AquaView Moist 2 weeks 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 2 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

10,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 2 recenzie.
Natália
5.0000
Prvýkrát som si objednala šošovky cez internet, a som veľa spokojná, a to predovšetkým s odesláním do 24 hodín! Tieto šošovky sú veľmi pohodlné, nikdy som s nimi nemala žiadny problém, odporúčam!
Róbert
5.0000
Všetko v najlepšom poriadku, výrobca splnil svoju funkciu, kvalita je taky vysoká, odporúčam.

AquaView Moist 2 weeks sú dvojtýždňové kontaktné šošovky určené na korekciu krátkozrakosti i ďalekozrakosti.

 
Dlhotrvajúca hydratácia - šošovky sú vyrobené z materiálu, nazývaného Hioxifilcon A, ktorý sa vyznačuje vysokým stupňom hydratácie a schopnosťou akumulovať vodu, preto sú dlhodobo zvlhčované a nespôsobujú syndróm suchých očí.
Dokonale padnú do očí - ultra tenká štruktúra šošoviek a intenzívna hydratácia sú zodpovedné za schopnosť okamžite a presne priľnúť k povrchu očnej buľvy. Šošovky sú po celú dobu používania nepostrehnuteľné, neohýbajú sa ani nevypadávajú.
Ochrana proti UV žiareniu - šošovky účinne blokujú škodlivé slnečné žiarenia vďaka komplexu moderných UVA / UVB filtrov.
Zafarbenie uľahčujúce aplikáciu - každá z šošoviek je sfarbená svetlo modrou farbou. Tá pomáha najmä začínajúcim používateľom správne šošovky aplikovať a veľmi uľahčuje nasadenie a vybratie z očí.
Denný režim - AquaView Moist 2 weeks
Denný režim - šošovky sú určené na použitie v dennom režime, čo znamená, že by mali byť vybrané pred spaním a umiestnené do púzdra s ošetrujúcim roztokom. Jeden pár je však možno použiť až 14 dní.
Pohodlné balenie - obsahuje šesť kusov šošoviek, ktoré pri dvojtýždňovom spôsobe použitia vydrží jeden a pol mesiaca. Balenie je malé a praktické, takže sa ľahko zmestí do vrecka, kabelky alebo do batohu.
   

Charakteristika šošoviek AquaView Moist 2 weeks:

 

AquaView Moist 2 weeks sú dvojtýždňové šošovky, ktoré dokonale blokujú ultrafialové lúče. Vďaka modrej farbe sa veľmi ľahko používajú a ich nasadzovanie a vyberanie je veľmi jednoduché. Materiálom, z ktorého sú AquaView Moist 2 weeks vyrobené, je Hioxifilcon A, ktorý podporuje hromadenie vody na povrchu rohovky a znižuje trenie šošovky a očí. Vďaka ich hydratačným vlastnostiam šošovky AquaView Moist 2 weeks nevysychajú a užívateľ nepociťuje žiadne nepohodlie.

Materiál Hioxifilcon A dokonale harmonizuje s vysokým stupňom hydratácie šošoviek, ktorý dosahuje 55%, a udržanie konštantnej hydratácie oka z nich robí šošovky, ktoré zaručujú dokonalé pohodlie pri ich používaní. Faktor Dk / t je 25. Okrem toho boli šošovky AquaView Moist 2 weeks vybavené UV filtrami, vďaka ktorým sú oči chránené pred škodlivými účinkami UVA (85%) a UVB (40%) žiarenia.

 

Starostlivosť o šošovky:

 

Šošovky AquaView Moist 2 weeks vyžadujú každodennú starostlivosť a dezinfekciu. Pre starostlivosť o šošovky odporúčame roztoky Clean Active, ktoré sú k dispozícii v našom obchode.

 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Moist 2 weeks:

 
Kategórie Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 25 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Hioxifilcon A
Filtr UV 85% UVA, 40% UVB
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:AquaView Moist 2 weeks 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks 6 ks?

Kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks 6 ks sú ľahké na výber, či už samostatne, využitím daných parametrov produktu, alebo s podporou optometristu. Balenie obsahuje až 6 kusov, čo zaručuje dlhodobé používanie. To vám umožní tešiť sa z pohodlného videnia po dobu dvoch týždňov bez potreby častej výmeny.

Sú kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks sú bezpečné na používanie, zaisťujú pohodlie a bezpečnosť pre vaše oči. Vyrobené renomovanou firmou Interojo a spĺňajúce bezpečnostné štandardy, tieto šošovky sú vhodné pre väčšinu používateľov.

Na akú vadu zraku sú AquaView Moist 2 weeks?

Kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks sú určené na korekciu sférických chýb zraku, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Zaisťujú jasné videnie a pohodlie po celý deň.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks?

Pred nasadením kontaktných šošoviek AquaView Moist 2 weeks je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom jemne umiestnite šošovku na konček prsta ukazováka, široko otvorte oko a umiestnite šošovku na očnú bulvu. Po nasadení sa odporúča skontrolovať, či je šošovka správne umiestnená na oku.

Ako si vybrať kontaktné šošovky AquaView Moist 2 weeks?

Na vybratie kontaktných šošoviek AquaView Moist 2 weeks si umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko nadol, hľadajte nahor a jemne odstráňte šošovku, posúvajúc ju na bielmo oka. Po vybratí šošovky ju umiestnite do príslušného roztoku na uchovávanie.