DAILIES® AquaComfort Plus® 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

14,19 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

DAILIES® AquaComfort Plus® sú prvotriedne jednodenné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon.

 
Okamžité prispôsobenie oku - vďaka inovatívnemu materiálu Nelfilcon A a 69% hydratácii šošoviek. Tie sa prispôsobujú individuálnemu tvaru oka a jeho parametrom v prvých sekundách ich založenia.
Perfektná hydratácia očí - šošovky zaručujú optimálnu úroveň vlhkosti očí po celý deň používania. Zabraňujú nadmernému vysúšaniu sliznice a podráždenie očí. Ocenia ju aj ľudia s extrémne citlivými očami.
Jasné a ostré videnie - šošovky sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nečistotám a širokým rozsahom dioptrií, čo zaručuje dokonalé videnie každému užívateľovi.
Vytvárajú správny návyk nosenia šošoviek - vďaka tomu, že každý deň musíte siahnuť po novom páre šošoviek, vytvoríte si zdravý zvyk pravidelného a správneho užívania a tým napravíte vadu zraku.
Nevyžadujú starostlivosť - DAILIES AquaComfort Plus
Nevyžadujú starostlivosť - pretože sú to šošovky na jednodenné použitie, nevyžadujú ošetrovanie ošetrujúcim roztokom. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si ich pred spaním a ráno nasadiť nový a čerstvý pár.
Perfektné šošovky pre začiatok - vďaka veľmi ľahkej aplikácií a ultra-hydratačnými vlastnostiam sú tieto kontaktné šošovky skvelou voľbou, pokiaľ ide o prvé šošovky a zdravú korekciu zraku, to sa týka aj pre deti.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® prináša unikátny systém hydratáce v troch úrovniach - zvlhčenie, hydratácia a osvieženie. Celodenný komfort nosenia je poskytovaný pri každom mrknutí, kedy sa aktivujú zvlhčujúce prostriedky. Tieto kontaktné šošovky sú skvelou voľbou aj pre tých najnáročnejších užívateľov.

S každým žmurknutím dochádza k uvoľneniu zvlhčujúce zložky PVA na povrch šošoviek, to pomáha udržať ideálnu slzný film po celú dobu nosenia šošoviek. DAILIES® AquaComfort Plus® majú vďaka PVA zložke skvelé hydrofilné vlastnosti, ktoré sú dôležité pre udržanie celodenného komfortu nosenia. Vďaka stabilnému slznému filmu je zaistená vysoká vizuálna ostrosť. Hydratačné zložky v šošovkách sú postupne uvoľňované po dobu až 20 hodín.

Jednotlivé páry kontaktných šošoviek sú uložené v blistri s fyziologickým roztokom, ktorý obsahuje látku HPMC (Hydroxy-propylmethylcelulóza). Látka HPMC optimalizuje viskozitu šošoviek, dodáva im hodvábny povrch a maximalizuje pohodlné nosenie ihneď po ich nasadení. Veľmi často sa látka HPMC objavuje ako súčasť očných kvapiek, ktoré sú určené na úľavu od podráždenia spôsobeného kontaktnými šošovkami. DAILIES® AquaComfort Plus® sú vyrobené z unikátneho polyméru, ktorý je špeciálne navrhnutý pre jednodňové šošovky. Konkurenčné jednodňové šošovky sú vyrobené z polyméru, ktorý sa bežne používa pri výrobe mesačných kontaktných šošoviek.

 

Systém zvlhčovania s trojitým pôsobením novej šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
  • zvlhčuje,
  • navlhčuje,
  • osviežuje a tým poskytuje výnimočný komfort a udržuje navlhčenú šošovky od rána až do večera.
 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -15,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Obsah vody 69%
Materiál Nelfilcon A
Technológia Lightstream Technology™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:DAILIES® AquaComfort Plus® 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® 30 kusov?

DAILIES® AquaComfort Plus® 30 ks sú vynikajúcou voľbou pre ľudí hľadajúcich pohodlné kontaktné šošovky vysokej kvality. Sú dostupné v baleních obsahujúcich 30 kusov šošoviek, čo umožňuje ich dlhodobé používanie bez potreby častého výmeny. Vďaka technológii Lightstream Technology™ poskytujú nezrovnateľný komfort nosenia po celý deň.

Sú šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® bezpečné?

Áno, šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú bezpečné na používanie. Sú vyrábané renomovaným výrobcom, spoločnosťou Alcon, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a bezpečnosť pri používaní. Navyše, ako jednodňové šošovky, minimalizujú riziko infekcie oka spojenej s dlhodobým nosením.

Na akú chybu zraku sú určené DAILIES® AquaComfort Plus®?

Šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Vďaka ich sférickej korekcii efektívne zlepšujú videnie osôb s touto chybou zraku, zabezpečujúc im komfort a jasnosť videnia.

Ako si nasadiť šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Nasadenie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® je jednoduché a rýchle. Pred ich nasadením je potrebné dôkladne si umyť a osušiť ruky. Potom, pomocou prstov ukazovákov, jemne umiestnite šošovku do stredu oka a jemne ju posuňte na miesto.

Ako si vybrať šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Vybratie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® je rovnako jednoduché ako ich nasadenie. Stačí jemne stiahnuť dolnú viečko nadol, aby ste odhalili dolný okraj šošovky. Potom, pomocou prsta ukazováka a palca, jemne chyťte šošovku a vyberte ju z oka.