Biomedics 1 Day Extra toric 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

19,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283


POZNÁMKA!

Ak si kúpite šošovky v dioptriách -7,50D až -10,00D sú k dispozícii
iba s osami 90° a 180° (viď tabuľka nižšie).


 

Šošovky Biomedics 1 Day Extra Toric sú astigmatické kontaktné šošovky, ktoré sú vyrábané firmou Cooper Vision.

 
Materiál Ocufilcon D - šošovky boli vytvorené na základe moderného vylepšeného materiálu, ktorý sa vyznačuje vyšším stupňom hydratácie a lepšou priepustnosťou kyslíka.
Stabilizačná technológia - šošovky určené pre astigmatikov sa vyznačujú formulou obohatenou o dodatočný stabilizačný systém. Vďaka tomu úspešne držia na jednom mieste – bez posúvania, krčenia či vypadávania.
Dokonalé videnie - pravidelné používanie šošoviek vám umožní vychutnať si ostrý a jasný obraz na akúkoľvek vzdialenosť.
Ultra tenké okraje - vylepšená štruktúra šošoviek, viditeľné ešte v tenších okrajoch, čím je aplikácia kontaktných šošoviek oveľa jednoduchšia a komfort ich používania oveľa väčší.
Vhodné pre alergikov - Biomedics 1 Day Extra Toric
Vhodné pre alergikov - materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, je odolný voči hromadeniu alergénov, takže kontaktné šošovky môžu používať aj ľudia s mimoriadne citlivými očami.
Jeden pár denne - režim jednodňového používania šošoviek vás odbremení od večernej starostlivosti a poskytne vám pohodlie, že každý deň siahnete po novom a sviežom páre.
 

Vlastnosti kontaktných šošoviek Biomedics 1 Day Extra Toric:

 

Jedná sa o jednodňové mäkké kontaktné šošovky. Sú určené pre ľudí, ktorí majú astigmatizmus. Šošovky Biomedics 1 Day Extra Toric sú vyrobené z materiálu Ocufilcon D. Tento materiál v kombinácii s vysokou mierou hydratácie šošovky (55%), spôsobuje, že vaše oči sú dokonale hydratované po celý deň. Pre výrobu šošoviek Biomedics 1 Day Extra Toric sa využíva inovatívna technológia, kedy je šošovka extrémne stabilná počas nosenia a poskytuje najvyššiu kvalitu videnia. Okrem toho, extrémne tenké hrany šošovky, zaisťujú bezpečné vkladanie a vyberanie šošoviek z oka a počas nosenia zlepšujú pocit komfortu a pohodlia.

 

Pre koho sú šošovky Biomedics 1 Day Extra Toric?

 

Kontaktné šošovky sú určené pre ľudí s astigmatizmom. Jednodenné šošovky, ktoré sú ideálne pre pravidelné, ale aj príležitostné nosenie kontaktných šošoviek.

  • Okrem toho, sú doporučované pre užívateľov, ktorí:
  • Trpia alergiami,
  • Športujú a veľa cestujú,
  • Očakávávajú najvyššie pohodlie pri nosení,
  • Trpia pocitom suchého oka.
 

Parametre kontaktných šošoviek Biomedics 1 Day Extra Toric:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biomedics
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,25 D (každých 0,25 D
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,5
Dk/t 17 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Ocufilcon D
Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiomedics
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biomedics 1 Day Extra toric 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Biomedics 1 Day Extra toric 30 kusov?

Šošovky Biomedics 1 Day Extra toric sú dostupné v balení obsahujúcom 30 kusov, čo zabezpečuje pohodlie a úsporu pre používateľov na dlhšie obdobie. Môžu byť vybrané samostatne na základe uvedených parametrov, alebo sa môžete poradiť s optometristom pre získanie odborného poradenstva.

Sú šošovky Biomedics 1 Day Extra toric bezpečné?

Áno, šošovky Biomedics 1 Day Extra toric sú bezpečné na používanie, zabezpečujú pohodlie a jasný zrak počas celého dňa. Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Ocufilcon D, čo minimalizuje riziko podráždenia a alergií.

Na akú vadu zraku sú Biomedics 1 Day Extra toric?

Šošovky Biomedics 1 Day Extra toric sú určené na korekciu astigmatizmu, vďaka čomu poskytujú jasné a stabilné videnie pre ľudí s touto vadou zraku. Vďaka presnému prispôsobeniu eliminujú sférické aberácie, zlepšujúc kvalitu videnia pri každodenných aktivitách.

Ako nasadiť šošovky Biomedics 1 Day Extra toric?

Nasadenie šošoviek Biomedics 1 Day Extra toric je jednoduché a rýchle. Po umytí a osušení rúk, jemne umiestnite šošovku na koniec prsta ukazováka a použitím stredného prsta jemne rozprestrite viečka a umiestnite šošovku na očnú gulu.

Ako zložiť šošovky Biomedics 1 Day Extra toric?

Demontáž šošoviek Biomedics 1 Day Extra toric je rovnako jednoduchá ako ich nasadenie. Po umytí a osušení rúk, jemne stiahnite dolné viečko dole ukazovákom a potom jemne stlačte šošovku ukazovákom a palcom, aby ste ju uvoľnili, a potom ju jemne zložte.