Proclear Multifocal XR 3 šošovky typ N

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 20 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

37,50 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR sú mesačné multifokálne kontaktné šošovky dostupné v ponuke jedného z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek, firmy Cooper Vision.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Proclear Multifocal XR:

 

Proclear Multifocal XR sú mesačné kontaktné šošovky určené pre osoby s presbyopiou, ktorá sa prejavuje najčastejšie u osôb okolo 40-45 rokov. Sú vyrobené z materiálu Omafilcon A, ktorý spolu s vysokým stupňom hydratácie (62%) zabezpečí, že sú kontaktné šošovky dokonale navlhčené. Užívatelia týchto kontaktných šošoviek si môžu byť istí, že im šošovky zaručí komfort a pohodlie počas nosenia.

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR sú ideálnou voľbou pre osoby, ktoré trpia tzv. syndrómom suchých očí. Pre výrobu šošoviek bola využitá technológia PC Technology™, ktorá využíva materiál priťahujúci vodu a udržujúci hydratáciu na veľmi vysokej úrovni. Pri multifokálnych kontaktných šošoviek je najdôležitejšie zabezpečenie ostrého videnia do diaľky aj na blízko. Proclear Multifocal XR sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou videnie na akúkoľvek vzdialenosť.

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR sú navrhnuté takým spôsobom, aby boli čo najodolnejšie proti tvorbe usadenín. Vďaka tomu zostávajú kontaktné šošovky až do konca doby ich používania čisté, svieže a bezpečné pre oči. Kontaktné šošovky majú širokú škálu dioptrií: od -20,00 do +20,00, a tiež od +1,00 do +4,00.

V multifokálnych kontaktných šošovkách Proclear Multifocal XR je využitá technológia Balanced Progressive™, ktorá je založená na kombinácii sférickej a asférickej zložky, ktorej výsledkom je kontaktná šošovka typu "D" pre oko dominantné a kontaktná šošovka typu "N" pre oko nedominantnej. Spojenie týchto dvoch typov konštrukcií maximalizuje ostrosť videnia na obe oči pre všetky vzdialenosti - na blízko, na diaľku aj na stredné vzdialenosti.

 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR ako mesačné kontaktné šošovky vyžadujú každodennú starostlivosť. Pre ich čistenie a dezinfekciu odporúčame roztok značky Clean Active alebo akýkoľvek iný roztok dostupný v ponuke nášho obchodu.

 

 

Dioptrický rozsah

Adicia

-20,00 do -8,50 (co 0,50D)
+6,25D
+6,50 do +20,00 (co 0,50D)


od +1,00 do +2,50 (co 0,50D)

-20,00 do -7,00 (co 0,50D)
-6,50 do +6,50 (co 0,25D)
+7,00 do +20,00 (co 0,50D)


od +3,00 do +4,00 (co 0,50D) 

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 20 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Proclear Multifocal XR 3 šošovky typ N
Váš názor

Ako vybrať šošovky Proclear Multifocal XR 3 kusy typu N?

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR sú vynikajúcim riešením pre ľudí s pokročilými vadami zraku, ktorí potrebujú progresívnu korekciu pre nedominantné oko. Vďaka svojim inovatívnym vlastnostiam sú ideálne pre vysoké vady zraku. Balenie obsahuje 3 kusy šošoviek, čo zabezpečuje dostatočné množstvo na mesiac nosenia. Môžete si šošovky vybrať sami na základe parametrov produktu alebo sa poradiť s optometristom.

Sú šošovky Proclear Multifocal XR bezpečné?

Šošovky Proclear Multifocal XR boli navrhnuté s cieľom zabezpečiť maximálne pohodlie a bezpečnosť pri používaní. Vyrobené z materiálu najvyššej kvality Omafilcon B, majú špeciálne hydratačné vlastnosti, ktoré zabraňujú vysychaniu a podráždeniu očí. Vďaka tomu si dokonca ľudia s citlivými očami môžu užívať pohodlie nosenia počas celého dňa.

Pre aké vady zraku sú Proclear Multifocal XR?

Šošovky Proclear Multifocal XR sú určené pre ľudí s pokročilými vadami zraku, ktorí vyžadujú progresívnu korekciu pre nedominantné oko. Vďaka svojej univerzálnosti môžu byť použité na korekciu krátkozrakosti aj ďalekozrakosti, zabezpečujúc vynikajúcu ostrosť videnia na rôznych vzdialenostiach.

Ako si nasadiť šošovky Proclear Multifocal XR?

Na správne nasadenie šošoviek Proclear Multifocal XR dodržiavajte niekoľko jednoduchých krokov. Pred dotykom šošovky sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom šošovku umiestnite na opätku ukazováka a pomocou prstov druhej ruky roztiahnite viečka. Šetrne umiestnite šošovku na očnú bulvu a zatvorte viečka, aby sa fixovala.

Ako zložiť šošovky Proclear Multifocal XR?

Na bezpečné zloženie šošoviek Proclear Multifocal XR postupujte opatrne. Pred dotykom šošovky sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom pomocou prstov jednej ruky roztiahnite viečka a šetrne chyťte šošovku opätkami prstov druhej ruky. Potom šošovku pomaly posuňte nadol k bielku oka a jemne ju vyberte. Vždy pamätajte na opatrnosť, aby ste predišli poškodeniu šošovky alebo podráždeniu očí.