Dailies Total 1® for Astigmatism 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

42,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú moderné kontaktné šošovky pre astigmatizmus určené na každodennú výmenu. Sú to jediné torické šošovky, ktoré využívajú hydratačný gradient pre väčšie pohodlie. Sú produktom značky Alcon®, svetového lídra v optickom priemysle. Spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Inovatívne gradient hydratácie - šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism využívajú moderné riešenie, ktoré zvyšuje úroveň hydratácie v ich vnútornej aj vonkajšej časti. To zaisťuje vysoký komfort používania aj pre osoby, ktoré pociťujú suché oči.
Vysoká stabilita - veľmi dôležitá v kontexte korekcie astigmatizmu a získaná ako súčasť konštrukcie Precision Balance 8|4™. Zodpovedá za udržanie šošoviek v jednej, pôvodne zvolenej polohe a zaisťuje nielen pohodlie, ale aj vysokú kvalitu a stabilitu videnia.
Široká škála dioptrií - šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú dostupné v mnohých sférických dioptriách a cylindroch. Vďaka tomu nie je problém nájsť pár dokonale vyhovujúci vašim potrebám.
Technológia SmarTears™ - vďaka nej šošovky uvoľňujú prirodzenú zložku sĺz a sú šetrné k očiam. Uprednostňujú stabilizáciu lipidovej vrstvy slzného filmu, riešia problém suchých očí a zaručujú maximálny komfort používania.
Denná výmena - Dailies Total 1 for Astigmatism
Denná výmena - DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú jednorazové šošovky, čo znamená, že nevyžadujú ďalšie čistenie ani skladovanie. Keď ich potrebujete použiť, siahnete po novom páre, vytiahnutom priamo z blistra.
Ochrana proti UV a modrému svetlu - šošovky sú jedinečné, pretože obsahujú nielen filtre, ktoré chránia pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, ale aj proti modrému svetlu, ktoré vyžarujú predovšetkým obrazovky elektronických zariadení.
 

Charakteristika torických šošoviek DAILIES TOTAL1® for Astigmatism:

 

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú ďalším produktom, u ktorého výrobca (Alcon®) použil moderný a mimoriadne účinný hydratačný gradient. Vďaka tejto technológii sa šošovky vyznačujú vysokým premenlivým obsahom vody (od 33% na vnútornej strane po 100% na vonkajšej strane). Zároveň nespôsobuje pokles parametra priepustnosti kyslíka. Šošovky sú preto ako dokonale zvlhčené, tak zaisťujú voľný tok kyslíka k rohovke, udržujú celý zrakový orgán v dobrom stave a ponúkajú užívateľovi maximálny komfort používania. Zvlhčenie je o to výhodnejšie, že DAILIES TOTAL 1® for Astigmatism využíva inovatívnu technológiu SmarTears™. Tým sa uvoľňuje fosfatidylcholín - prirodzená zložka sĺz, stabilizuje lipidovú vrstvu slzného filmu a zaručuje ochranu pred suchými a podráždenými očami.

Kontaktné šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism sú vybavené inovatívnym materiálom Delefilcon A a vylepšeným dizajnom šošoviek s Precision Balance 8|4™. Vďaka tomu sa rýchlo prispôsobia oku a sú extrémne stabilné, čo je veľmi dôležité pre účinnú korekciu astigmatizmu a celkový komfort nosenia šošoviek. Stabilita sa premieta do vysokej kvality videnia. Interakcia šošovky so spodným viečkom je znížená - tým sa minimalizuje riziko podráždenia. O postrehnuteľných šošovkách na očiach, ani o ich posúvaní, zhrňovaní či vypadávaní nemôže byť reč.

Kontaktné šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism obsahujú UV blokátor triedy I. Zaručujú tak účinnú ochranu očí pred škodlivými účinkami slnka (98 %). Za zmienku stojí aj filter, ktorý redukuje HEVL (o 33%) – vysokoenergetické viditeľné svetlo, známe aj ako modré svetlo. Je vyžarovaný predovšetkým elektronickými zariadeniami: telefónom, obrazovkou monitora a tabletom a spôsobuje okrem iného problémy so zaspávaním.

Astigmatické šošovky DAILIES TOTAL 1® for Astigmatism sú dostupné v širokej škále dioptrií a cylindrov. Tú správnu dvojicu si teda nájde ako človek zápasiaci s ľahkým astigmatizmom, tak aj človek s vysokou chybou zraku. Ide o šošovky s dennou výmenou. Nevyžadujú ďalšiu starostlivosť. Jednoducho vyhoďte použitý pár a až nabudúce dostanete nový, rovno z blistra.

 

Pre koho sú šošovky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism určené?

 
  • Pre astigmatizmus s ľahkými, stredne ťažkými a hlbokými zrakovými chybami.
  • Pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlnú metódu korekcie zraku.
  • Pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl a ktorí sa nie vždy chcú alebo nemôžu spoľahnúť na korekčné okuliare.
  • Pre užívateľov so suchými očami.
  • Pre ľudí, ktorí nemajú chuť sa starať o šošovky.
  • Pre ľudí, ktorí siahnu po šošovkách prvýkrát, tak aj pre skúsených užívateľov tejto metódy korekcie zraku.
  • Pre ľudí, ktorí si vyberajú najmodernejšie produkty od renomovaných výrobcov.
 

Parametre kontaktných šošoviek DAILIES TOTAL1® for Astigmatism:

 
Kategoria Jednodňové kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Dailies
Výrobca ALCON
Dioptrie -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,5
Dk/t 127 x 10-9
Obsah vody 33-100%
Materiál Delefilcon A
Technológia Precision Balance 8|4™, Lightstream®, SmarTears®
Filtr UV 99% UVB, 98% UVA
Filtr HEVL 33%
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaDailies
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Dailies Total 1® for Astigmatism 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism 30 kusov?

Na výber kontaktných šošoviek Dailies Total 1® for Astigmatism 30 kusov môžete využiť vlastné parametre alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 30 šošoviek, čo zabezpečuje dlhodobé používanie. Navyše, šošovky majú gradient hydratácie, čo zaručuje komfort nosenia počas celého dňa.

Sú kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism sú bezpečné. Vyrábané renomovaným výrobcom Alcon, zaručujú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť pre vaše oči.

Na akú chybu zraku sú Dailies Total 1® for Astigmatism?

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism sú určené na korekciu astigmatizmu. Vďaka ich špeciálnej konštrukcii účinne korigujú zrakové nedostatky spojené s týmto ochorením.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky Dailies Total 1® for Astigmatism?

Nasadenie kontaktných šošoviek Dailies Total 1® for Astigmatism je jednoduché. Vždy by ste mali umyť a vysušiť ruky pred dotykom šošoviek. Potom umiestnite šošovku na koniec prsta ukazováka a jemne roztiahnite viečka druhou rukou. Po umiestnení šošovky na oko jemne potiahnite viečka, aby sa šošovka usadila.

Ako si vybrať kontaktné šošovky Dailies Total 1 for Astigmatism®?

Na vybratie kontaktných šošoviek Dailies Total 1 for Astigmatism® by ste mali najprv umyť a vysušiť ruky. Potom jemne posuňte dolné viečko prstom ukazováka a palca, kým neuchopíte šošovku. Potom ju jemne odstráňte.