Clean Active Aqua Plus 500 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Clean Active Aqua Plus je moderný a multifunkčný roztok na starostlivosť o všetky mäkké kontaktné šošovky. Jeho úlohy sú: dezinfekcia, čistenie, údržba a zvlhčenie šošoviek - tak, aby ich používanie bolo rovnako pohodlné a bezpečné, bez ohľadu na končiacu dobu používania pôvodne zvoleného páru šošoviek. Toto je novšia verzia Clean Active Aqua.

 
Vylepšené zloženie - Clean Active Aqua Plus je roztok novej generácie, obohatený o hyaluronát sodný as rýchlejším účinkom. Je to novšia verzia kvapaliny Clean Active Aqua.
Dôkladné čistenie - roztok dôkladne dezinfikuje šošovky, zbaví ich povrch všetkých nečistôt nazhromaždených počas dňa a predstavujúcich potenciálne riziko infekcie. Odstraňuje i bielkovinové a tukové usadeniny, prach a baktérie.
Obnovená hydratácia - pravidelné používanie Clean Active Aqua Plus zaručuje dokonale zvlhčené šošovky, ktoré zostávajú nezistiteľné po celú dobu používania a nespôsobujú suché oči.
Možnost delšího skladování - v puzdre naplnenej čerstvým roztokom môžete uskladniť šošovky, ktoré nepoužijete ďalšie dni. Tam budú zbavené kontaminácie a zachovajú si všetky svoje cenné vlastnosti.
Rýchla akcia - Clean Active Aqua Plus
Rýchla akcia - Clean Active Aqua Plus trvá iba 5-7 minút čistenia a zvlhčenia šošoviek. Vďaka tomu je skvelý pre všetkých, ktorí chcú ušetriť čas.
Ekonomické balenie - Clean Active Aqua Plus je k dispozícii v 500 ml verzii. To je tak akurát, aby ste si vytvorili zásoby vysoko kvalitného roztoku a nemuseli nakupovať príliš často.
 

Vlastnosti roztoku na šošovky Clean Active Aqua Plus:

 

Clean Active Aqua Plus je pravdepodobne jedným z najlepších riešení pre starostlivosť o mäkké šošovky dostupných na trhu. Vyznačuje sa vylepšeným a rozšíreným zložením, obsahujúci hyaluronát sodný - zložku známu pre svoje vysoko hydratačné vlastnosti. Pozoruhodná je tiež aktivita tekutiny - účinkuje po 5-7 minútach od okamihu umiestnenia šošoviek do puzdra naplnené časťou prípravku.

Clean Active Aqua Plus predovšetkým čistí a dezinfikuje kontaktné šošovky. Odstraňuje všetky nečistoty, ktoré sa počas dňa nazhromaždili na povrchu šošoviek. Reč je o bielkovinových a tukových usadeninách, prachu a nebezpečných mikroorganizmoch. Šošovky vyčistené pomocou Clean Active Aqua Plus sú opäť pripravené na bezpečné použitie. Žiadne riziko infekcie a podráždenia očí. Šošovky ponorené do neho tiež získajú svoju pôvodnú úroveň hydratácie a opäť sa navlhčia, takže sú na očiach nepostrehnuteľné a ich používanie je extrémne pohodlné. Túto vlhkosť si udržujú mnoho hodín po aplikácii. Nádoba naplnená čerstvou dávkou Clean Active Aqua Plus je skvelým miestom pre uloženie nielen šošoviek, ktoré si za pár hodín alebo ráno znova nasadíte, ale aj tých, ktoré neplánujete nosiť ani na pár hodín či pár dní.

Šošovky sú odolné proti znečisteniu, zachovávajú si svoje cenné vlastnosti a zostávajú kedykoľvek pripravené na aplikáciu. Takáto funkcia Clean Active Aqua Plus často šetrí peniaze - nemusíte vyhadzovať pár šošoviek, ktoré nebudete niekoľko dní používať, a môžete ich bezpečne uložiť. Clean Active Aqua Plus sa vyznačuje koncentrovaným zložením. Vďaka nemu šošovky vyčistí, dezinfikuje a zvlhčí v priebehu pár minút. Vďaka tomu je roztok skvelou ponukou pre všetkých ľudí, ktorí očakávajú najrýchlejšie pôsobenie vybraných produktov a ľudí, ktorí chcú ušetriť čas. Vďaka vylepšenému zloženiu môžu tekutinu používať aj ľudia s citlivými očami so sklonom k podráždeniu. Jedná sa o prípravok, ktorý má certifikáty kvality ISO 9001:2000 a ISO 13485-2003. Jeho výrobcom je renomovaná spoločnosť Polytouch Chemical.

Clean Active Aqua Plus je dodávaný v balení s objemom 500 ml. Je zárukou prísunu kvalitnej tekutiny na dlhú dobu a ideálnou ponukou pre všetkých ľudí, ktorí šošovky pravidelne používajú a ošetrujúci roztok používajú každý deň, ale nechcú príliš často nakupovať.

 

Zloženie roztoku Clean Active Aqua Plus:

 
  • Polyhexanid biguanid 0,0001%;
  • 0,1% edetát disodný;
  • 0,01% hyaluronát sodný; doplněný do
  • doplnený do 100% s pomocnými látkami a čistenou vodou.
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaEsoform
ZnačkaClean Active
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml1,80 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Clean Active Aqua Plus 500 ml
Váš názor