Štartovný balíček AquaView Daily 10 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 2 recenzie.
počet prvkov v balení:

10 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

10 kusov

Naša cena:

5,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 2 recenzie.
Martin
5.0000
Objednal som 10 kusov na skúšku a ukázali sa byť naozaj pohodlné, necítim je vôbec na očiach, sú skvelé, teraz objednám ďalší balíček, tentoraz väčší
Natália
5.0000
Som veľmi rada, že som objavila tento obchod! Objednala som si šošovky a neľutujem. Sú skvelé, pohodlné a lacné. E-shop je tiež na vysokej úrovni :)

Vybavenie AquaView Daily hyaluronátom sodným, v kombinácii s materiálom, z ktorého sú šošovky vyrobené spôsobuje, že rohovka je správne hydratovaná po celý deň. Nasadzovanie, vyberanie a nosenie kontaktných šošoviek je komfortné ako nikdy predtým.


Celodenná hydratácia - šošovky sa vyznačujú stupňom hydratácie až 58%, vďaka čomu zaručujú dokonalú hydratáciu aj niekoľko hodín po aplikácii.
Špičkové oxidačné vlastnosti - zlepšený koeficient priepustnosti kyslíka umožňuje šošovkám poskytnúť očiam voľný prístup k veľkému množstvu kyslíka a predchádzať tak infekciám a predčasnej zrakovej únave.
Dokonalá kvalita videnia - jedinečná, asférická štruktúra šošoviek zlepšila kvalitu ponúkaného videnia. Teraz je viditeľný obraz ešte ostrejší a bez zbytočných tieňov a odleskov.
Hodvábne jemný materiál - pri tvorbe AquaView Daily použili tvorcovia moderný materiál obohatený o hyaluronát sodný. Vďaka tomu boli šošovky hodvábne jemné a ešte pohodlnejšie sa nanášali a používali.
Ochrana pred UV žiarením - AquaView Daily
Ochrana pred UV žiarením - každá šošovka je navyše vybavená modernými UVA/UVB filtrami, ktoré absorbujú takmer 98% škodlivého slnečného žiarenia a poskytujú kvalitnú ochranu zraku.
Denná výmena - šošovky AquaView Daily sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí vedú dynamický životný štýl a oceňujú zvýšenú hygienu. Tie sú určené na jednodňové použitie, takže večer ich vyhodíte a ráno siahnete po novom a sviežom páre.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Daily:

 

Kontaktné šošovky AquaView Daily sú jednodenné šošovky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Ich používanie zaručuje zachovanie sviežosti a dostatočnej hydratácie oka počas celého dňa. Stupeň hydratácie šošovky AquaView Daily je veľmi vysoký - dosahuje 58% vody. Vďaka tomu má oko zabezpečenú primeranú hydratáciu, dokonca aj na konci dňa. Šošovky majú UV filter chrániaci pred UVA a UVB žiarením.

Kontaktné šošovky AquaView Daily majú priemer 14,2 mm a zakrivenie 8,6 mm. Vďaka svojej asférické konštrukcii je presnosť videnia ďaleko lepší než v prípade klasických sférických šošoviek. Rovnako ako iné jednodenné kontaktné šošovky, nevyžadujú ani AquaView Daily žiadnu starostlivosť. Na konci dňa sa vyhadzujú a nasledujúci deň sa nasadzujú nové.

 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Daily:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnenie sklon 58%
Materiál Bioxifilcon A
Filtr UV >90%
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení10 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Štartovný balíček AquaView Daily 10 šošoviek
Váš názor