BioAir OPTIMUM 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 11 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

6,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Vysoko kvalitné mesačné kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM sú príkladom inovatívneho produktu, plne prispôsobeného potrebám používateľa. Vďaka hydrogélovému, vysoko hydratovanému materiálu sú šošovky extrémne pohodlné pri každodennom používaní a poskytujú sýte, ostré videnie všetkým krátkozrakým ľuďom.

 
Celodenná hydratácia - vysoký obsah vody, až 50%, má na svedomí celodennú hydratáciu šošoviek, vďaka čomu sa zabúda na problém suchých, začervenaných očí.
Hydrogélová technológia - šošovky boli vytvorené na základe pokročilej hydrogélovej technológie, vďaka ktorej získali vysoký stupeň hydratácie a priaznivý koeficient priepustnosti kyslíka.
Efektívna korekcia zrakových chýb - BioAir Optimum
Efektívna korekcia zrakových chýb - šošovky BioAir Optimum sú k dispozícii v negatívnej sile, čo znamená, že sú určené na korekciu krátkozrakosti. V jeho rámci poskytujú ostré a jasné videnie aj na najväčšiu vzdialenosť.
Voľný prístup kyslíka - vysoký faktor priepustnosti kyslíka znamená, že šošovky nevytvárajú nepriepustnú bariéru medzi okom a vonkajším prostredím, naopak – poskytujú očiam voľný prístup kyslíka a znižujú tak riziko závažných infekcií.
Vylepšený tvar - teraz sa šošovky BioAir Optimum vyznačujú ešte tenšími okrajmi a zväčšeným priemerom, vďaka čomu okamžite padnú do oka a zostávajú nezistiteľné po celý deň používania.
Mesačné použitie - až 30 dní s jedným párom šošoviek – neznie to ako ekonomické a pohodlné používanie? S BioAir Optimum je to možné. Jediné, čo musíte urobiť, je pamätať na ich každodennú starostlivosť pomocou správneho roztoku.
 

Vlastnosti šošoviek BioAir OPTIMUM:

 

Medzi charakteristické vlastnosti šošoviek BioAir OPTIMUM patrí predovšetkým vysoký obsah vody, a to až 50%. Vďaka tomu sú šošovky neustále zvlhčované a nespôsobujú nepríjemné vysušenie očí. Zvýšený parameter priepustnosti kyslíka poskytuje rohovke neustály prístup vzduchu a chráni tak zrak pred nebezpečnými infekciami. Šošovky zostávajú na oku nepostrehnuteľné po celú dobu používania - je to dané tenkými okrajmi a zväčšeným priemerom, vďaka ktorému šošovky v priebehu niekoľkých sekúnd dokonale priľnú k oku a plne sa prispôsobia jeho individuálnemu tvaru. Keď sa rozhodnete používať šošovky BioAir OPTIMUM, môžete si byť istí, že uvidíte vo vysokom rozlíšení – ostré, jasné, s vysokou sýtosťou farieb a kontrastom, bez tieňov a odleskov. Výber správneho páru nie je ťažký, vďaka dostupnosti šošoviek v negatívnej korekčnej sile v širokom rozsahu.

 

Pre koho sú šošovky BioAir OPTIMUM určené?

 

Kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM môžete bez obáv používať, pokiaľ vám vyhovuje režim pravidelnej mesačnej výmeny a pokiaľ nemáte problém s pravidelným používaním ošetrujúceho roztoku. Je to produkt navrhnutý s ohľadom na krátkozrakých ľudí. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o opakovane použiteľné šošovky, môžete ich používať aj striedavo s okuliarmi.

 

Výhody šošoviek BioAir OPTIMUM:

 

Balenie kontaktných šošoviek BioAir OPTIMUM obsahujúce tri kusy produktu je perfektným riešením pre všetkých ľudí, ktorí chcú daný typ šošoviek vyskúšať bez rizika vyhadzovania peňazí. Je to tiež skvelá voľba pre ľudí, ktorí majú na každom oku rôzne dioptrie - v tomto prípade si môžete zakúpiť dve trojdielne balenia a vytvoriť si tak trojmesačnú zásobu plne šitú na mieru vašim potrebám.

 

Parametre kontaktných šošoviek BioAir OPTIMUM:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky BioAir
Výrobca HORIEN
Dioptrie -7,50 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Zavodnenie sklon 50%
Materiál Filcon II 2
Filtr UV >90% UVA a UVB
Viac informácií
VýrobcaHORIEN
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 11 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:BioAir OPTIMUM 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM 3 kusy?

Kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM 3 kusy si môžete vybrať sami, využitím parametrů produktu, ako sú sila a zakrivenie. Môžete tiež konzultovať s optometristom, ktorý vám pomôže vybrať vhodné šošovky na základe vzoru vášho oka. Balenie obsahuje 3 kusy šošoviek, čo umožňuje dlhšie používanie pred ďalšou výmenou.

Sú kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Filcon II 2, čo zaručuje nielen pohodlie pri nosení, ale aj bezpečnosť pre vaše oči. Sú vyrábané renomovaným výrobcom, spoločnosťou Horien, čo ďalej potvrdzuje ich kvalitu a bezpečnosť používania.

Na akú vadu zraku sú BioAir OPTIMUM?

Kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM sú primárne určené na korekciu krátkozrakosti, čo znamená, že sú ideálne pre osoby, ktoré majú ťažkosti s viditeľnosťou objektov na diaľku. Nie sú určené na korekciu ďalekozrakosti.

Ako si nasadiť kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM?

Pred nasadením kontaktných šošoviek BioAir OPTIMUM sa uistite, že vaše ruky sú čisté a suché. Potom jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka, skontrolujte, či nie je otočená naruby. Držiac viečka otvorené, jemne umiestnite šošovku do stredu oka, potom mrknite, aby sa šošovka stabilizovala.

Ako si vybrať kontaktné šošovky BioAir OPTIMUM?

Pred odstránením kontaktných šošoviek BioAir OPTIMUM si umyte a osušte ruky, aby ste predišli znečisteniu. Potom jemne posuňte dolné viečko dolu ukazovákom a držte horné viečko druhým prstom. Použitím palca a ukazováka jemne chyťte šošovku a zložte ju z oka. Po odobratí šošovky ju dôkladne opláchnite špeciálnym roztokom na starostlivosť o šošovky.