Dailies® AquaComfort Plus® Toric 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

59,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric sú moderné šošovky určené ako pre astigmatikov, tak pre ľudí trpiacich krátko alebo ďalekozrakosťou. Komfort a veľmi dobré zvlhčujúce vlastnosti sú hlavnými výhodami Dailies v tórické verzii.

 
Vysoká stabilita šošovky - mimoriadne dôležitá v prípade astigmatizmu. Zabraňuje neočakávanému skladaniu a vypadávaniu šošoviek. Odstráni problém s pocitom cudzieho telesa v oku.
Zvlhčovací systém aktivovaný žmurkaním - umožňuje vychutnať si vlhké a oddýchnuté oči aj niekoľko hodín po nasadení šošoviek. Odstraňuje problém suchosti, podráždenia a začervenania.
Ostré a jasné videnie - vylepšený dizajn šošovky má za následok ešte jasnejšie videnie. Teraz môžete vidieť vzdialené aj blízke objekty vo vysokom rozlíšení – bez hmly, odrazov a haló.
Označenie strán uľahčuje aplikáciu - dodatočný svetlomodrý odtieň šošoviek uľahčuje manipuláciu a nasadenie. Túto vlastnosť ocenia najmä začínajúci používatelia kontaktných šošoviek.
Jednodňový režim - Dailies AquaComfort Plus Toric
Jednodňový režim - jeden pár šošoviek môžete používať jeden deň. Zbavíte sa tak večernej starostlivosti o šošovky a získate pohodlie, keď každý deň siahnete po novom a sviežom páre.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Dailies® AquaComfort Plus® Toric:

 

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric ako jednodenné astigmatické kontaktné šošovky sú určené len na jedno použitie. Sú preto riešením pre ľudí, ktorí ocenia pohodlie. Noste šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric, a nebudete už musieť premýšľať o tom, či máte čistú šošovku alebo ich treba dať do roztoku. Nie je bezpodmienečne nutné používať roztok.

 

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric by mali byť považované za technologicky pokročilé vďaka tomu, že výrobca využil rad moderných riešení. To, čo upútava pozornosť predovšetkým, je materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené. Je to Nelfilcon A, jeden z najlepších hydrogélových materiálov s vysokou hydratáciou, ktorá činí 69%.

 

Pozornosť je tiež venovaná inovatívnemu systému spolupracujúcemu s žmurkaním oka. Sú konštruované tak, že sa napriek intenzívnemu žmurkaniu neodchýli alebo nezmení svoju polohu v očiach, čo zaručuje pohodlie pri používaní. Navyše každé mrknutie aktivuje zvlhčovaci systém, ktorý majú šošovky Dailies. Tento systém je inovatívne riešenie, ktoré funguje troma spôsobmi. Zaisťuje zvlhčenie šošovky, hydratáciu oka a osvieženie. Vďaka tomuto riešeniu oko nevyschne ani po desiatich alebo niekoľkých hodinách nosenia kontaktných šošoviek.

 

Pre koho sú šošovky Dailies Aqua Comfort Plus Toric určené?

Mnoho ľudí, najmä tých, ktorí začínajú nosiť šošovky, majú veľký problém pri ich používaní. To sa týka najmä rozpoznanie strán šošoviek. V prípade rodiny šošoviek Dailies je to však vďaka špeciálnym značkám na povrchu šošoviek jednoduché. Je tiež potrebné poznamenať, že šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric nie sú priehľadné, ale pokryté svetlo modrou farbou, čo uľahčuje ich nasadenie.

 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® Toric:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 170°, 180°
Zakrivenie 8,8
Priemer 14,4
Dk/t 26 x 10-9
Obsah vody 69%
Materiál Nelfilcon A
Technológia Dual Thin Zone, Lightstream Technology™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies® AquaComfort Plus® Toric 90 šošoviek
Váš názor