenie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® Toric je jednoduché. Po umytí a osušení rúk jemne umiestnite šošovku na konček prsta ukazováka, skontrolujte, či nie je otočená naruby. Potom, držiac dolné viečko, priložte šošovku k oku a jemne ťahajte za horné viečko, aby ste ju umiestnili. Skontrolujte, či je šošovka správne umiestnená.

Ako si vybrať šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Odstránenie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® Toric je rovnako jednoduché. Po umytí a osušení rúk jemne potiahnite dolné viečko nadol, aby ste odhalili šošovku. Potom jemne uchopíte šošovku medzi dvoma prstami a vyberte ju. Po použití šošovku vyhoďte, pretože ide o jednorázové šošovky.