Proclear Multifocal XR 3 šošovky typ D

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 20 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

37,50 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR sú mesačné multifokálne kontaktné šošovky dostupné v ponuke jedného z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek, firmy Cooper Vision.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Proclear Multifocal XR:

 

Proclear Multifocal XR sú mesačné kontaktné šošovky určené pre osoby s presbyopiou, ktorá sa prejavuje najčastejšie u osôb okolo 40-45 rokov. Sú vyrobené z materiálu Omafilcon A, ktorý spolu s vysokým stupňom hydratácie (62%) zabezpečí, že sú kontaktné šošovky dokonale navlhčené. Užívatelia týchto kontaktných šošoviek si môžu byť istí, že im šošovky zaručí komfort a pohodlie počas nosenia.

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR sú ideálnou voľbou pre osoby, ktoré trpia tzv. syndrómom suchých očí. Pre výrobu šošoviek bola využitá technológia PC Technology™, ktorá využíva materiál priťahujúci vodu a udržujúci hydratáciu na veľmi vysokej úrovni. Pri multifokálnych kontaktných šošoviek je najdôležitejšie zabezpečenie ostrého videnia do diaľky aj na blízko. Proclear Multifocal XR sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou videnie na akúkoľvek vzdialenosť.

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR sú navrhnuté takým spôsobom, aby boli čo najodolnejšie proti tvorbe usadenín. Vďaka tomu zostávajú kontaktné šošovky až do konca doby ich používania čisté, svieže a bezpečné pre oči. Kontaktné šošovky majú širokú škálu dioptrií: od -20,00 do +20,00, a tiež od +1,00 do +4,00.

V multifokálnych kontaktných šošovkách Proclear Multifocal XR je využitá technológia Balanced Progressive™, ktorá je založená na kombinácii sférickej a asférickej zložky, ktorej výsledkom je kontaktná šošovka typu "D" pre oko dominantné a kontaktná šošovka typu "N" pre oko nedominantnej. Spojenie týchto dvoch typov konštrukcií maximalizuje ostrosť videnia na obe oči pre všetky vzdialenosti - na blízko, na diaľku aj na stredné vzdialenosti.

 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 

Kontaktné šošovky Proclear Multifocal XR ako mesačné kontaktné šošovky vyžadujú každodennú starostlivosť. Pre ich čistenie a dezinfekciu odporúčame roztok značky Clean Active alebo akýkoľvek iný roztok dostupný v ponuke nášho obchodu.

 

 

Dioptrický rozsah

Adicia

-20,00 do -8,50 (co 0,50D)
+6,25D
+6,50 do +20,00 (co 0,50D)


od +1,00 do +2,50 (co 0,50D)

-20,00 do -7,00 (co 0,50D)
-6,50 do +6,50 (co 0,25D)
+7,00 do +20,00 (co 0,50D)


od +3,00 do +4,00 (co 0,50D) 

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 20 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Proclear Multifocal XR 3 šošovky typ D
Váš názor

Ako vybrať šošovky Proclear Multifocal XR 3 kusy typu D?

Šošovky Proclear Multifocal XR 3 kusy pre dominantné oko (typ D) si môžete vybrať sami na základe uvedených parametrov, ale odporúčame tiež konzultáciu s optometristom. Tento produkt ponúka progresívne šošovky pre dominantné oko, ideálne pre ľudí s vysokými chybami zraku. Balenie obsahuje 3 kusy šošoviek, čo zabezpečuje pohodlnú a dlhodobú korekciu. Materiál Omafilcon B zaručuje pohodlie pri nosení počas celého dňa.

Sú šošovky Proclear Multifocal XR bezpečné?

Áno, šošovky Proclear Multifocal XR sú bezpečné. Ich vysoká kvalita spracovania a materiál Omafilcon B znamenajú, že sú vhodné aj pre ľudí s vysokými chybami zraku. Navyše, vyrábané renomovaným výrobcom Cooper Vision, zaručujú nielen efektívnu korekciu zraku, ale aj bezpečnosť pre oči.

Pre aké vady zraku sú Proclear Multifocal XR?

Šošovky Proclear Multifocal XR sú určené na progresívnu korekciu, čo znamená, že môžu byť použité na korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti a presbyopie, najmä v prípade vysokých chýb zraku.

Ako si nasadiť šošovky Proclear Multifocal XR?

Nasadenie šošoviek Proclear Multifocal XR je jednoduché a pohodlné. Pred nasadením šošovky vždy umyte a vysušte ruky. Potom, používajúc techniku odporúčanú optometristom, jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka, skontrolujte, či nie je obrátená. Držiac dolné viečko stredným prstom, opatrne umiestnite šošovku do stredu oka, a potom uvoľnite viečko.

Ako zložiť šošovky Proclear Multifocal XR?

Zloženie šošoviek Proclear Multifocal XR je tiež jednoduché. Opäť sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom, používajúc prsty ukazováka a palca, jemne chyťte šošovku na okraji a pomaly ju vyberte. Nezabudnite pravidelne čistiť a dezinfikovať šošovky podľa odporúčaní výrobcu.