DAILIES® AquaComfort Plus® 180 šošoviek

počet prvkov v balení:

180 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

180 kusov

Naša cena:

78,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

DAILIES® AquaComfort Plus® sú prvotriedne jednodenné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon.

 
Okamžité prispôsobenie oku - vďaka inovatívnemu materiálu Nelfilcon A a 69% hydratácii šošoviek. Tie sa prispôsobujú individuálnemu tvaru oka a jeho parametrom v prvých sekundách ich založenia.
Perfektná hydratácia očí - šošovky zaručujú optimálnu úroveň vlhkosti očí po celý deň používania. Zabraňujú nadmernému vysúšaniu sliznice a podráždenie očí. Ocenia ju aj ľudia s extrémne citlivými očami.
Jasné a ostré videnie - šošovky sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nečistotám a širokým rozsahom dioptrií, čo zaručuje dokonalé videnie každému užívateľovi.
Vytvárajú správny návyk nosenia šošoviek - vďaka tomu, že každý deň musíte siahnuť po novom páre šošoviek, vytvoríte si zdravý zvyk pravidelného a správneho užívania a tým napravíte vadu zraku.
Nevyžadujú starostlivosť - DAILIES AquaComfort Plus
Nevyžadujú starostlivosť - pretože sú to šošovky na jednodenné použitie, nevyžadujú ošetrovanie ošetrujúcim roztokom. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si ich pred spaním a ráno nasadiť nový a čerstvý pár.
Perfektné šošovky pre začiatok - vďaka veľmi ľahkej aplikácií a ultra-hydratačnými vlastnostiam sú tieto kontaktné šošovky skvelou voľbou, pokiaľ ide o prvé šošovky a zdravú korekciu zraku, to sa týka aj pre deti.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 

Prvé jednodňové kontaktné šošovky s unikátnym Systémom zvlhčovania s trojitým pôsobením pre celodenný komfort... pri každom žmurknutí. Viete, že každý deň žmurknete v priemere 14.000 krát? Preto sme vytvorili šošovku DAILIES® AquaComfort Plus®, ktorá DAILIES® AquaComfort Plus® unikátnym, pričom je zvlčovací prostriedok aktivovaný pri žmurknutí oka, ktorý zaistí komfort v priebehu celého dňa.

 

Systém zvlhčovania s trojitým pôsobením novej šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
  • zvlhčuje,
  • navlhčuje,
  • osviežuje a tým poskytuje výnimočný komfort a udržuje navlhčenú šošovky od rána až do večera.
 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -15,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Obsah vody 69%
Materiál Nelfilcon A
Technológia Lightstream Technology™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení180 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:DAILIES® AquaComfort Plus® 180 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® 180 kusov?

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® 180 kusov sú dostupné v balení obsahujúcom až 180 kusov, čo zabezpečuje dlhodobé používanie. Môžu byť vybrané samostatne na základe parametrov produktu alebo optometristom, ktorý pomôže prispôsobiť šošovky individuálnym potrebám. Navyše, tieto šošovky sú vybavené inovatívnou technológiou Lightstream Technology™, čo zabezpečuje výnimočný komfort nosenia počas celého dňa.

Sú šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® bezpečné?

Áno, šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú bezpečné na používanie, zabezpečujúce vysokú úroveň hygieny a pohodlia. Ich jednodňový režim výmeny eliminuje riziko infekcií očí spojených s opakovaným používaním šošoviek.

Na akú vadu zraku sú DAILIES® AquaComfort Plus®?

Šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, čo znamená, že sú vhodné pre osoby s rôznymi vadami zraku.

Ako si nasadiť šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Nasadenie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® je jednoduché a pohodlné. Po umytí a vysušení rúk jemne umiestnite šošovku na koniec prsta ukazováka, potom opatrne otvorte viečka a umiestnite šošovku na oko. Po umiestnení šošovky na oko jemne mrknite, aby šošovka správne prilnula.

Ako si vybrať šošovky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Vyberanie šošoviek DAILIES® AquaComfort Plus® je rovnako jednoduché ako ich nasadzovanie. Po umytí a vysušení rúk jemne posuňte šošovku na stranu prstom ukazováka a palca, a potom ju jemne vyberte. Po odstránení šošovky ju umiestnite do puzdra s roztokom na uchovávanie.