BioAir Moisturizing 10 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

5,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Suché oči, pocit únavy, pálenie a nepekné začervenanie – sú to problémy, s ktorými sa často musíte potýkať? Máte podozrenie, že je to spôsobené používaním kontaktných šošoviek? Ak áno, neváhajte ani chvíľu dlhšie. Doprajte si úľavu výberom zvlhčujúcich kvapiek BioAir Moisturizing.

 

Charakteristika zvlhčujúcich kvapiek BioAir Moisturizing:

 

Čo určuje priaznivé účinky kvapiek? Po prvé, vysoká koncentrácia hyaluronátu sodného (0,3%). Je to polymér prirodzene sa vyskytujúci v ľudskom oku, zodpovedný za viazanie molekuly vody a udržiava zvlhčenie celého oka. Tento účinok môže trvať niekoľko hodín bez potreby opakovanej aplikácie. Ak kontaktné šošovky, ktoré práve používate, spôsobujú nepríjemné pocity v dôsledku zhoršenej vlhkosti očí, nie je to znak toho, že by ste sa ich mali hneď vzdať. Stačí si chvíľu pred nasadením šošoviek kvapnúť do očí 1-2 kvapky BioAir Moisturizingu a vyhnete sa tomu a budete si môcť naplno užívať komfort jasného videnia bez toho, aby ste museli nosiť okuliare. Použitie popísaných zvlhčujúcich kvapiek je totiž účinným spôsobom, ako znížiť zrakovú únavu (napríklad po niekoľkých hodinách práce pred obrazovkou počítača) a zlepšiť kvalitu videnia – eliminovať hluk a hmlu. Čo sa týka samotnej aplikácie kvapiek, tá je teraz ešte jednoduchšia vďaka kvapkadlu s vylepšeným tvarom a veľkosťou . Tým sa uvoľní kvapka presne s objemom, ktorý spojovkový vak pojme.

 

Výhody hydratačných kvapiek BioAir Moisturizing v 10 ml fľaštičke

 

Každá očná kvapka sa má použiť do štyroch týždňov od otvorenia. prečo? Pretože neskôr výrazne narastá riziko prítomnosti nebezpečných mikroorganizmov, ktoré sa instiláciou ľahko prenesú do oka. Malá, 10 ml fľaštička BioAir Moisturizing umožňuje plnohodnotné využitie prípravku bez plytvania peniazmi. Zároveň ju vďaka malým rozmerom môžete vziať so sebou na cesty alebo do práce - ľahko sa zmestí do malého vrecka v batohu, kabelke alebo kozmetickej taštičke.

 

Najdôležitejšie zložky hydratačných kvapiek BioAir Moisturizing:

 
 • hyaluronát sodný,
 • chlorid sodný,
 • bezvodý hydrogénfosforečnan sodný,
 • dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného,
 • polyhexanid.
 

Dôležité tipy na používanie hydratačných kvapiek BioAir Moisturizing:

 
 • Určené pre osoby staršie ako 18 rokov.
 • Výrobok je určený na kvapkanie očných kvapiek - nie na uchovávanie alebo čistenie kontaktných šošoviek.
 • Pri aplikácii sa kvapkadlom nedotýkajte žiadneho povrchu, vrátane povrchu oka - môže dôjsť k prenosu nebezpečných mikroorganizmov do prípravku a jeho použitie je potom spojené s vysokým rizikom infekcie.
 • Ak po aplikácii kvapiek pocítite pálenie očí alebo iné výrazné nepohodlie, prestaňte ich používať a/alebo kontaktujte odborníka.
 • Po každej aplikácii fľaštičku dobre uzavrite a kvapky skladujte na suchom a tienenom mieste pri izbovej teplote.
 • Spotrebujte do jedného mesiaca od otvorenia.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
Viac informácií
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml59,90 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:BioAir Moisturizing 10 ml
Váš názor