Opti-Free® PureMoist® 300 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

11,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Vylepšené zloženie - Opti-Free PureMoist ošetrujúci roztok je založený na starostlivo vybraných látkach, vďaka čomu zaručuje tú najvyššiu kvalitu starostlivosti o všetky typy šošoviek.
Ochrana proti baktériám - základnou funkciou ošetrovacej tekutiny je úplná dezinfekcia, čo znamená odstránenie vrstiev nebezpečných baktérií a tým ochranu očí pred nebezpečnými infekciami.
Dôkladné čistenie - kvapalina účinne čistí šošovky nielen od mikroorganizmov, ale aj od bielkovinových usadenín vznikajúcich v dôsledku prirodzenej tvorby sĺz a vonkajších nečistôt.
Dodatočná hydratácia - ponorenie šošoviek do ošetrujúceho roztoku na niekoľko hodín umožňuje ich intenzívne zvlhčenie, čím sa dosiahne ešte väčší komfort používania a lepšia ochrana pred vysúšaním a začervenaním očí.
Ekonomická kapacita - ošetrujúci roztok je dostupný v 300 ml fľaštičke. Ide o ideálnu možnosť pre každodenné použitie, ktorá šetrí čas aj peniaze.
Dlhšie používanie - Opti-Free PureMoist
Dlhšie používanie - denná starostlivosť o šošovky s Opti-Free PureMoist ich chráni pred predčasným opotrebovaním a umožňuje vám používať jeden pár oveľa dlhší čas.
 

Charakteristika roztoku na šošovky OPTI-FREE® PureMoist®:

 

Viacúčelový roztok OPTI-FREE PureMoist je výrobkom firmy Alcon pre všetky mäkké kontaktné šošovky, vrátane silikón-hydrogélových. Unikátne zloženie pomáha uchovávať vlhkosť na povrchu šošovky a zabezpečuje komfort pri nosení najmä pre citlivé oči po dobu až 16 hodín. Roztok OPTI-FREE PureMoist je univerzálny roztok, ktorý čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchováva kontaktné šošovky.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaOPTI-FREE
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml3,90 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Opti-Free® PureMoist® 300 ml
Váš názor