OPTI-FREE® Express® 355 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,59 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Roztok OPTI-FREE® Express® je vysoko účinným univerzálnym roztokom od spoločnosti Alcon. Roztok je vhodný na dezinfekciu, čistenie, oplachovanie, zvlhčovanie a uchovávanie všetkých typov mäkkých kontaktných šošoviek.

 
Bezpečné uloženie šošoviek - s tekutinou Opti-Free Express si môžete byť istí, že šošovky v nej umiestnené sú úplne bezpečné a nestrácajú svoje prospešné vlastnosti.
Komplexná dezinfekcia - šošovky vložené do ošetrovacej tekutiny sú starostlivo očistené od tuku, škodlivých mikroorganizmov, bielkovinových usadenín a znečisťujúcich látok z prostredia.
Intenzívna hydratácia - vloženie šošoviek do nádobky s ošetrujúcim roztokom Opti-Free Express umožňuje vrátiť im počiatočnú úroveň hydratácie, vďaka čomu pri rannom nosení udržia oči opäť vlhké a zabránia ich vysychaniu.
Obnovenie elasticity - po niekoľkých hodinách používania šošovky pomaly strácajú svoju elasticitu, preto ich ošetrujúci roztok vďaka vylepšenému zloženiu vyživuje a navracia im pružnosť, čo umožňuje pohodlné používanie v nasledujúcich dňoch.
 
Predĺžená životnosť - OPTI-FREE Express
Predĺžená životnosť - každodenné používanie tekutiny vám umožňuje používať šošovky ešte dlhšie, vďaka ich dôkladnému čisteniu a starostlivosti.
Ekonomická fľaša - Opti-Free Express ošetrujúca tekutina je ukrytá v priestrannej, ekonomickej fľaši, takže po zakúpení vydrží dlho a šetrí čas aj peniaze.
 

Charakteristika roztoku na šošovky OPTI-FREE® Express®:

 

Roztok OPTI-FREE® Express® poskytuje vynikajúce pohodlie pri nosení. Disponuje totiž unikátnym trojitým čistením, ktoré zabezpečuje odstránenie všetkých usadených nečistôt. Funkcia tzv. Ochranný štít zabraňuje hromadeniu bielkovín na šošovke. Tento ochranný štít je zároveň zvlhčujúci zložkou, ktorá chráni vaše oči od suchosti. Univerzálny roztok pre všetky typy šošoviek. Roztok OPTI-FREE® Express® je vhodný aj na oplachovanie šošoviek.

OPTI-FREE® Express® je toľko obľúbený najmä vďaka svojmu širokému využitiu. Nielenže je šetrný k vašim očiam, ale hodí sa aj pre hydrogélové a silikón-hydrogélové šošovky. Jeho zloženie zaručuje kvalitné uchovávanie vašich kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky oplachujte.

Balenie obsahuje fľaštičku s 355 ml viacúčelového dezinfekčného roztoku pre údržbu mäkkých kontaktných šošoviek. Účinným spôsobom odstraňuje bielkovinové usadeniny. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu ničí škodlivé mikroorganizmy. Zvlhčuje šošovky, zmierňuje drobné podráždenia. Umožňuje čistenie šošoviek a ich oplachovanie a dezinfekciu. Pri aplikácii OPTI-FREE® Express® nemusíte používať fyziologický roztok.

 

OPTI-FREE® Express® má nasledujúce zloženie:

  • chlorid sodný,
  • edetan sodný (EDTA),
  • kyselina borná,
  • aminomethylopropanol,
  • citráty,
  • poloxamin polyquad (0,001%),
  • aldox (0,0005%)
 

Ako roztok OPTI-FREE® Express® používať?

 

Do roztvorené dlane si vložte šošovky a pridajte pár kvapiek roztoku tak, aby šošovky boli dostatočne zvlhčené. Každú stranu šošovky miešajte bruškom prsta aspoň po dobu 10 sek. Po mechanickom čistení šošovky dôkladne opláchnite dostatočným množstvom roztoku a uložte ich do pouzdra s čerstvou dávkou roztoku. Pri regenerácii bude roztok ďalej šošovky čistiť a dezinfikovať. Ráno budú šošovky perfektne čisté a pripravené na ďalšiu aplikáciu. Roztok OPTI-FREE® Express® je použiteľný po dobu 6 mesiacov od prvého otvorenia fľaše.

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaOPTI-FREE
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml2,70 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:OPTI-FREE® Express® 355 ml
Váš názor