AquaView Monthly 12 šošoviek

počet prvkov v balení:

12 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

12 kusov

Naša cena:

25,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky AquaView Monthly majú priemer 14,2 mm a zakrivenie (BC) 8,6 mm. Vďaka svojej asférické konštrukcii zaručujú lepšie videnie ako tradičné sférické kontaktné šošovky.

 
Najvyšší komfort používania - vysoká úroveň hydratácie v kombinácii s hladkosťou a mäkkosťou použitého materiálu robí používanie šošoviek mimoriadne pohodlným.
Vysoká kvalita videnia - asférický tvar šošoviek v kombinácii s ich vysokou priepustnosťou pre kyslík robí videnie, ktoré ponúkajú, ostré a jasné. Bez zbytočného šumu, odrazov a haló efektu.
Dodatočná hydratácia - získaná obohatením zloženia šošoviek o hyaluronát sodný. Vďaka nej môžu kontaktné šošovky používať aj ľudia, ktorí bojujú so suchými očami.
Jednoduchá aplikácia - mäkký a tenký materiál šošoviek sa mimoriadne ľahko aplikuje a rýchlo sa prispôsobí individuálnemu tvaru oka bez toho, aby spôsoboval nepohodlie súvisiace s prítomnosťou cudzieho telesa.
Ochrana pred UV žiarením - AquaView Monthly
Ochrana pred UV žiarením - obohatenie každej šošovky o moderné UVA/UVB filtre z nich urobilo akúsi bariéru oddeľujúcu oči od škodlivého slnečného žiarenia.
Jeden pár mesačne - šošovky sa vymieňajú mesačne. Je to skvelá voľba pre všetkých ľudí, ktorí si cenia plánovanie a majú radi pravidelnú večernú starostlivosť o šošovky.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Monthly:


Kontaktné šošovky AquaView Monthly sú mesačné šošovky z materiálu novej generácie Mathafilcon A. Tieto šošovky sú asférické a vďaka tomu lepšie vidíte, tiež unikátna technológia výroby zaisťuje, že je šošovka veľmi tenká a preto zaručuje pocit komfortu nosenie počas celého dňa. Materiál, ktorý bol použitý pre výrobu tejto šošovky zaručuje jej perfektné okysličenie a stupeň hydratácie šošovky (obsah vody je 55%) zabezpečí zvlhčenie oka počas jej nosenia. Kontaktné šošovky AquaView Monthly obsahujú UV filter chrániaci pred UVA (až 85%) a UVB (až 40%) žiarením.

 

Parametre kontaktných šošoviek AquaView Monthly:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky AquaView
Výrobca INTEROJO
Dioptrie -20,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +12,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Methafilcon A
Filtr UV >90%
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaINTEROJO
ZnačkaAquaView
Počet prvkov v balení12 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:AquaView Monthly 12 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky AquaView Monthly 12 kusov?

Kontaktné šošovky AquaView Monthly 12 kusov je možné vybrať samostatne na základe parametrov produktu, ako sú sila a zakrivenie, alebo s pomocou optometristu. Balenie obsahuje až 12 kusov šošoviek, čo zabezpečuje dlhodobé používanie.

Sú kontaktné šošovky AquaView Monthly bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky AquaView Monthly sú bezpečné na používanie, za predpokladu dodržiavania odporúčaní týkajúcich sa hygieny a starostlivosti o šošovky a pravidelných kontrolných návštev u špecialistu.

Na akú vadu zraku sú AquaView Monthly?

Kontaktné šošovky AquaView Monthly sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, čo ich robí vhodnými pre ľudí s rôznymi zrakovými vadami (v závislosti od zvolenej optickej sily).

Ako si nasadiť kontaktné šošovky AquaView Monthly?

Pred nasadením kontaktných šošoviek AquaView Monthly je potrebné dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom umiestnite šošovku na konček prsta ukazováka, skontrolujte, či nie je otočená naruby, a jemne ju vložte do oka. Po nasadení je potrebné skontrolovať, či je šošovka správne umiestnená na očnej guli.

Ako si vybrať kontaktné šošovky AquaView Monthly?

Na odstránenie kontaktných šošoviek AquaView Monthly jemne uchopte dolné viečko, zdvihnite ho a šošovku prstom ukazováka posuňte do strany. Potom šošovku jemne odstráňte z oka a umiestnite do puzdra s vhodným roztokom.