AquaView Color 6 šošoviek - dioptrické

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

25,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

AquaView Color sú farebné mesačné kontaktné šošovky, ktoré umožňujú korekciu zrakových chýb, pri zmene farby dúhovky.

 
Ochrana pred UV žiarením - obohatenie každej jednotlivej šošovky modernými UVA/UVB filtrami z nich robí bariéru oddeľujúcu oči od škodlivého slnečného žiarenia.
Prirodzený efekt zmeny farby očí - farebné šošovky AquaView Color sa používajú okrem iného na: na zmenu prirodzenej farby dúhoviek. Použitie modernej technológie, vďaka ktorej je farba vytlačená vo vnútri šošovky a nie na jej povrchu, zaručuje plne prirodzený efekt sfarbenia a dodáva očiam atraktívnu žiaru.
7 krásnych farieb na výber - ametyst, zelená alebo medovo žltá? Na výber máte zo siedmich krásnych a rôznorodých farieb, vďaka ktorým dodáte svojim očiam farbu, o akej ste vždy snívali.
Denný režim - AquaView Color
Denný režim - jeden pár farebných šošoviek môžete používať nepretržite celý mesiac. Jedinou podmienkou je vybrať ich tesne pred spaním a umiestniť ich do nádoby naplnenej špecialinou ošetrovacou kvapalinou.
6 kusov v balení - s prihliadnutím na to, že šošovky sa vymieňajú mesačne, vystačí šesť kusov na celých 90 dní pravidelného používania.
Efektívna korekcia zraku - okrem toho, že šošovky ponúkajú prirodzenú zmenu farby očí, starajú sa aj o zrakový systém. Pri pravidelnom používaní brzdia rozvoj krátkozrakosti.
 

Charakteristika šošoviek AquaView Color:

 

Sú farebné mesačné kontaktné šošovky, ktoré sa vyznačujú vysokým komfortom nosenia. Pre vytvorenie šošovky AquaView Color bol použitý materiál Methafilcon, ktorý v kombinácii s vysokým stupňom hydratácie šošoviek (55%) ich robí dokonalé zvlhčené po celú dobu ich použiteľnosti. Dk / t je 19. Okrem toho, AquaView Color majú asférickú štruktúru, vďaka ktorej je ostrosť zraku oveľa lepšia v porovnaní s bežnými sférickými šošovkami.

Šošovky sú vybavené UV filtre, ktoré chránia oči pred škodlivým slnečným žiarením.

 

AquaView Color sú k dispozícii v nasledujúcich farbách:

  • Amethyst - ametystové kontaktné šošovky,
  • Brown - hnedé kontaktné šošovky,
  • Gray - sivé kontaktné šošovky,
  • Green - zelené kontaktné šošovky,
  • True Sapphire - zafírové kontaktné šošovky,
  • Honey - medové kontaktné šošovky,
  • Turquoise - tyrkysové kontaktné šošovky.
 

Pre koho sú šošovky AquaView Color určené?

 

Jedná sa o kontaktné šošovky určené pre ľudí, ktorí chcú zmeniť farbu očí a zároveň zlepšiť si zrakovú ostrosť. Rovnako sa odporúčajú pre ľudí s problémom tzv.suchého oka. Šošovky v dôsledku vysokého stupňa hydratácie zvyšujú komfort nosenia. AquaView Color šošovky sú k dispozícii v mínusových diopriach.

 

Starostlivosť o šošovky:

 

AquaView Color sú mesačné kontaktné šošovky, ktoré sa na noc uchovávajú v púzdre. Vďaka tomu je nutné k šošovkám objednať aj čistiaci roztok. Z našej ponuky odporúčame roztoky Clean Active.

 

farebné šošovky AquaView Color
 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Color:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Farebné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Farba Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Dk/t 19 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Methafilcon A
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení6 kusov
FarbaAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:AquaView Color 6 šošoviek - dioptrické
Váš názor

Ako si vybrať AquaView Color 6 kusov - dioptrické?

Šošovky AquaView Color 6 ks si môžete vybrať sami na základe svojich zrakových parametrov, ako sú sila a zakrivenie, pričom zohľadníte dostupné farby: ametystové, hnedé, šedé, zelené, safírové, medové, tyrkysové. Môžete tiež využiť pomoc optometristu, ktorý vám pomôže vybrať vhodné šošovky. Balenie obsahuje 6 kusov šošoviek, čo zabezpečuje pohodlie používania na celý mesiac.

Sú šošovky AquaView Color bezpečné?

Áno, šošovky AquaView Color sú bezpečné, za predpokladu dodržiavania odporúčaní týkajúcich sa hygieny a používania. Sú určené na mesačné použitie, čo znamená, že ich je potrebné pravidelne čistiť a dezinfikovať pomocou vhodných roztokov. Je tiež dôležité dodržiavať odporúčania týkajúce sa nasadzovania a sňatia šošoviek.

Na akú vadu zraku sú AquaView Color?

Šošovky AquaView Color sú určené na korekciu krátkozrakosti, keďže majú typ korekcie sférickej pre záporné optické sily.

Ako si dávať na oči šošovky AquaView Color?

Nasadzovanie šošoviek AquaView Color je jednoduché. Pred aplikáciou je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom, pomocou jedného prsta, jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka a spustite dolnú viečko druhou rukou. Po umiestnení šošovky na oko jemne poklepte po viečku, aby sa šošovka stabilizovala.

Ako si vyberať šošovky AquaView Color?

Vyberanie šošoviek AquaView Color je tiež jednoduché. Pred demontážou sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom ľahko stiahnite dolné viečko ukazovákom, aby ste odhalili šošovku. Jemne stlačte šošovku medzi palcom a ukazovákom a vyberte ju. Nezabudnite na pravidelné čistenie a dezinfekciu šošoviek po ich vybratí.