Biomedics 55 Evolution™ 6 šošoviek - plusové dioptrie

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

16,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Biomedics 55 Evolution predstavujú novú generáciu dobre známych a osvedčených kontaktných šošoviek Biomedics 55 vyrábaných firmou Cooper Vision. Neobyčajný komfort zaisťujú precízne vypracované hrany, ktoré sú oveľa tenšie a oblejšie ako u starších modelov. Jedinečný korekčný systém ANS dokonale redukuje sférickú aberáciu šošovky a oka.

 
Ultratenké a zaoblené okraje - šošovky sa vyznačujú vylepšenou štruktúrou, viditeľnou predovšetkým v ešte tenších okrajoch a zaoblenej zadnej časti. To zaručuje mimoriadne pohodlné používanie aj pre ľudí s mimoriadne citlivými očami.
Šošovky novej generácie - Biomedics 55 Evolution sú výsledkom dlhoročnej spoločnej práce vedcov a technikov. Ide o šošovky novej generácie s vylepšenými parametrami a tvarom, ktoré zaručujú ešte lepšie videnie a vyšší komfort používania.
Špičkové hydratačné vlastnosti - šošovky majú až 55% hydratáciu, vďaka čomu zostávajú silne zvlhčené po celý deň a zabraňujú vysychaniu očí.
Tónovanie uľahčujúce aplikáciu - jedna zo strán šošoviek bola obohatená o svetlomodré zafarbenie, ktoré uľahčuje aplikáciu a vďaka čomu sú kontaktné šošovky Biomedics 55 Evolution vhodné aj pre začínajúcich používateľov.
Denný režim - jeden pár šošoviek môžete používať až mesiac, pokiaľ si pamätáte ich každodenné používanie a večernú starostlivosť.
Moderné UV filtre - Biomedics 55 evolution
Moderné UV filtre - šošovky poskytujú očiam optimálnu ochranu pred slnkom, a to vďaka komplexu moderných UVA/UVB filtrov, absorbujúcich cez 90% škodlivého slnečného žiarenia.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Biomedics 55 Evolution:

 

Balenie kontaktných šošoviek Biomedics 55 Evolution je v porovnaní so staršími verziami oveľa pohodlnejšie, menšie a jednoduchšie sa otvára. Vysoký obsah vody (55%) zaisťuje pohodlie pri nosení a jemné zafarbenie uľahčuje nasadzovanie kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky majú UV filter, ktorý chráni oči pred nebezpečným žiarením. V ponuke je široká škála optického rozsahu od +8,00 D do -10,00 D. Záporné hodnoty sú dostupné so zakrivením 8,6 alebo 8,9. Ďalšie hodnoty sú dostupné len so zakrivením 8,8 Šošovky sa predávajú aj pod názvami: Medisoft 55, Rythmic Premium 55, Mediflex 55, Cadence 55, Ons Merk 55, Promolens UV, Consan.

 

Parametre kontaktných šošoviek Biomedics 55 Evolution:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Biomedics
Výrobca COOPER VISION
Dioptrie +0,25 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,50 až +8,00 D (každých 0,50 D
Zakrivenie 8,8
Priemer 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnenie sklon 55%
Materiál Ocufilcon D
Filtr UV >90%

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaCOOPER VISION
ZnačkaBiomedics
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biomedics 55 Evolution™ 6 šošoviek - plusové dioptrie
Váš názor