AquaView Color 6 šošoviek - nedioptrické

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

27,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

AquaView Color sú farebné mesačné kontaktné šošovky, ktoré umožňujú korekciu zrakových chýb, pri zmene farby dúhovky.

 
Ochrana pred UV žiarením - obohatenie každej jednotlivej šošovky modernými UVA/UVB filtrami z nich robí bariéru oddeľujúcu oči od škodlivého slnečného žiarenia.
Prirodzený efekt zmeny farby očí - farebné šošovky AquaView Color sa používajú okrem iného na: na zmenu prirodzenej farby dúhoviek. Použitie modernej technológie, vďaka ktorej je farba vytlačená vo vnútri šošovky a nie na jej povrchu, zaručuje plne prirodzený efekt sfarbenia a dodáva očiam atraktívnu žiaru.
7 krásnych farieb na výber - ametyst, zelená alebo medovo žltá? Na výber máte zo siedmich krásnych a rôznorodých farieb, vďaka ktorým dodáte svojim očiam farbu, o akej ste vždy snívali.
Denný režim - AquaView Color
Denný režim - jeden pár farebných šošoviek môžete používať nepretržite celý mesiac. Jedinou podmienkou je vybrať ich tesne pred spaním a umiestniť ich do nádoby naplnenej špecialinou ošetrovacou kvapalinou.
6 kusov v balení - s prihliadnutím na to, že šošovky sa vymieňajú mesačne, vystačí šesť kusov na celých 90 dní pravidelného používania.
 

Charakteristika šošoviek AquaView Color:

 

Sú farebné mesačné kontaktné šošovky, ktoré sa vyznačujú vysokým komfortom nosenia. Pre vytvorenie šošovky AquaView Color bol použitý materiál Methafilcon, ktorý v kombinácii s vysokým stupňom hydratácie šošoviek (55%) ich robí dokonalé zvlhčené po celú dobu ich použiteľnosti. Dk / t je 19. Okrem toho, AquaView Color majú asférickú štruktúru, vďaka ktorej je ostrosť zraku oveľa lepšia v porovnaní s bežnými sférickými šošovkami.

Šošovky sú vybavené UV filtre, ktoré chránia oči pred škodlivým slnečným žiarením.

 

AquaView Color sú k dispozícii v nasledujúcich farbách:

  • Amethyst - ametystové kontaktné šošovky,
  • Brown - hnedé kontaktné šošovky,
  • Gray - sivé kontaktné šošovky,
  • Green - zelené kontaktné šošovky,
  • True Sapphire - zafírové kontaktné šošovky,
  • Honey - medové kontaktné šošovky,
  • Turquoise - tyrkysové kontaktné šošovky.
 

Pre koho sú šošovky AquaView Color určené?

 

Jedná sa o kontaktné šošovky určené pre ľudí, ktorí chcú zmeniť farbu očí a zároveň zlepšiť si zrakovú ostrosť. Rovnako sa odporúčajú pre ľudí s problémom tzv.suchého oka. Šošovky v dôsledku vysokého stupňa hydratácie zvyšujú komfort nosenia. AquaView Color šošovky sú k dispozícii v mínusových diopriach.

 

Starostlivosť o šošovky:

 

AquaView Color sú mesačné kontaktné šošovky, ktoré sa na noc uchovávajú v púzdre. Vďaka tomu je nutné k šošovkám objednať aj čistiaci roztok. Z našej ponuky odporúčame roztoky Clean Active.

 

farebné šošovky AquaView Color
 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Color:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Farebné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie 0,00 D
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Farba Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Dk/t 19 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Methafilcon A
 

K dispozici také v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení6 kusov
FarbaAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:AquaView Color 6 šošoviek - nedioptrické
Váš názor

Ako si vybrať AquaView Color 6 kusov - nedioptrické?

Môžete si vybrať AquaView Color 6 šošoviek - bez dioptrií sami na základe dostupných parametrov produktu, ako sú zakrivenie, priemer alebo farba. Alternatívne, môžete sa poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže vybrať šošovky vhodné pre vaše zrakové potreby. Balenie obsahuje 6 kusov šošoviek, čo umožňuje dlhodobé používanie.

Sú šošovky AquaView Color bezpečné?

Áno, šošovky AquaView Color sú bezpečné na používanie, za predpokladu dodržiavania odporúčaní týkajúcich sa hygieny a výmeny šošoviek podľa pokynov výrobcu. Je potrebné pravidelne čistiť a dezinfikovať šošovky, ako aj vyhýbať sa ich noseniu počas spánku.

Na akú vadu zraku sú AquaView Color - bez dioptrií?

Šošovky AquaView Color - bez dioptrií sú určené pre osoby, ktoré nepotrebujú korekciu zraku, teda pre ľudí s nulovými dioptriami (optickými silami).

Ako si dávať na oči šošovky AquaView Color?

Pred nasadením šošoviek AquaView Color je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom opatrne vyberte šošovku z obalu a umiestnite ju na koniec prsta ukazováka. Po overení, že šošovka je správne zakrivená, jemne otvorte viečka a umiestnite šošovku na očnú gulu, uistite sa, že nie je otočená naruby.

Ako si vyberať šošovky AquaView Color?

Na vybratie šošoviek AquaView Color opäť umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko smerom dole, hľadiac nahor, aby ste odkryli šošovku. Následne jemne stlačte šošovku medzi prstami a vyberte ju z oka. Po vybratí by ste mali šošovku riadne vyčistiť a dezinfikovať pred ďalším použitím.