Proclear 1 Day 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

14,09 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day sú vynikajúce jednodenné šošovky, vyrábané firmou Cooper Vision.  

Celodenná hydratácia - pri výrobe šošoviek bol použitý materiál Omafilcon A, s veľmi vysokou hydratáciou. To zaručuje mnohohodinovú hydratáciu očí. Aj na konci dňa sú svieže a oddýchnuté.
Vysoká priepustnosť kyslíka - použitie moderného silikón-hydrogélového materiálu sa premieta do ešte lepšej priepustnosti kyslíka. To sa následne premieta do ešte zdravších očí - bez podráždenia a infekcií.
Videnie s vysokým rozlíšením - vylepšená štruktúra šošovky v kombinácii s inovatívnym materiálom vedie k ostrému a jasnému videniu s vysokým rozlíšením. Bez ohľadu na dennú dobu a svetelné podmienky.
Odolnosť proti tvorbe usadenín - proteínové usadeniny, ktoré vznikajú prirodzeným procesom tvorby sĺz, majú tendenciu usádzať sa na šošovkách. Proclear 1 Day sú voči tomu odolné a zostávajú čisté a okom nepostrehnuteľné počas celého používania.
Denný režim - Proclear 1 Day

 
Denný režim - jeden pár šošoviek na jeden deň. Tento režim používania vás zbavuje povinnosti starať sa o šošovky každý večer a umožňuje vám viesť aktívny životný štýl pri dodržiavaní starostlivej hygieny.
Praktické balenie - obsahuje 30 kusov šošoviek, ktoré pri pravidelnom používaní vydržia cez dva týždne. Je ideálny čas vyskúšať si daný typ kontaktných šošoviek alebo ich skombinovať s iným balením šošoviek s inou diotriou a vytvoriť tak perfektnú sadu pre vás.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Proclear 1 Day:

 

Pri ich výrobe sa využíva technológia PC - vďaka tejto technológii sa do šošovky dostáva unikátny materiál - phosphorylcholine (prirodzená substancia (látka) nachádzajúca sa v ľudských bunkách). Substancia má vlastnosť potiahnuť sa vodou, čiže šošovka je po celý čas správne navlhčená.

Proclear 1 Day predávame s hodnotami od -10.00 D do +6.00 D. Šošovky majú zaoblené hrany a tak neničia rohovku. Pri nasadzovaní šošoviek Vám pomáha ich označenie. Obsah vody v šošovkách Proclear 1 Day je 60%. Šošovky poznáte aj pod obchodným názvom Ultraflex Comfort 1 Day.

 

Parametre kontaktných šošoviek Proclear 1 Day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Proclear
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +5,00 D (každých 0,25 D)
+5,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,2
Dk/t 28 x 10-9
Obsah vody 60%
Materiál Omafilcon A
Technológia PC Technology
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Proclear 1 Day 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky Proclear 1 Day 30 kusov?

Šošovky Proclear 1 Day 30 kusov sú ideálne pre tých, ktorí preferujú jednodňové kontaktné šošovky. Vďaka veľkosti balenia 30 kusov sú pohodlné a praktické pre ľudí s aktívnym životným štýlom. Ich vysoká hydratácia na úrovni 60% zabezpečuje komfort nosenia počas celého dňa, dokonca aj pri suchých očiach.

Sú šošovky Proclear 1 Day bezpečné?

Áno, šošovky Proclear 1 Day sú bezpečné na používanie, poskytujú nielen ostré videnie, ale aj komfort a zdravie očí. Vyrábané renomovaným výrobcom CooperVision, sú vyrobené z materiálu Omafilcon A, čo zabezpečuje vysokú kvalitu a bezpečnosť pre oči.

Pre aké vady zraku sú Proclear 1 Day?

Šošovky Proclear 1 Day sú určené na korekciu zrakových chýb, ako sú krátkozrakosť (mínusy) alebo ďalekozrakosť (plusy). Vďaka svojmu sférickému typu korekcie poskytujú jasné videnie na blízke aj ďaleké vzdialenosti.

Ako nasadiť šošovky Proclear 1 Day?

Nasadenie šošoviek Proclear 1 Day je jednoduché a pohodlné. Pred umiestnením ich na oko je potrebné dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom stačí šetrne položiť šošovku na opätku ukazováka a držať viečka druhou rukou, aby sa oko znehybnilo. Šošovku možno šetrne umiestniť do stredu oka.

Ako zložiť šošovky Proclear 1 Day?

Zloženie šošoviek Proclear 1 Day je tiež jednoduché a rýchle. Pred odstránením šošovky je potrebné zabezpečiť, aby ruky boli čisté a suché. Potom stačí šetrne stiahnuť dolné viečko dolu, aby sa odhalila dolná časť šošovky. Potom šetrne stlačiť šošovku prstami a jemne ju vybrať.