OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

12,19 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

OPTI-FREE® Replenish® je viacúčelový dezinfekčný roztok na kontaktné šošovky. Zvyšuje pohodlné nosenie vašich kontaktných šošoviek, ktorých povrch regeneruje. Je vhodný pre všetky mäkké kontaktné šošovky a silikón-hydrogélové šošovky.

 
Na každodenné použitie - ošetrujúci roztok je určený na každodenné použitie. Práve v tomto režime plní svoju úlohu najlepšie a starostlivo sa stará o šošovky, zaisťuje ich bezpečnosť pre oči a pohodlie pri používaní.
Kvalitné čistiace vlastnosti - základnou úlohou ošetrovacej tekutiny je dôkladne dezinfikovať šošovky. Zahŕňa odstránenie drobných nečistôt – prachu a špiny, ako aj oveľa škodlivejších nečistôt, ako sú bielkovinové usadeniny a baktérie.
Intenzívna hydratácia - ošetrujúci roztok vám umožní vychutnať si ten najvyšší komfort používania vašich šošoviek tým, že obnoví ich optimálnu úroveň hydratácie a udrží ju na oveľa dlhší čas.
Unikátny regeneračný systém - pravidelné používanie ošetrujúceho roztoku chráni oči pred nebezpečnými infekciami a podráždením - nielen čistením, ale aj podporou prirodzeného regeneračného procesu očí.
Vylepšená receptúra - OPTI-FREE Replenish
Vylepšená receptúra - ošetrujúci roztok pozostáva len zo starostlivo vybraných bezpečných komponentov, takže ho môžu používať aj alergici a ľudia s veľmi citlivými očami.
Ekonomická kapacita - ošetrujúca tekutina Opti-Free Replenish sa zmestí do 300-mililitrovej fľaše. Jeho kúpa je ekonomickým riešením, ktoré šetrí čas aj peniaze.
 

Charakteristika roztoku na šošovky OPTI-FREE® Replenish®:

 

Multifunkčný dezinfekčný roztok, založený na TEARGLYDE - patentovanom regeneračnom systéme, ktorý umožňuje regeneráciu a udržanie vlhkosti povrchu šošovky. Dokonale odstraňuje bielkovinové usadeniny zo šošoviek, vďaka čomu si uchovávajú svoju sviežosť a pohodlie pri nosení po celý deň. Účinne zabíjajú baktérie (mikróby), ktoré môžu spôsobiť infekciu oka, súčasne však neobsahuje vo svojom zložení dráždivé prostriedky. Jeden z najpopulárnejších dezinfekčných roztokov na svete podľa AC Nielson. Kontaktné šošovky sú potom hydratované po dobu až 14 hodín. Kontaktné šošovky sú po použití roztoku skvele dezinfikované, z ich povrchu sú odstránené všetky nazhromaždené bielkoviny, lipidy a ďalšie nečistoty, zároveň ničí usadené mikroorganizmy.

 

Použitie roztoku OPTI-FREE® Replenish®

 

Roztok môžete použiť ako oplach, dezinfekciu a alebo prostriedok pre uchovanie všetkých typov mäkkých (hydrofilných) kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových. Vďaka jeho zloženiu je možné uchovávať kontaktné šošovky v puzdre s roztokom až po dobu 30 dní. Kontaktné šošovky po vybratí z oka opláchnite po dobu 5 sekúnd. Potom naplňte puzdro na kontaktné šošovky čistým roztokom a šošovky do neho uložte. Ponechajte šošovky dezinfikovať po dobu minimálne 6 hodín, ideálne potom cez celú noc. Po uplynutí tejto doby je opäť bezpečné šošovky používať.

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaOPTI-FREE
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml4,06 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml
Váš názor