Proclear 1 day Multifocal 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

21,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Proclear 1-Day Multifocal sú jednodenné kontaktné šošovky od svetového výrobcu CooperVision. Sú vhodnou kompenzačné pomôckou pre pacientov trpiacich presbyopiou, pretože sú to multifokálne kontaktné šošovky. Skvele korigujú očnú vadu a ich nostilet má tiež ostré videnie na rôzne vzdialenosti pri rôznych aktivitách.


Materiál Omafilcon A - proces tvorby šošoviek je založený na inovatívnom, veľmi dobre hydratovanom materiáli Omafilcon A, s vysokým koeficientom priepustnosti kyslíka. To zaručuje ešte väčší komfort používania a celkové zdravie očí.
Dokonalé videnie na akúkoľvek vzdialenosť - progresívne šošovky poskytujú ostré a jasné videnie na blízko aj do diaľky. Preto sú mimoriadne univerzálne a dobre fungujú v mnohých každodenných situáciách – vrátane: čítania, pozerania TV alebo počítača a šoférovania.
Biokompatibilita - šošovky boli navrhnuté tak, aby čo najvernejšie napodobňovali bunky ľudského oka, preto zostanú nepostrehnuteľné až niekoľko hodín a eliminujú problém podráždenia a infekcie.
Žiadny efekt suchého oka - vysoký stupeň hydratácie šošoviek v kombinácii s PC Technology, ktorá v nich viaže molekuly vody, sa premieta do dokonalej, dlhotrvajúcej hydratácie šošoviek, ktorá zabraňuje vysychaniu očí a robí zrak sviežim a odpočinutý aj na konci dňa.
Každý deň nový pár šošoviek - systém jednodenného používania šošoviek vám umožní úplne sa vzdať čistenia každý večer. Každé ráno siahnete po novom a sviežom páre.
Odolnosť voči nečistotám - Proclear 1 day Multifocal
Odolnosť voči nečistotám - vysoký obsah vlhkosti šošoviek a hladkosť ich povrchu robia kontaktné šošovky výnimočne odolné voči hromadeniu proteínových usadenín a nečistôt zvonku.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Proclear 1-Day Multifocal:

 

Tak ako ostatní členovia rodiny produktovej rady Proclear sú aj Proclear 1-Day Multifocal schválené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA - FDA. Ich skvelé vlastnosti pomáhajú nielen pacientom s presbyopiou, ale aj tým, ktorí majú zároveň syndróm suchého oka. Ten sa veľmi často objavuje u pacientov s presbyiopií.

Pri výrobe bola použitá technológia PC Technology™, ktorá zaisťuje celodenné pohodlie pri nosení šošoviek. Hlavným dôvodom, prečo sú šošovky tak pohodlné, je dostatočná hydratácia 96%. Vďaka tomu nedochádza k vysychaniu kontaktných šošoviek, ani po 12 hodnách.

 

Celodenný okysličenie

 

Technológia PC Technology™ zaisťuje nielen dostatočnú hydratáciu, ale aj po celý deň udržiava oči skvele okysličenej. Priechod kyslíka skrz šošovku je 37 Dk/t. Minimálne dehydratácia a maximálne okysličenie sú hlavné faktory, ktoré ovplyvňujú pohodlnosť nosenia kontaktných šošoviek. Beľmo očí je vďaka okysličenie tiež znateľne belšie.

 

Adičné hodnota

 

Adičné hodnota používaná iba u multifokálnych kontaktných šošoviek. Jedná sa o súhrn dioptrií, ktoré dokážu šošovky pokryť na blízko. U Proclear 1-Day Multifocal nie je udaná presná hodnota adícia. Kontaktné šošovky Proclear 1 Day Multifocal sú vhodné pre nositeľov s hodnotou adície do +2.50. Pri prvej aplikácii multifokálnych šošoviek doporučujeme aplikáciu vykonať u očného špecialistu.

 

Kľúčové vlastnosti kontaktných šošoviek Proclear 1-Day Multifocal:

 

Jednodenné kontaktné šošovky Proclear 1-Day Multifocal spĺňajú všetky požiadavky pre osoby s presbyopiou:

  • perfektné videnie na všetky vzdialenosti
  • najzdravší spôsob výmeny kontaktných šošoviek
  • komfortný materiál zaručujúci zvlhčenie oka
 

Parametre kontaktných šošoviek Proclear 1-Day Multifocal:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Proclear
Výrobca COOPER VISION
Sférická dioptria sila -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia až +2.50
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,2
Dk/t 28 x 10-9
Obsah vody 60%
Materiál Omafilcon A
Technológia PC Technology
 

Pozri aj ďalšie multifokálne kontaktné šošovky Proclear:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Proclear 1 day Multifocal 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky Proclear 1 Day Multifocal 30 kusov?

Šošovky Proclear 1 Day Multifocal 30 kusov si môžete vybrať sami na základe parametrov produktu, ako sú dioptrie a polomer zakrivenia, alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 30 kusov šošoviek, čo zabezpečuje pohodlnú dostupnosť na mesiac používania. Navyše, tieto šošovky sú vybavené PC technológiou, ktorá zabezpečuje ich hydratáciu na úrovni 60%, čo prispieva k pohodlnému noseniu počas celého dňa.

Sú šošovky Proclear 1 Day Multifocal bezpečné?

Áno, šošovky Proclear 1 Day Multifocal sú bezpečné na používanie. Vyrábané renomovaným výrobcom Cooper Vision, zaručujú vysokú kvalitu a bezpečnosť pre vaše oči. Navyše, ich jednodňový režim výmeny minimalizuje riziko infekcií a podráždení.

Pre aké vady zraku sú Proclear 1 Day Multifocal?

Šošovky Proclear 1 Day Multifocal sú určené pre osoby s presbyopiou, čiže problémom s videním na blízko aj na diaľku. Vďaka svojej progresívnej konštrukcii môžu efektívne korigovať túto vadu zraku.

Ako si nasadiť šošovky Proclear 1 Day Multifocal?

Nasadenie šošoviek Proclear 1 Day Multifocal je jednoduché a rýchle. Pred ich nasadením sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka a druhou rukou zdvihnite horné viečko. Opatrne umiestnite šošovku na očnú guli a jemne stiahnite dolné viečko, aby sa šošovka stabilizovala.

Ako zložiť šošovky Proclear 1 Day Multifocal?

Zloženie šošoviek Proclear 1 Day Multifocal je tiež ľahké a bezpečné. Pred ich zložením sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom jemne stiahnite dolné viečko a ľahko posuňte šošovku nadol. Použite palec a ukazovák, aby ste jemne odstránili šošovku zo stredu oka. Po zložení šošovku vyhoďte, keďže ide o šošovky na jedno použitie.