Dailies Total 1® 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

64,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® sú najnovšie jednodenné kontaktné šošovky firmy Alcon - jedného z najväčších producentov kontaktných šošoviek na svete. Vďaka svojim revolučným a prírodným vlastnostiam sú okom takmer nepostrehnuteľné.

 
Moderný hydratačný gradient - premietne sa do vysokého obsahu vody vo vnútornej časti šošovky a tým do najvyššieho komfortu nosenia. Žiadne nepríjemné vysušenie oka ani začervenanie.
Nebadaný na oku - ak ste doteraz zápasili s problémom neustáleho pociťovania prítomnosti šošovky, teraz zažijete úplný pokoj. Šošovky sa rýchlo prispôsobia oku a vďaka dodatočným hydratačným vlastnostiam sú takmer nepostrehnuteľné.
Dokonalé videnie - široký výber dioptrií šošoviek znamená, že ich môže používať každý, krátkozraký aj ďalekozraký. Šošovky zaručujú ostré a jasné videnie aj niekoľko hodín po ich nasadení.
Vysoká priepustnosť kyslíka - moderný materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, sa vyznačuje vysokou priepustnosťou kyslíka. Vďaka tomu majú oči neustály prístup k veľkému množstvu vzduchu. Sú ešte zdravšie a krajšie.
Každý deň nový pár šošoviek - Dailies Total 1
Každý deň nový pár šošoviek - jednodňové používanie kontaktných šošoviek vás zbaví každovečernú starostlivosť o šošovky. Princíp ich použitia je jednoduchý – večer ich vyberiete a vyhodíte a ráno siahnete po inom páre.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Dailies Total 1®:

 

Dailies Total 1® ako prvé a zároveň jediné šošovky na svete obsahujú postupný stupeň hydratácie. Vonkajšia časť kontaktnej šošovky (tá, ktorá neprichádza do kontaktu s okom) obsahuje 33% vody. Vnútorná časť šošovky obsahuje až 80% vody a na časti šošovky, ktorá je v kontakte s rohovkou môže byť až 100% stupeň hydratácie. Vďaka tomuto pokročilému a inovatívnemu zloženiu kontaktných šošoviek Dailies Total 1 tieto šošovky zaisťujú jedinečný a bezkonkurenčný komfort pri ich používaní.

Priepustnosť kyslíka u kontaktných šošoviek Dailies Total 1® (označené faktorom Dk/t) je 156 (pri dioptriách -3,0 D). Tak vysoká hodnota zaistí Vašim očiam pravidelný prísun kyslíka. Okrem toho tiež v šošovkách je obsiahnutý fosfatydylocholin, to je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v bunkách ľudského tela - v slzách.

 

Podrobné informácie o kontaktných šošovkách Dailies Total 1®:

  • Balenie obsahuje 90 kontaktných šošoviek
  • BC / DIA : 8.5/14.1
  • Obsahujú zafarbenie uľahčujúce aplikáciu - Visitint
  • Jediné kontaktné šošovky na svete s garanciou hydratácie (od 33% do 80%)
  • Obsahujú fosfatydylocholin, látku prirodzene sa vyskytujúce v slzách.
 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES TOTAL1®:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Obsah vody 33 až >80%
Materiál Delefilcon A
Technológia Lightstream®, SmarTears®
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies Total 1® 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1® 90 kusov?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® 90 kusov sú ideálne pre ľudí hľadajúcich pohodlné a hygienické riešenia. Vďaka veľkosti balenia obsahujúceho až 90 kusov zabezpečujú dlhodobé používanie bez potreby častých nákupov. Navyše, ich inovatívna technológia gradientu hydratácie poskytuje výnimočný komfort nosenia počas celého dňa.

Môžete si vybrať šošovky Dailies Total 1® sami, využívajúc uvedené parametre, alebo sa poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže vybrať správnu dioptriu a zakrivenie.

Sú kontaktné šošovky Dailies Total 1® bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Dailies Total 1® sú bezpečné na používanie. Sú vyrábané renomovaným výrobcom Alcon a obsahujú technológiu Delefilcon A, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť pre vaše oči. Navyše, jednodňový režim eliminuje riziko infekcií, zabezpečujúc čerstvosť a hygienu každý deň.

Na akú chybu zraku sú Dailies Total 1®?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti vďaka svojmu typu sférickej korekcie.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Dailies Total 1®?

Nasadenie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® je jednoduché a pohodlné. Pred aplikáciou šošovky je vždy potrebné si umyť a osušiť ruky. Potom jemne umiestnite šošovku na koniec prsta ukazováka a použitím druhej ruky zdvihnite horné viečko. Potom, pozerajúc nahor, umiestnite šošovku na očnú bulvu.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1®?

Na vybratie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® je potrebné najprv si umyť a osušiť ruky. Potom jemne posuňte dolné viečko prstom ukazováka a prostredníkom ruky a pomocou palca jemne posuňte šošovku na bielku oka a vyberte ju.