Proclear 1 Day 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

38,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day sú vynikajúce jednodenné šošovky, vyrábané firmou Cooper Vision.  

Celodenná hydratácia - pri výrobe šošoviek bol použitý materiál Omafilcon A, s veľmi vysokou hydratáciou. To zaručuje mnohohodinovú hydratáciu očí. Aj na konci dňa sú svieže a oddýchnuté.
Vysoká priepustnosť kyslíka - použitie moderného silikón-hydrogélového materiálu sa premieta do ešte lepšej priepustnosti kyslíka. To sa následne premieta do ešte zdravších očí - bez podráždenia a infekcií.
Videnie s vysokým rozlíšením - vylepšená štruktúra šošovky v kombinácii s inovatívnym materiálom vedie k ostrému a jasnému videniu s vysokým rozlíšením. Bez ohľadu na dennú dobu a svetelné podmienky.
Odolnosť proti tvorbe usadenín - proteínové usadeniny, ktoré vznikajú prirodzeným procesom tvorby sĺz, majú tendenciu usádzať sa na šošovkách. Proclear 1 Day sú voči tomu odolné a zostávajú čisté a okom nepostrehnuteľné počas celého používania.
Denný režim - Proclear 1 Day

 
Denný režim - jeden pár šošoviek na jeden deň. Tento režim používania vás zbavuje povinnosti starať sa o šošovky každý večer a umožňuje vám viesť aktívny životný štýl pri dodržiavaní starostlivej hygieny.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Proclear 1 Day:

 

Pri ich výrobe sa využíva technológia PC - vďaka tejto technológii sa do šošovky dostáva unikátny materiál - phosphorylcholine (prirodzená substancia (látka) nachádzajúca sa v ľudských bunkách). Substancia má vlastnosť potiahnuť sa vodou, čiže šošovka je po celý čas správne navlhčená.

Proclear 1 Day predávame s hodnotami od -10.00 D do +6.00 D. Šošovky majú zaoblené hrany a tak neničia rohovku. Pri nasadzovaní šošoviek Vám pomáha ich označenie. Obsah vody v šošovkách Proclear 1 day je 60%. Šošovky poznáte aj pod obchodným názvom Ultraflex Comfort 1 Day.

 

Parametre kontaktných šošoviek Proclear 1 Day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Proclear
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +5,00 D (každých 0,25 D)
+5,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,2
Dk/t 28 x 10-9
Obsah vody 60%
Materiál Omafilcon A
Technológia PC Technology
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Proclear 1 Day 90 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky Proclear 1 Day 90 kusov?

Šošovky Proclear 1 Day 90 kusov sú ideálne pre ľudí hľadajúcich pohodlné a hygienické riešenia na korekciu zraku. Dostupné v balení obsahujúcom až 90 kusov, zabezpečujú dlhodobé zásobovanie. Ich vysoká hydratácia na úrovni 60% zabezpečuje, že sú vhodné pre ľudí s citlivými očami alebo na použitie v podmienkach suchého vzduchu. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc parametre produktu, alebo sa poradiť s optometristom, aby ste získali profesionálne hodnotenie a odporúčania.

Sú šošovky Proclear 1 Day bezpečné?

Áno, šošovky Proclear 1 Day sú bezpečné na používanie. Vyrábané renomovaným výrobcom Cooper Vision, spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Ich jednodňový režim výmeny eliminuje riziko infekcií očí, zabezpečujúc čerstvosť a hygienu každý deň.

Pre aké vady zraku sú Proclear 1 Day?

Šošovky Proclear 1 Day sú určené na korekciu zrakových chýb, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Vďaka ich sférickej korekcii zabezpečujú jasné videnie na blízke aj ďaleké vzdialenosti.

Ako si nasadiť šošovky Proclear 1 Day?

Nasadenie šošoviek Proclear 1 Day je jednoduché a rýchle. Pred nasadením šošovky sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka a druhou rukou zdvihnite horné viečko. Opatrne umiestnite šošovku na očnú guli a pomaly uvoľnite viečko. Skontrolujte, či šošovka dobre prilieha k oku.

Ako zložiť šošovky Proclear 1 Day?

Zloženie šošoviek Proclear 1 Day je rovnako jednoduché ako ich nasadenie. Pri zložení šošovky sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom jemne stiahnite dolné viečko nadol a hľadiac nahor použite ukazovák a palec na chytenie šošovky. Jemne chyťte šošovku a odstráňte ju z oka.