Dailies Total 1® for Astigmatism 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

123,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú moderné kontaktné šošovky pre astigmatizmus určené na každodennú výmenu. Sú to jediné torické šošovky, ktoré využívajú hydratačný gradient pre väčšie pohodlie. Sú produktom značky Alcon®, svetového lídra v optickom priemysle. Spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Inovatívne gradient hydratácie - šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism využívajú moderné riešenie, ktoré zvyšuje úroveň hydratácie v ich vnútornej aj vonkajšej časti. To zaisťuje vysoký komfort používania aj pre osoby, ktoré pociťujú suché oči.
Vysoká stabilita - veľmi dôležitá v kontexte korekcie astigmatizmu a získaná ako súčasť konštrukcie Precision Balance 8|4™. Zodpovedá za udržanie šošoviek v jednej, pôvodne zvolenej polohe a zaisťuje nielen pohodlie, ale aj vysokú kvalitu a stabilitu videnia.
Široká škála dioptrií - šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú dostupné v mnohých sférických dioptriách a cylindroch. Vďaka tomu nie je problém nájsť pár dokonale vyhovujúci vašim potrebám.
Technológia SmarTears™ - vďaka nej šošovky uvoľňujú prirodzenú zložku sĺz a sú šetrné k očiam. Uprednostňujú stabilizáciu lipidovej vrstvy slzného filmu, riešia problém suchých očí a zaručujú maximálny komfort používania.
Denná výmena - Dailies Total 1 for Astigmatism
Denná výmena - DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú jednorazové šošovky, čo znamená, že nevyžadujú ďalšie čistenie ani skladovanie. Keď ich potrebujete použiť, siahnete po novom páre, vytiahnutom priamo z blistra.
Ochrana proti UV a modrému svetlu - šošovky sú jedinečné, pretože obsahujú nielen filtre, ktoré chránia pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, ale aj proti modrému svetlu, ktoré vyžarujú predovšetkým obrazovky elektronických zariadení.
 

Charakteristika torických šošoviek DAILIES TOTAL1® for Astigmatism:

 

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú ďalším produktom, u ktorého výrobca (Alcon®) použil moderný a mimoriadne účinný hydratačný gradient. Vďaka tejto technológii sa šošovky vyznačujú vysokým premenlivým obsahom vody (od 33% na vnútornej strane po 100% na vonkajšej strane). Zároveň nespôsobuje pokles parametra priepustnosti kyslíka. Šošovky sú preto ako dokonale zvlhčené, tak zaisťujú voľný tok kyslíka k rohovke, udržujú celý zrakový orgán v dobrom stave a ponúkajú užívateľovi maximálny komfort používania. Zvlhčenie je o to výhodnejšie, že DAILIES TOTAL 1® for Astigmatism využíva inovatívnu technológiu SmarTears™. Tým sa uvoľňuje fosfatidylcholín - prirodzená zložka sĺz, stabilizuje lipidovú vrstvu slzného filmu a zaručuje ochranu pred suchými a podráždenými očami.

Kontaktné šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú vybavené inovatívnym materiálom Delefilcon A a vylepšeným dizajnom šošoviek s Precision Balance 8|4™. Vďaka tomu sa rýchlo prispôsobia oku a sú extrémne stabilné, čo je veľmi dôležité pre účinnú korekciu astigmatizmu a celkový komfort nosenia šošoviek. Stabilita sa premieta do vysokej kvality videnia. Interakcia šošovky so spodným viečkom je znížená - tým sa minimalizuje riziko podráždenia. O postrehnuteľných šošovkách na očiach, ani o ich posúvaní, zhrňovaní či vypadávaní nemôže byť reč.

Kontaktné šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism obsahujú UV blokátor triedy I. Zaručujú tak účinnú ochranu očí pred škodlivými účinkami slnka (98 %). Za zmienku stojí aj filter, ktorý redukuje HEVL (o 33%) – vysokoenergetické viditeľné svetlo, známe aj ako modré svetlo. Je vyžarovaný predovšetkým elektronickými zariadeniami: telefónom, obrazovkou monitora a tabletom a spôsobuje okrem iného problémy so zaspávaním.

Astigmatické šošovky DAILIES TOTAL 1® for Astigmatism sú dostupné v širokej škále dioptrií a cylindrov. Tú správnu dvojicu si teda nájde ako človek zápasiaci s ľahkým astigmatizmom, tak aj človek s vysokou chybou zraku. Ide o šošovky s dennou výmenou. Nevyžadujú ďalšiu starostlivosť. Jednoducho vyhoďte použitý pár a až nabudúce dostanete nový, rovno z blistra.

 

Pre koho sú šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism určené?

 
  • Pre astigmatizmus s ľahkými, stredne ťažkými a hlbokými zrakovými chybami.
  • Pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlnú metódu korekcie zraku.
  • Pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl a ktorí sa nie vždy chcú alebo nemôžu spoľahnúť na korekčné okuliare.
  • Pre užívateľov so suchými očami.
  • Pre ľudí, ktorí nemajú chuť sa starať o šošovky.
  • Pre ľudí, ktorí siahnu po šošovkách prvýkrát, tak aj pre skúsených užívateľov tejto metódy korekcie zraku.
  • Pre ľudí, ktorí si vyberajú najmodernejšie produkty od renomovaných výrobcov.
 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES TOTAL1® for Astigmatism:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,5
Dk/t 127 x 10-9
Obsah vody 33-100%
Materiál Delefilcon A
Technológia Precision Balance 8|4™, Lightstream®, SmarTears®
Filtr UV 99% UVB, 98% UVA
Filtr HEVL 33%
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies Total 1® for Astigmatism 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism 90 kusov?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism sú jednodňové kontaktné šošovky, čo znamená, že vyžadujú každodennú výmenu. Vďaka baleniu obsahujúcemu až 90 kusov zabezpečujú pohodlie a úsporu. Vyznačujú sa inovatívnym materiálom Delefilcon A a gradientom hydratácie, čo ich robí obzvlášť pohodlnými aj pri dlhodobom nosení. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc parametre uvedené na balení, alebo sa poradiť s optometristom.

Sú kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism sú bezpečné na používanie. Vyrábané renomovaným výrobcom Alcon, spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Navyše, jednodňový režim výmeny minimalizuje riziko infekcií alebo podráždení.

Na akú chybu zraku sú Dailies Total 1® for Astigmatism?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism sú určené na korekciu astigmatizmu, ktorý je chybou zraku charakterizovanou nepravidelným tvarom rohovky. Vďaka špeciálne navrhnutej konštrukcii umožňujú ostré videnie aj pri tejto chybe.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism?

Nasadenie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® for Astigmatism je jednoduché a rýchle. Pred nasadením šošovky sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom umiestnite šošovku na koniec prsta ukazováka a jemne roztiahnite viečka, aby ste ju mohli umiestniť na oko. Po umiestnení šošovky zatvorte viečka a jemne mrknite, aby šošovka zaujala správne miesto.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism?

Na vybratie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® for Astigmatism znova umyte a vysušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko dole a hľadiac nahor, jemne chyťte šošovku za okraj a posuňte ju dole k bielku oka. Potom jemne stlačte šošovku a vyberte ju z oka.