BioAir Comfort 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 11 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

6,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

BioAir Comfort sú mesačné výmenné šošovky, vytvorené na báze moderného materiálu, veľmi dobre prijímané ľudským okom. Vyznačujú sa zlepšenými parametrami hydratácie a priepustnosti kyslíka, vďaka čomu sú celosvetovo označované ako jedny z najpohodlnejších šošoviek na nosenie.

 
Vysoký obsah vody - BioAir Comfort boli vytvorené na základe vysoko hydratovaného materiálu, vďaka ktorému sa vyznačujú priaznivou, dlhotrvajúcou vlhkosťou a chránia oči pred nepríjemným vysušením.
Videnie s vysokým rozlíšením - použitie týchto šošoviek umožňuje vychutnať si videnie s väčšou citlivosťou na kontrast, zvýšenou hĺbkou a ostrosťou bez ohľadu na prevládajúce svetelné podmienky.
Moderné UV filtre - správne nasadené šošovky poskytujú očiam dodatočnú ochranu pred nepriaznivými účinkami slnečného žiarenia. Je to možné vďaka obohateniu zloženia o komplex moderných UVA/UVB filtrov.
Tónovanie pre jednoduchú aplikáciu - šošovky BioAir Comfort môžu používať aj začínajúci užívatelia, a to vďaka svetlo modrému zafarbeniu na jednej zo strán kontaktných šošoviek, čo výrazne uľahčuje ich aplikáciu a robí ju maximálne intuitívnou.
Mesačný režim použitia - BioAir Comfort
Mesačný režim použitia - jeden vybraný pár šošoviek môžete používať až 30 dní. Jedinou podmienkou je každodenné používanie ošetrujúcej tekutiny.
3 kusy v balení - to je ideálne množstvo na vyskúšanie daného typu šošoviek alebo na vytvorenie sady s balením inej dioptrie, plne prispôsobené požiadavkám vašej zrakovej vady.
 

Vlastnosti šošoviek BioAir Comfort:

 

Kontaktné šošovky BioAir Comfort sú založené na inovatívnom materiáli so zložením veľmi podobným ľudskému oku. Vďaka tomu zostávajú šošovky po celú dobu používania nedetekovateľné. Tým skôr, že sa vďaka ultratenkým okrajom a zväčšenému priemeru rýchlo a presne prispôsobia individuálnemu tvaru oka. Aj na konci dňa je zrak oddýchnutý a oči vlhké – vďaka vysokému stupňu hydratácie šošoviek dosahujúce až 42 %. BioAir Comfort sa tiež vyznačujú priaznivým koeficientom priepustnosti kyslíka, ktorý umožňuje rohovke voľný prístup ku kyslíku a znižuje riziko infekcie.

Šošovky BioAir Comfort poskytujú videnie s vysokým rozlíšenímUV filtrov.

 

Pre koho sú šošovky BioAir Comfort určené?

 

Šošovky BioAir Comfort sú určené na mesačné použitie. Je to teda skvelá ponuka pre ľudí, ktorí sa neradi zaťažujú zásobou niekoľkých desiatok párov šošoviek a každý deň siahnu po nových. Komfort používania kontaktných šošoviek BioAir Comfort ocenia aj začínajúci užívatelia – vďaka dodatočnému zafarbeniu na jednej strane a flexibilite, vďaka ktorej bude ich aplikácia veľmi jednoduchá a intuitívna. A keďže sa šošovky vyznačujú širokou korekčnou silou - od -0,50 do -12,00 D, môžu ich používať majitelia veľkých aj malých zrakových chýb (krátkozrakosť).

 

Výhody šošoviek BioAir Comfort:

 

BioAir Comfort sú šošovky s mesačnou výmenou. To znamená, že pri správnej starostlivosti môžete jeden pár používať až 30 dní. Balenie, ktoré obsahuje 3 kusy šošoviek, je teda ideálne na vyskúšanie daného typu kontaktných šošoviek alebo skombinovanie s balením s inou silou a vytvoriť si zásobu na 3 mesiace plne na mieru vašim potrebám.

 

Vlastnosti šošoviek BioAir Comfort:

 
  • výborný komfort,
  • vysoký obsah vody,
  • blokuje UV žiarenie,
  • ľahko sa nanáša vďaka špeciálnej modrej farbe.
 

Parametre kontaktných šošoviek BioAir Comfort:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky BioAir
Výrobca HORIEN
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Zavodnenie sklon 42%
Materiál Poly-2-hydroxyethyl Methacrylate
Filtr UV >90% UVA a UVB
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 11 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:BioAir Comfort 3 šošovky
Váš názor