Dailies Total 1® 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

25,39 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® sú najnovšie jednodenné kontaktné šošovky firmy Alcon - jedného z najväčších producentov kontaktných šošoviek na svete. Vďaka svojim revolučným a prírodným vlastnostiam sú okom takmer nepostrehnuteľné.

 
Moderný hydratačný gradient - premietne sa do vysokého obsahu vody vo vnútornej časti šošovky a tým do najvyššieho komfortu nosenia. Žiadne nepríjemné vysušenie oka ani začervenanie.
Nebadaný na oku - ak ste doteraz zápasili s problémom neustáleho pociťovania prítomnosti šošovky, teraz zažijete úplný pokoj. Šošovky sa rýchlo prispôsobia oku a vďaka dodatočným hydratačným vlastnostiam sú takmer nepostrehnuteľné.
Dokonalé videnie - široký výber dioptrií šošoviek znamená, že ich môže používať každý, krátkozraký aj ďalekozraký. Šošovky zaručujú ostré a jasné videnie aj niekoľko hodín po ich nasadení.
Vysoká priepustnosť kyslíka - moderný materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, sa vyznačuje vysokou priepustnosťou kyslíka. Vďaka tomu majú oči neustály prístup k veľkému množstvu vzduchu. Sú ešte zdravšie a krajšie.
Výhodné balenie s 30 kusmi šošoviek - ideálne na vyskúšanie daného typu šošoviek alebo ako doplnok k inému baleniu s rôznou dioptriou šošoviek.
Každý deň nový pár šošoviek - Dailies Total 1
Každý deň nový pár šošoviek - jednodňové používanie kontaktných šošoviek vás zbaví každovečernú starostlivosť o šošovky. Princíp ich použitia je jednoduchý – večer ich vyberiete a vyhodíte a ráno siahnete po inom páre.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Dailies Total 1®:

 

Dailies Total 1® ako prvé a zároveň jediné šošovky na svete obsahujú postupný stupeň hydratácie. Vonkajšia časť kontaktnej šošovky (tá, ktorá neprichádza do kontaktu s okom) obsahuje 33% vody. Vnútorná časť šošovky obsahuje až 80% vody a na časti šošovky, ktorá je v kontakte s rohovkou môže byť až 100% stupeň hydratácie. Vďaka tomuto pokročilému a inovatívnemu zloženiu kontaktných šošoviek Dailies Total 1 tieto šošovky zaisťujú jedinečný a bezkonkurenčný komfort pri ich používaní.

Priepustnosť kyslíka u kontaktných šošoviek Dailies Total 1® (označené faktorom Dk/t) je 156 (pri dioptriách -3,0 D). Tak vysoká hodnota zaistí Vašim očiam pravidelný prísun kyslíka. Okrem toho tiež v šošovkách je obsiahnutý fosfatydylocholin, to je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v bunkách ľudského tela - v slzách.

 

Podrobné informácie o kontaktných šošovkách Dailies Total 1®:

  • Balenie obsahuje 30 kontaktných šošoviek
  • BC / DIA : 8.5/14.1
  • Obsahujú zafarbenie uľahčujúce aplikáciu - Visitint
  • Jediné kontaktné šošovky na svete s garanciou hydratácie (od 33% do 80%)
  • Obsahujú fosfatydylocholin, látku prirodzene sa vyskytujúce v slzách.
 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES TOTAL1®:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Obsah vody 33 až >80%
Materiál Delefilcon A
Technológia Lightstream®, SmarTears®
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies Total 1® 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1® 30 kusov?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® 30 kusov možno vybrať samostatne na základe parametrov produktu alebo prostredníctvom optometristu. Veľkosť balenia 30 kusov zabezpečuje pohodlnú dostupnosť a ďalšou výhodou je gradient hydratácie, ktorý poskytuje výnimočný komfort nosenia počas celého dňa.

Sú kontaktné šošovky Dailies Total 1® bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Dailies Total 1® sú bezpečné na používanie. Sú vyrábané renomovaným výrobcom Alcon, čo zaručuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť pre vaše oči.

Na akú chybu zraku sú Dailies Total 1®?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti vďaka svojmu typu sférickej korekcie.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Dailies Total 1®?

Nasadenie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® je jednoduché a pohodlné. Je dôležité pamätať na umytie rúk pred procedúrou. Jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka, široko otvorte oko a umiestnite šošovku na očnú bulvu, jemne posúvajúc viečko.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1®?

Vyberanie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® je rovnako jednoduché. Stačí jemne posunúť dolné viečko prstom ukazováka a palca, a potom jemne chytiť šošovku a vybrať ju z oka.