DAILIES® AquaComfort Plus® 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

37,65 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

DAILIES® AquaComfort Plus® sú prvotriedne jednodenné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon.

 
Okamžité prispôsobenie oku - vďaka inovatívnemu materiálu Nelfilcon A a 69% hydratácii šošoviek. Tie sa prispôsobujú individuálnemu tvaru oka a jeho parametrom v prvých sekundách ich založenia.
Perfektná hydratácia očí - šošovky zaručujú optimálnu úroveň vlhkosti očí po celý deň používania. Zabraňujú nadmernému vysúšaniu sliznice a podráždenie očí. Ocenia ju aj ľudia s extrémne citlivými očami.
Jasné a ostré videnie - šošovky sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nečistotám a širokým rozsahom dioptrií, čo zaručuje dokonalé videnie každému užívateľovi.
Vytvárajú správny návyk nosenia šošoviek - vďaka tomu, že každý deň musíte siahnuť po novom páre šošoviek, vytvoríte si zdravý zvyk pravidelného a správneho užívania a tým napravíte vadu zraku.
Nevyžadujú starostlivosť - DAILIES AquaComfort Plus
Nevyžadujú starostlivosť - pretože sú to šošovky na jednodenné použitie, nevyžadujú ošetrovanie ošetrujúcim roztokom. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si ich pred spaním a ráno nasadiť nový a čerstvý pár.
Perfektné šošovky pre začiatok - vďaka veľmi ľahkej aplikácií a ultra-hydratačnými vlastnostiam sú tieto kontaktné šošovky skvelou voľbou, pokiaľ ide o prvé šošovky a zdravú korekciu zraku, to sa týka aj pre deti.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 

Prvé jednodňové kontaktné šošovky s unikátnym Systémom zvlhčovania s trojitým pôsobením pre celodenný komfort... pri každom žmurknutí. Viete, že každý deň žmurknete v priemere 14.000 krát? Preto sme vytvorili šošovku DAILIES® AquaComfort Plus®, ktorá DAILIES® AquaComfort Plus® unikátnym, pričom je zvlčovací prostriedok aktivovaný pri žmurknutí oka, ktorý zaistí komfort v priebehu celého dňa.

 

Systém zvlhčovania s trojitým pôsobením novej šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
  • zvlhčuje,
  • navlhčuje,
  • osviežuje a tým poskytuje výnimočný komfort a udržuje navlhčenú šošovky od rána až do večera.
 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -15,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Obsah vody 69%
Materiál Nelfilcon A
Technológia Lightstream Technology™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:DAILIES® AquaComfort Plus® 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® 90 kusov?

DAILIES® AquaComfort Plus® 90 kusov sú jednodenné kontaktné šošovky, ktoré poskytujú pohodlie a komfort počas celého dňa. Dostupné v balení obsahujúcom až 90 kusov, sú ideálnym riešením pre aktívne osoby, zabezpečujúce úplné pohodlie používania na dlhé obdobie. Navyše, tieto šošovky sú vybavené inovatívnou technológiou Lightstream Technology™, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kvalitu videnia a minimalizuje pocit suchosti a nepohodlia aj pri dlhodobom nosení. Môžete si vybrať šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® 90 kusov sami, využitím uvedených parametrov produktu, alebo sa poradiť s optometristom, ktorý pomôže vybrať správnu silu a zakrivenie šošoviek podľa vašich individuálnych potrieb.

Sú šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® bezpečné?

Áno, šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú bezpečné na používanie, zabezpečujúce vysokú úroveň hygieny a komfortu. Keďže sú jednorazové, eliminujú riziko kontaminácie a infekcie očí, čo ich robí vhodnou voľbou pre osoby dbajúce o hygienu a bezpečnosť očí.

Na akú vadu zraku sú DAILIES® AquaComfort Plus®?

Šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú určené na korekciu zrakových vad spojených s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou.

Ako si nasadiť šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Nasadenie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® je jednoduché a pohodlné. Pred nasadením šošovky je potrebné dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom vybrať šošovku z balenia a umiestniť ju na konček prsta ukazováka. Opatrne rozšíriť viečka a jemne umiestniť šošovku na oko. Po umiestnení šošovky skontrolovať ostrosť videnia a uistiť sa, že je správne umiestnená.

Ako si vybrať šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Na vybratie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® je potrebné opäť dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom jemne rozšíriť viečka a posunúť šošovku na bielko oka. Použiť konček prsta ukazováka a palec, aby ste jemne chytili šošovku a vybrali ju z oka.