AquaView Daily 30 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 7 recenzie.
počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

13,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 7 recenzie.
Martin
5.0000
Jedny z najlepších šošoviek, ktoré som nosil. Kúpil som ich len na skúšku a som rád, že som to urobil. Perfektné cena stála za to.
Laura
5.0000
Nosím tieto šošovky už niekoľko rokov a som s nimi veľmi spokojná a nielen cena, ale aj kvalita je skvelá. Odporúčam!
Jakub
5.0000
Toto sú moje prvé jednodňové šošovky a zostanem pri nich. Sú pre mňa ideálne :-)

Vybavenie AquaView Daily hyaluronátom sodným, v kombinácii s materiálom, z ktorého sú šošovky vyrobené spôsobuje, že rohovka je správne hydratovaná po celý deň. Nasadzovanie, vyberanie a nosenie kontaktných šošoviek je komfortné ako nikdy predtým.


Celodenná hydratácia - šošovky sa vyznačujú stupňom hydratácie až 58%, vďaka čomu zaručujú dokonalú hydratáciu aj niekoľko hodín po aplikácii.
Špičkové oxidačné vlastnosti - zlepšený koeficient priepustnosti kyslíka umožňuje šošovkám poskytnúť očiam voľný prístup k veľkému množstvu kyslíka a predchádzať tak infekciám a predčasnej zrakovej únave.
Dokonalá kvalita videnia - jedinečná, asférická štruktúra šošoviek zlepšila kvalitu ponúkaného videnia. Teraz je viditeľný obraz ešte ostrejší a bez zbytočných tieňov a odleskov.
Hodvábne jemný materiál - pri tvorbe AquaView Daily použili tvorcovia moderný materiál obohatený o hyaluronát sodný. Vďaka tomu boli šošovky hodvábne jemné a ešte pohodlnejšie sa nanášali a používali.
Ochrana pred UV žiarením - AquaView Daily
Ochrana pred UV žiarením - každá šošovka je navyše vybavená modernými UVA/UVB filtrami, ktoré absorbujú takmer 98% škodlivého slnečného žiarenia a poskytujú kvalitnú ochranu zraku.
Denná výmena - šošovky AquaView Daily sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí vedú dynamický životný štýl a oceňujú zvýšenú hygienu. Tie sú určené na jednodňové použitie, takže večer ich vyhodíte a ráno siahnete po novom a sviežom páre.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Daily:

 

Kontaktné šošovky AquaView Daily sú jednodenné šošovky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Ich používanie zaručuje zachovanie sviežosti a dostatočnej hydratácie oka počas celého dňa. Stupeň hydratácie šošovky AquaView Daily je veľmi vysoký - dosahuje 58% vody. Vďaka tomu má oko zabezpečenú primeranú hydratáciu, dokonca aj na konci dňa. Šošovky majú UV filter chrániaci pred UVA a UVB žiarením. Kontaktné šošovky AquaView Daily majú priemer 14,2 mm a zakrivenie 8,6 mm. Vďaka svojej asférické konštrukcii je presnosť videnia ďaleko lepší než v prípade klasických sférických šošoviek.

Rovnako ako iné jednodenné kontaktné šošovky, nevyžadujú ani AquaView Daily žiadnu starostlivosť. Na konci dňa sa vyhadzujú a nasledujúci deň sa nasadzujú nové.

 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Daily:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnenie sklon 58%
Materiál Bioxifilcon A
Filtr UV >90%
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:AquaView Daily 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať AquaView Daily 30 kusov?

AquaView Daily sú jednodňové kontaktné šošovky, ktoré zabezpečujú pohodlie a hygienu nosenia. Dostupné v balení obsahujúcom 30 kusov, sú ideálne pre aktívnych ľudí, ktorí oceňujú jednoduchosť používania. Môžete si ich vybrať sami na základe parametrov produktu, ako sú sila, polomer zakrivenia a priemer, alebo s pomocou optometristu.

Sú šošovky AquaView Daily bezpečné?

Áno, šošovky AquaView Daily sú bezpečné, pretože sú určené na jednorazové použitie, čo eliminuje riziko infekcií a alergií spôsobených opakovaným používaním.

Na akú vadu zraku sú AquaView Daily?

Šošovky AquaView Daily sú určené na korekciu sférických vad, ako je krátkozrakosť a ďalekozrakosť.

Ako si dávať na oči šošovky AquaView Daily?

Nasadenie šošoviek AquaView Daily je jednoduché. Mali by ste si umyť a osušiť ruky, potom jemne umiestniť šošovku na konček prsta ukazováka a opatrne ju umiestniť na oko.

Ako si vyberať šošovky AquaView Daily?

Vyberanie šošoviek AquaView Daily je tiež jednoduché. Stačí jemne stiahnuť dolné viečko a ľahko posunúť šošovku na bielmo oka, potom ju jemne chytiť a vybrať.