BioAir Comfort Plus 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 11 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

6,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

BioAir Comfort Plus sú mesačné náhradné šošovky, ktoré sú založené na inovatívnom materiáli, veľmi dobre akceptovanom ľudským okom. Vylepšené parametre hydratácie a priepustnosti kyslíka i moderné UV filtre robia z týchto šošoviek jedny z najpohodlnejších pri každodennom používaní.

Vysoký stupeň hydratácie - šošovky sa vyznačujú priaznivým faktorom obsahu vody, preto zostávajú vlhké mnoho hodín a chránia oči pred nepríjemným vysušením.
Vylepšený dizajn - šošovky majú veľmi tenké okraje a zväčšený priemer, vďaka čomu sa ešte rýchlejšie a presnejšie prispôsobia individuálnemu tvaru oka a zostávajú po celú dobu používania neviditeľné.
Jasné videnie - obraz videný v šošovkách BioAir Comfort Plus je ostrý, sýty a so zvýšenou citlivosťou na kontrast. A to bez ohľadu na vzdialenosť a prevládajúce svetelné podmienky.
Ochrana proti UV žiareniu - obohatenie šošoviek o komplex moderných UVA/UVB filtrov umožnilo poskytnúť užívateľom dodatočnú ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.
Jeden pár mesačne - BioAir Comfort Plus
Jeden pár mesačne - šošovky BioAir Comfort Plus sú určené na mesačné používanie, čo znamená, že jeden pár môžete používať pri správnej starostlivosti až 30 dní.
Kompaktné balenie - obsahuje tri šošovky, čo je ideálne množstvo na vyskúšanie daného typu šošoviek alebo vytvorenie väčšej sady plne vhodnej pre zrakovú vadu inej hodnoty na každom oku.
 

Vlastnosti šošoviek BioAir Comfort Plus:

 

V prípade BioAir Comfort treba ako prvý spomenúť moderný materiál, ktorý je ľudskému oku extrémne blízky. Vďaka tomu je okom veľmi dobre prijímaná - šošovky zostávajú nedetekovateľné, nespôsobujú podráždenie ani alergické reakcie. Vysoký stupeň hydratácie má na svedomí mnohohodinovú vlhkosť šošoviek, ktorá odstraňuje problém suchých očí a oči sú čisté a osviežené aj na konci dňa. Áno, BioAir Comfort Plus zaručuje videnie vo vysokom rozlíšení, bez tieňov a odleskov, bez ohľadu na prevládajúce svetelné podmienky.

Šošovky BioAir Comfort Plus, obohatené o komplex UV filtrov, chránia oči pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Flexibilný, so zväčšeným priemerom a ultratenkými okrajmi sa dokonale a veľmi rýchlo prispôsobí individuálnemu tvaru oka. Výber správnych parametrov BioAir Comfort Plus vám zaberie len chvíľku, pretože šošovky sa vyznačujú širokým rozsahom korekčnej sily, vďaka čomu vyhovejú potrebám všetkých krátkozrakých ľudí – bojujúcich s malými aj veľkými zrakovými vadami.

 

Pre koho sú šošovky BioAir Comfort Plus určené?

 

Šošovky BioAir Comfort Plus sú ideálnou ponukou pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie pri používaní šošoviek s mesačnou výmenou a ktorí nezabúdajú na pravidelné používanie ošetrujúcej tekutiny. Ľahko sa nanášajú, rýchlo sa prispôsobia tvaru oka, odporúčajú sa aj začiatočníkom.

 

Výhody šošoviek BioAir Comfort Plus:

 

Máte záujem o tento typ šošoviek, ale radi by ste si ich vyskúšali, než sa rozhodnete nakúpiť veľkú zásobu? Práve pre takéto príležitosti je pripravené balenie obsahujúce 3 kusy. Je tiež skvelým variantom pre ľudí, ktorí majú chybu zraku s rôznou dioptriou na každom oku – potom je možné takýto balíček skombinovať s ďalším a vytvoriť tak sadu plne vyhovujúcu aktuálnym potrebám.

 

Vlastnosti šošoviek BioAir Comfort Plus:

 
  • výborný komfort,
  • vysoký obsah vody,
  • UV filter.
 

Parametre kontaktných šošoviek BioAir Comfort Plus:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky BioAir
Výrobca HORIEN
Dioptrie -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,2
Zavodnenie sklon 42%
Materiál Poly-Hema
Filtr UV >90% UVA a UVB
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 11 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:BioAir Comfort Plus 3 šošovky
Váš názor